1/5
zamknij < >

Zapamiętajmy tę datę: 24 maja 2017 r. Beata Szydło wyprowadziła Polskę z Unii Europejskiej

Zdjęcie numer 1 w galerii - Zapamiętajmy tę datę: 24 maja 2017 r. Beata Szydło wyprowadziła Polskę z Unii Europejskiej

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

  • Zdjęcie numer 1 w galerii Zapamiętajmy tę datę: 24 maja 2017 r. Beata Szydło wyprowadziła Polskę z Unii Europejskiej
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Zapamiętajmy tę datę: 24 maja 2017 r. Beata Szydło wyprowadziła Polskę z Unii Europejskiej
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Zapamiętajmy tę datę: 24 maja 2017 r. Beata Szydło wyprowadziła Polskę z Unii Europejskiej
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Zapamiętajmy tę datę: 24 maja 2017 r. Beata Szydło wyprowadziła Polskę z Unii Europejskiej
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Zapamiętajmy tę datę: 24 maja 2017 r. Beata Szydło wyprowadziła Polskę z Unii Europejskiej
Komentarze
Danielewski ...a mnie wydaje się że z tą datą będziemy kojarzyć dzień w którym Polska wstała z kolan i powiem szczerze że nie podobała mi sie tamta pozycja , ale rozumiem że tobie i innym kochającym inaczej sprawiało to przyjemność
@bonifacy_40 No właśnie widać jak PIS wstaje z kolan. Niestety, podczas wstawania jeb...ł się łbem o parapet.
już oceniałe(a)ś
3
0
@bonifacy_40 Jak z Unii przestanie płynać kasa Na rozdawanie obszczymurom , to może ty też wstaniesz z kolan,ale z łbem w kiblu. Może być ciekawie.
już oceniałe(a)ś
3
0
@bonifacy_40 oj Bonifacy- politycy są tacy jak naród czego ty jesteś najlepszym dowodem.
już oceniałe(a)ś
3
0
@bonifacy_40
Teraz po roku jak to przeczytasz to zrozumiesz jaki byłeś głupi .POWIEDZ JAKICH dla nas opozycji wobec idiotycznego PIS ARGUMENTÓW ZABRAKŁO by TAKIM JAK TY OPONENTOM starającym się o utrzymanie stołków pod dupą i uzyskanych od władzy benmefitów dało się to wytłumaczyć .Czy to rzeczywiście było możliwe.Wszak nie dojrzałeś jeszcze do tego aby wiedzieć że PIS jest tylko partią okresową jak niektóre pierwiastki w tablicy MENDELEJEWA.Przegraliście wszystko przejmując władzą totalną.
już oceniałe(a)ś
3
0
Macie tupet, żeby pisać takie dyrdymały po ostatnim zamachu... cóż lewactwu nigdy nie przeszkadzało to, że przy okazji promowania swoich chorych idei ginęli ludzie. Wystarczy wspomnieć milionowe ofiary z XX wieku... Nie trawię PiS, brzydzę się ich metodami podstępowania, nigdy na ich nie głosowałem ani nie zagłosują ale w tej konkretnej sprawie to właśnie PiS a nie GW ma rację. Unia to nie tylko tzw "uchodźcy" a próba przyrównania braku zgody na ich przyjmowanie z wychodzeniem z unii jest tak bezczelną i zgniłą manipulacją, że na mdłości się zbiera. Ukazujecie to tak, jak by zgoda na przyjmowanie islamskich imigrantów była tym co identyfikuje człowieka jako prawdziwego europejczyka... Manipulujecie ile się tylko da aby promować swój chory światopogląd.... jak wam nie wstyd, jak macie czelność robić to zaledwie dni po masakrze w Manchester, kiedy krew jeszcze dobrze nie przeschła... jestem Waszym działaniem autentycznie zbulwersowany, nie przypuszczałem, że stać Was na coś takiego.
@kac Wy macie tupet łączyć uchodźców z terroryzmem.
już oceniałe(a)ś
1
0
@kac Beata, to TY?
już oceniałe(a)ś
1
0
@anj2 Jasne, bo terroryści to krasnoludki.
już oceniałe(a)ś
0
2
@Tomasz Wierzbicki Terrorysci to nie krasnoludki, ale trzeba to oddzielic od uchodzcow.
już oceniałe(a)ś
2
0
@bezyna Jasne, ciekawe jak madrusiu :))) I jak zabezpieczyć się żeby ich bachory się nie radykalizowały? Mam prostsze wyjście - nie wpuścimy żadnego. A Włochom możemy pomóc w deportowaniu ich do Afryki gdzie ich miejsce.
już oceniałe(a)ś
0
2
@Tomasz Wierzbicki czyli nieudzielenie pomocy dzieciom uchodźców ma sprawić, że nie będą się radykalizowały? rozumiem, że brak godziwych warunków życia, dostępu do edukacji, brak nadziei na poprawę losu ma pomóc???????? syryjskie dzieci żyjące na tureckich ulicach, niedożywione, zaniedbane, często pracujące niewolniczo, padające ofiarą różnorakiej przemocy, pozbawione możliwości nauki. niemające legalnych szans na poprawę bytu - za kilka lat nam pokażą jakie owoce przynosi polityka niewpuszczania do Europy..
już oceniałe(a)ś
3
0
Mam pytanie do autora: gdzie ty widzisz Syryjczyków uciekających przed bombami? Z pontonów wysypują się tłumy czarnych, młodych, zdrowych mężczyzn. To nie są syryjskie kobiety, ale murzyni, zwabieni naiwnością i hojnością Europy, która za nic płaci im zasiłki.
@flet2 Na Greenpoincie to się wysypują z samolotów młodzi, zdrowi górale czy matki z dziećmi?
już oceniałe(a)ś
2
0
@flet2 u nas we wsi uchodźcy nie są czarni, mają białą skórę i najwyżej czarne oczy, wielu nosi chustki na głowie, a sporo jeździ jeszcze w wózkach, ew. chodzą do szkoły z tornistrem, chętnie służę zdjęciami.
już oceniałe(a)ś
1
0
Gdy ostatni raz Wolska postanowiła wykazać się sprytem w kontaktach z UE mieliśmy 27-1. Teraz zakończy się pewnie relegacją do ligi okręgowej.
już oceniałe(a)ś
10
1
To jest rząd zdrady i hańby. Czy już polscy prawdziwi katolicy zapomnieli, co na temat uchodźców, przez wiele lat swojego pontyfikatu, mówił JP II? Czy uważają, że Święty JP II nie miał racji i przez wiele lat się mylił?
już oceniałe(a)ś
10
0
wywalmy w końcu to piskactwo na Księżyc!!! albo niech wracają do swojej Moskwy.......
już oceniałe(a)ś
8
0
Jesli istnieje pieklo, to szydlo i reszta przestepcow i zdrajcow tego pisslamu ma zapewnione miejsce.
już oceniałe(a)ś
8
0
Nie przesadzajmy. Aby wyjść z UE potrzebne jest referendum, którego wynik jest znany. Nikt go więc nie rozpisze. Ton artykułu jest w stylu Macierewicza.
@Tadeusz Regulski Będzie referendum. Już dziś głąby nie chcą UE, a jak skończą się dopłaty, zdziwisz się, do Rosji będą chcieli.
już oceniałe(a)ś
3
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka