1/2
zamknij < >

Platforma jadła ośmiorniczki, czy PiS pochłonie ośmiornica?

Zdjęcie numer 1 w galerii - Platforma jadła ośmiorniczki, czy PiS pochłonie ośmiornica?

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Mariusz Kamiński, Joachim Brudziński, Marek Suski i Karol Karski podczas konferencji prasowej, 13 kwietnia 2017.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Platforma jadła ośmiorniczki, czy PiS pochłonie ośmiornica?
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Platforma jadła ośmiorniczki, czy PiS pochłonie ośmiornica?
Komentarze
Tylko, ze tego nie podsłuchali ci od Wprost i to jest pytanie a dlaczego? Głupota PO było od razu poddać sie, przecież wiadomo, kto był pomysłodawca walnięcie w owczesńy rząd, czy to ten co wszystko wymyśla?
już oceniałe(a)ś
0
0
"...jadła ośmiorniczki...pochłonie ośmiornica" I znowu tylko bezwartościowa zabawa w słowa, ani to nie chwytliwe, ani nic
już oceniałe(a)ś
0
0
Szkoda, że przy okazji nie uwalił Antoniusza. Wacku, dalej uwalaj zza oceanu, co się da i kogo się da
już oceniałe(a)ś
0
0
Ostatnia karta, którą jeszcze PiS może grać skutecznie to straszenie uchodźcami. Nawiasem, ośmiorniczki są paskudne w smaku i często żują się jak guma. Były daniem biedoty, której nie stać było na zwykłe ryby. Nie nadają się na symbol statusu.
@boleczek13 A kawiorem karmiono niegdys świnie ;)
już oceniałe(a)ś
0
0
Berczyński uwalił Caracale ? Macierewcz kazał uwalić Caracale Berczyńskiemu po tym jak on uwalił zamach smoleński, coś co dla pislamistów ma wartość znacznie wiekszą niż 13 mld, liczoną w setkach tysięcy synekur w spółkach skarbu państwa i instytucjach rządowych i samorządowych, plany budowy pomników antyaktyńskich i Kaczor Tower w centrum Warszawy. Bo jak inaczej nazwać odkrycie antywybuchowwych uszczelek w oknach, które zamachowcy podłozyli w tutce by nie mozna było odkryć wybuchu bomby termobarycznej ? Albo perfidne zainstalowanie zbyt wolnych mikrofonów , które nie zdążyły zapisać najmniejszego śladu wybuchu ? Po takich odkryciach mit zamachu i dzielnego przezydenta, który zasłużył na polegnięcie, tonie w morzu niewyobrażalnej głupoty. Co może pomóc w odwróceniu uwagi od kompromitacji idioty Berczyńskiego na czele podkomisji do sprawy kłamstwa smoleńskiego ? Jego rytualne samobójstwo z comiesięczną pensją za nic nie robienie w Nowym Świecie za oceanem.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kilogram mrożonych ośmiorniczek kosztuje 30 złotych. A uwalenia Caracali, Łódź pisdzielcom nie zapomni! P.S. PiS produkuje jedną aferę za drugą, a CBA i pisdzielska prokuratura udaje że deszcz pada...
już oceniałe(a)ś
0
0
@gwyb.pl: Teraz takim symbolem arogancji PiS może stać się szef smoleńskiej podkomisji dr Wacław Berczyński. Człowiek, który "uwalił" przetarg na caracale wart 13 mld zł. Porównajmy to ze słynną sprawą ośmiorniczek. Świeża ośmiornica kosztuje od 70 do 100 zł za kilogram. Przyjmijmy dla naszego rachunku, że całe 100 zł. Czyli Berczyński „uwalił” przetarg wart co najmniej 130 000 000 ośmiorniczek. To już ośmiornica. say69mat: Na mój rozum Caracal uwalił się sam. Jeżeli wartość offsetu obejmującego inwestycję w montażownię w naszym kraju jest wliczona w wartość śmigłowca. Proszę podzielić 13,5 miliarda na 50. I następnie porównać wartość jednostkową śmigłowca z wartością kontraktu dla Brazylii. Kolejna kwestia, dlaczego armia francuska - Aviation légère de l'Armée de terre - przesiada się na NH90??? Skoro Caracal miał być alternatywą Airbus Helicopters dla NH90??? Proszę następnie sięgnąć do opinii Komisji Obrony francuskiego Zgromadzenia Narodowego, bodaj z 2004 roku na temat wykorzystania Caracali w trakcie operacji Serval w Mali. Gdzie silniki śmigłowca okazały się wybitnie nadwrażliwe na warunki środowiska naturalnego tego afrykańskiego kraju. Tak, że Caracale w Mali zostały zastąpione przez holenderskie Chinooki i niemieckie NH90. Stąd, wypada się zgodzić z opinią Bartka Sienkiewicza, który definiuje nsze państwo jako wielce teoretyczne.
@say69mat miało być 50 za 13 mld a potem Androni chciał kupić 16 za 7 mld Ta dwukrotnie niższa cena oznaczała w rzeczywistości dwukrotny wzrost za sztukę i to bez offsetu to trochę tak jak z tym sukcesem gospodarczym pislamistów krzyczących o 10 % wzroście w I kwartale i zapominających ze tak sie dzieje bo porównują to do najgorszego I kwartału w 2016 z ostatnich 12 lat . nóż w kieszeni się otwiera.
już oceniałe(a)ś
0
0
@say69mat I Polska jest oczywiście sąsiadem Mali i klimat u nas taki sam. To czemu Macierewicz nie kupuje holenderskich czy niemieckich śmigłowców, tylko w Polsce produkowane "byle co"?
już oceniałe(a)ś
0
0
świat w którym zyja dziennikarze GW ma tyle wspólnego z rzeczywistością co negocjacje prowadzone przez PO z dobrym interesem dla panstwa polskiego.
@rufus-1 Czyli jedne i drugie dość sporo. Nie to co negocjacje PiSu i świat PiSu.
już oceniałe(a)ś
0
0
@rufus-1 Jaśnie oświecony, jaśnie pomylony
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka