1/2
zamknij < >

Czarodziejska różdżka Morawieckiego. Panie prezesie, melduję: skarbówka wzięta!

Zdjęcie numer 1 w galerii - Czarodziejska różdżka Morawieckiego. Panie prezesie, melduję: skarbówka wzięta!

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Msza św. z okazji powstania Krajowej Administracji Skarbowej. Katedra Polowa Wojska Polskiego w Warszawie, 28 lutego 2017 r.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Czarodziejska różdżka Morawieckiego. Panie prezesie, melduję: skarbówka wzięta!
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Czarodziejska różdżka Morawieckiego. Panie prezesie, melduję: skarbówka wzięta!
Komentarze
poczekajmy zobaczymy. Manipulowanie danymi to nic innego jak kreatywna księgowość. Powinniśmy znać szczegóły ,żeby móc ocenić czy to sukces , czy blef.
już oceniałe(a)ś
1
1
po raz kolejny apeluję: nie przeszkadzać tym bęcwałom w demolowaniu polityki, ekonomii i administracji państwowej. Zaprawdę, łatwiej będzie zaczynać od zera, niźli naprawiać bajzel który uczynili Po katastrofie po prostu posprzątamy spychaczami i zaczniemy w Europie od zupełnie nowego otwarcia, jako nowoczesne państwo. Niekoniecznie w obecnych granicach. Barachło faszystowsko-pisowsko-katolsko-rydzykowe niech sobie Fiutin zaora czołgami
@Mariusz Monika To zdanie o granicach i orce bardzo mi się podoba.
już oceniałe(a)ś
0
0
Msza św. z okazji utworzenia nowego urzędu państwowego? W dziwnym kraju żyjemy.
już oceniałe(a)ś
1
0
W tym wszystkim tylko jedno jest pewne: co dotknie pisobolszewicki rząd, to spieprzy... Taka jest smutna prawda i żaden pisowski troll nie znajdzie argumentów ani przykładów pozytywnych skutków z działań pisowców. Po 1,5 roku rządzenia zero osiągnięć gospodarczych i politycznych. Każdy ruch to destrukcja istniejących instytucji i procedur, które pisowcy nazywają "dobrą zmianą", tylko że nikt nie odczuwa żadnej poprawy z tej ich dobrej zmiany. Poza misiewiczami oczywiście:)))
już oceniałe(a)ś
1
0
Fajnie, że ktoś napisał w końcu o KAS. Ale nadal nie napisaliście wszystkiego. Nie napisaliście, że znakomita część urzędników KAS od marcia siedzi na tyłkach i się nudzi. Z wielu powodów. Po pierwsze nie mają żadnej motywacji do pracy, bo nie wiadomo czy będą pracować. Już wiadomo, że jeśli będą, to w wielu przypadkach ich pensje będą mniejsze niż przed reformą. Drugi powód jest taki, że przeprowadzono ustawę o KAS, ale nie ma do tej ustawy aktów wykonawczych. Nie ma rozporządzeń, ani regulaminów. Innymi słowy, w wielu sprawach nie ma prawnych podstaw działania. I ten stan trwa już od miesięcy. W wielu oddziałach nie ma nawet nowych pieczątek. Proszę o kontynuowanie tematu. Można porozmawiać z urzędnikami KAS. Oczywiście anonimowo. Skala rozkładu, indolencji i amatorszczyzny w "reformowaniu" skarbówki jest porażająca.
już oceniałe(a)ś
1
0
Ale burdel. Kolejna niepołknięta żaba. Oby się nią udławili.
już oceniałe(a)ś
1
0
A prawda jak zawsze leży gdzieś po środku. Sprawy organizacyjne (tj. wewnątrz KAS) to jedno i problemy z tym związane. I one na pewno szybciej miną niż inny ważniejszy problem. Otóż ważniejszą sprawą, która utrudnia funkcjonowanie Skarbówki ( czy jak tam zwał organizacji KAS) są przepisy- a one jak widać zmieniają się tylko kosmetycznie. Należy napisać większość ustaw od początku po nowemu i przy okazji zmniejszyć ich ilość oraz sprawić aby były przejrzyste i spójne ze sobą. Tylko należy to zrobić spokojnie i z rozwagą a nie na łapu capu i przy tym ładnie w TV powiedzieć że będzie super.
@Michał Jędrzejczyk Do tego trzeba byłoby mieć profesjonalnych fachowców. A skąd PiS chciałby ich wziąć?
już oceniałe(a)ś
0
0
Znając trochę temat, powiem, że artykuł tylko przepełniony emocjami. Na pewno nie będzie zwolnień, choć jak już pisałem, powinny one nastąpić. Wielu jest bowiem pracowników, którzy powinni zostać zwolnieni, nawet przy opcji, że nikt w ich miejsce nie przyjdzie. Niestety znam niechlubne przypadki osób, które nie powinny pracować, a mimo reformy będą, bo...nikt (niestety) objęty wypowiedzeniem.
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka