1/8
zamknij < >

Tam była Polska

Zdjęcie numer 1 w galerii - Tam była Polska

Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta / AGENCJA GAZETA

Andrzej Rzepliński i Ewa Łętowska podczas Kongresu Prawników Polskich.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Tam była Polska
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Tam była Polska
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Tam była Polska
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Tam była Polska
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Tam była Polska
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Tam była Polska
  • Zdjęcie numer 7 w galerii Tam była Polska
  • Zdjęcie numer 8 w galerii Tam była Polska
Komentarze
Jestem zdezorientowany bo pamietam, ze Polacy musza wyrzec sie polskosci.
@stary_sizet tobie brakuje już polskich znaków, więc rzeczywiście proces się zaczął
już oceniałe(a)ś
0
0
Jedyna kasta, która panoszy się dziś w Polsce bezkarnie to kasta pisowska.
już oceniałe(a)ś
0
0
A może pislamistów trzeba czytać odwrotnie ? Zerro kiedy za przykład podaje, że był taki jeden prezes sędzia z Gdańska co przez telefon chciał się umówić z ministrem na spotkanie, chce by każdy prezes sądu chciał się z nim umawiać ? Kiedy mówi , że chce przyśpieszyć tryb rozpatrywania spraw to moze chce by tak jak to się udało pod rządami Przyłębskiej spowolnić conajmniej o połowe szybkość i ilość wydawanych wyroków ? Jeśli mówi, że chce oczyścic środowisko sędziowskie to moze chce zatrudnić tych którzy maja kłopoty z wymiarem sprawiedliwości tak jak Morawski czy agent Muszyński ? Kiedy mówi, że to jest zamknięta mafia, która sama o sobie decyduje i przed nikim nie odpowiada to tak naprawdę chce by tak jak Przyłębska każdy sędzia mógł bezkarnie łamać prawo zatrudniając do pomocy ludzi z ulicy ? Ma miękkie serce ? Patrycja została prezesem i nie ma dla niego czasu ? Czy może chodzi o te kilkaset tysiecy za ekspertyzy, które jak gilotyna wiszą nad głowa tego biedaka? Dobrze, że nie wspomniał , że chce wydłużyć tok nauki na wydziałach prawniczych . Wtedy nawet byle jaki politolog mógłby po 16 dniach szkolenia zostać prezesem Naczelnego Sądu Weryfikacyjnego . Czuwaj !
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie brońcie sędziowskiej mafii. Organizacja władzy sądowniczej w Polsce jest obecnie zaprzeczeniem jakichkolwiek reguł demokracji. To jest zamknięta mafia, która sama o sobie decyduje i przed nikim nie odpowiada. Trzeba to zmienić.
@wolny.kan.gur :)) ale "za to" kangury mają głos :))
już oceniałe(a)ś
0
0
@wolny.kan.gur zaprzeczeniem jakichkolwiek reguł demokracji.... Poprzednie sądy podlegały PZPR. Obecnie nie podlegają żadnej partii. Ale trzeba powrócić do poprzeniego systemu, zależności od partii. W Opolu mają występować muzycy, którzy wyśpiewują pozytywne dżwięki....
już oceniałe(a)ś
0
0
@wolny.kan.gur To jest zamknięta mafia, która sama o sobie decyduje i przed nikim nie odpowiada... i dlatego zmienimy ją na naszą mafię...otwartą na nasze partyjne polecenia i będzie Dobra zmiana
już oceniałe(a)ś
0
0
Warchoł to nazdzwyczaj trafne nazwisko na tego pisowskiego gada.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tego typu matołów i wrcholstwa w polskim rządzie aktualnie aż nadto. Nie matura a chęć szczera zrobiła z wielu oficera.
już oceniałe(a)ś
0
0
To jest tylko pół prawdy. Nie jestem zwolennikiem Ziobry i jego metod czy tego kretyna Jakiego, ale po 27 latach mało kto powie, że wszystko jest ok. i można tam uzyskać sprawiedliwość. Środowisko prawnicze jest zdemoralizowane. Jak każde, ale nie każde ma poczucie takiej bezkarności. Ktoś w końcu wydawał te wyroki na hajlujących narodowców, że to hinduski znak szczęścia, ktoś klepnął bezkarność komorników lub, daleko nie szukać, ale to mafia prawnicza zorganizowała i chroniła dziką prywatyzację. Więc panowie sędziowie najpierw mocno pierd... dol nij cie się we własne piersi. Teraz jednoczycie w obliczu zagrożenia, za chwilę jak minie wrócicie do dawnych nawyków. I Rzepliński znów wypnie klatę po medal od Watykanu za klepnięcie kradzieży przez Komisję Majątkową na 500 mld złotych. Nie jesteście bez winy. Wie o tym każdy, kto miał do czynienia z wymiarem sprawiedliwości
@amorvertical 1.Hinduski znak szczęścia, a później starosłowiańska swadźba nie opuściły prokuratury. 2.Komornicy byli kontrolowani przez prezesów sądów, ale działali na podstawie wyroków, więc kontrola była maksymalnie okrajana, każdy obrany przez komornika ma poczucie krzywdy. 3.W aferze reprywatyzacyjne udział sędziów będzie minimalny, skrupi się na adwokatach, nawet niejaki jaki nie pomoże. 4.Rzepliński blachę od papieża dostał za inne, niż Komisja Majątkowa, sprawy. Ze spraw ostatnich, o które można mieć pretensje do sędziów, to rozwalenie Muzeum II WW w NSA i zeszłotygodniowe wiadomości o "obscenicznym" symbolu Polki Walczącej i jakimś uniewinnionym naziolu, który może wszystko w internecie, bo nie jest to miejsce publiczne. Odnośnie symbolu, to obsceniczne są drożdże, mnożą się na widoku i alkohol produkują, a wyrok, z użyciem słowa "obsceniczne", wydał sędzia Dróżdż.:- ))
już oceniałe(a)ś
0
0
@piciu600 nie ulega wątpliwości, że wielu sędziów w tym kraju - to ludzie kiepsko przygotowani do zawodu, ale recepta PIS to wylewanie dziecka z kąpielą!
już oceniałe(a)ś
0
0
@zgredka43 Zawód sędziego, to powinna być suma wykształcenia prawniczego i doświadczenia życiowego, tak mi się przynajmniej wydaje. Wtedy każdego aspektu nie będzie musiała regulować drobiazgowa procedura i można by odejść od wyłącznie literalnego rozumienia prawa. Takiego czegoś nie zadekretuje się z dnia na dzień.:- ))
już oceniałe(a)ś
0
0
@amorvertical po reformie będzie jeszcze gorzej i przecież o to chodzi, będą tylko i wyłącznie takie wyroki. TK już chodzi na pasku władzy, teraz dojdą do tego sądy. Metody bolszewickie, zastraszyć grupę zawodową do tego stopnia, żeby bojąc się o pracę, nie wychylali się, kiedy innym dzieje się krzywda, potem da się pracę i awanse płatnym pachołkom, będą wierni do końca. To są wstrętne metody, robili to wszyscy dyktatorzy, wdraża to już Macierewicz, będzie tak w sądach. Nie rozumiem jak można milczeć widząc, jak rząd wprowadza niemal dyktaturę. Radzę poczytać o historii Związku Radzieckiego, Chin, Korei Pn. czy innych dyktatur.
już oceniałe(a)ś
0
0
W carskiej Rosji na kogoś takiego jak Warchoł mówiło się „stupajka". Pasuje jak ulał do prostackich wywodów tego urzędnika czy raczej czynownika władzy. Ojojoj :)
@jozbieszczad Ale się wysiliłeś. Jak zwykle zresztą.
już oceniałe(a)ś
0
0
@jozbieszczad Jak zwykle komentarz Wujka Staszka - Mistrza Ciętej Riposty :)
już oceniałe(a)ś
0
0
@jozbieszczad Stupajka to był szeregowy policjant spacerujący po ulicach... Na tym można zakończyć recenzję tego "artykułu" czy też raczej paszkwilu politycznego...
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka