1/2
zamknij < >

Jacek Kurski. Poległ pod Opolem

Zdjęcie numer 1 w galerii - Jacek Kurski. Poległ pod Opolem

fot. Roman Rogalski / Agencja Gazeta

Rok 2016, Jacek Kurski wręcza Michałowi Szpakowi Grand Prix Publiczności na 53. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Jacek Kurski. Poległ pod Opolem
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Jacek Kurski. Poległ pod Opolem
Komentarze
"Kurski destruuje niemal wszystko, czego się dotknie, a ta kompromitacja jest bezdyskusyjna." A jak Szydlo sie bezdyskusyjnie skompromitowala w Brukseli to prezes ja wital na lotnisku z kwiatami.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pietrzak + Martyniuk = I wespół w zespół, wespół w zespół, By żądz moc móc zmóc. I wespół w zespół, wespół w zespół, By żądz moc móc zmóc.
już oceniałe(a)ś
0
0
No przecież wiadomo czemu Antoni tak się spieszył z zaprzysiężeniem tej swojej chłopskiej armii. Teraz kompanie obrony terytorialnej przyjadą do Opola robić za publiczność. Powtórka z rozrywki !
już oceniałe(a)ś
0
0
PiS zapowiedział Dobrą zmianę - i mamy coraz lepszą zmianę. Dobrze nam tak!
już oceniałe(a)ś
0
0
wisienka na torcie :)))
już oceniałe(a)ś
0
0
Super- teraz widać ile naprawdę warte są "talenty" propagandowo-polityczne Kurskiego. Ludzie wyszli z zaskoczenia chamstwem sprzed 12 lat, otrząsnęli się i zaczęli odpierać ten prymitywny najazd.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak wy lubicie usuwać komentarze merytoryczne, ale bez wulgaryzmów i trafiające w sedno. Powtórzę więc: Gdzie dowody że była jakaś czarna lista a na niej Kayah?
@plk.stopczyk oczywiście nie było żadnej oficjalnej czarnej listy na papierze, co nie zmienia faktu, że taka lista funkcjonowała. Serio uważasz, że jak Ci ktoś nie przyniesie kopii takiej listy na papierze z podpisem Kurskiego i pieczęcią TVP, to takiego klucza doboru nie było?
już oceniałe(a)ś
0
0
@plk.stopczyk No właśnie to jest super, że tej listy mogło nie być a TVP dała się wrobić mimo tego. Rozumie Pan - są tak beznadziejni, że nawet dowodów na nich mieć nie trzeba :)
już oceniałe(a)ś
0
0
@plk.stopczyk No oczywiście. Ci wszyscy artyści umówili się. Czemóż oni czepiają się szlachetnego prezesa?
już oceniałe(a)ś
0
0
@ostatnisort Zaraz tam prezesa? Przecież wiadomo że to obciach występować w reżimowej telewizji. Stąd wnioskuję, że nie potrzebna była żadna lista, tylko niechęć i ostracyzm części środowiska artystycznego. Skoro na przykładzie Opola można dokopać kaczorowi, to czemu nie?
już oceniałe(a)ś
0
0
@plk.stopczyk "Politycy odchodzą,muzyka zostaje.Poszłam do tv walczyć o Kaję,a Kaja się wycofała." To początek oświadczenia Rodowicz. Pytanie zatem - po co Rodowicz walczyła o Kayę, skoro ta byłą tak adorowana przez prezesa?
już oceniałe(a)ś
0
0
Hmm, Kielce? Dobry wybór. Pan Janek będziemógł poprowadzić Festiwal Pieśni Pogromowej. Od dawna takie tony były mu bliskie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka