1/7
zamknij < >

Na syryjskiej rampie

Zdjęcie numer 1 w galerii - Na syryjskiej rampie

Uncredited / AP

Syria
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Na syryjskiej rampie
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Na syryjskiej rampie
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Na syryjskiej rampie
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Na syryjskiej rampie
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Na syryjskiej rampie
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Na syryjskiej rampie
  • Zdjęcie numer 7 w galerii Na syryjskiej rampie
Komentarze
po Łodzi mogli też biegać chłopcy I dziewczyny z Bataclan - których szczątki, rozerwane brzuchy, wnętrzności na ścianach, urwane głowy bliscy identyfikowali a matki krzyczały I traciły zmysły. W Lublinie mogli cukier kraść dzieci z Bataclan, których nie można było pochować bo szczątki były rozpryśnięte na ścianach. Ale nad nimi nikt się nie lituje, nad nimi nikt, nad ich oszalałymi z rozpaczy rodzicami I rodzeństwem też nikt.
@kayll Zaraz zaraz,skoro tak się przejmujesz, to zacznij coś z tym robić. Są media społecznościowe, youtube, możesz wychodzić na ulicę ze znajomymi i krzyczeć o ich tragedii. Są też organizacje poza rządowe wspierające , skontaktuj się z nimi i pomagaj. Skoro nikt się nie lituje to ty się zlituj .
już oceniałe(a)ś
0
0
@nick....129 Przepraszam za tą ironię. Oczywiście,że nagłaśniasz akurat to. Czy pomogłeś wtedy, szczerze wątpię.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kayll uważasz , że oko za oko?
już oceniałe(a)ś
0
0
@kayll Liczba zabitych osób w Syrii jest nieporównywanie większa, niż liczba ofiar zamachów w Europie zorganizowanych przez ISIS po to, żebyś ty i tobie podobni prawacy nienawidził niewinnych ludzi. Porównujesz miliony ciał syryjskich z setkami ciał europejskich. Gdzie tu zasada utylitaryzmu?
już oceniałe(a)ś
0
0
Bo w istocie pisowski katolicki kołtun to taka nasza swojska wersja ucieczki od wolności, o której pisał Fromm.
już oceniałe(a)ś
0
0
Może mi jakiś pisiacki mądrala wyjaśni, jak to się dzieje, że zazdrościmy Niemcom, którzy mają miliony wyznawców islamu, ich dobrobytu, ich porządku, ich stopy życiowej, a jeszcze nie spotkałem Niemca, który by nam zazdrościł rządów PiSu.
już oceniałe(a)ś
0
0
Przez to, ze nie mamy uchodźców jesteśmy bardziej podatni na tanie manipulacje niż kraje, gdzie imigrantów i uchodźców są miliony. Mój kolega, który wychował się w Szwecji wpadł ostatnio do Warszawy. Jak tylko przyznawał się taksówkarzowi,że mieszka w Szwecji zaczynała się tyrada o tym jaki to tam szariat mają i jacy niebezpieczni są uchodźcy itp. Na zagranicznych konferencjach to samo. Francuzi, Niemcy, Włosi chcą gadać o piłce nożnej, a Polacy ciągle jeden temat: uchodźcy, muzułmanie, gwałty. Te rzeczy się dzieją i jest to jakiś problem na pewno, ale dużo mniejszy w głowach tamtych ludzi niż Polaków. Sprawa jest prosta. Tam każdy zna kilku muzułmanów. To są koledzy/koleżanki z pracy, ze szkoły, rodzice ze szkoły, sąsiedzi. I każdy wie, że to są normalni ludzi, jedni fajni, drudzy mniej i tyle. A Polak na widok ciapatego zaczyna się pocić, dostaje straczki, chce pozwolenia na broń palną, głosuje na PiS i ogólnie nadaje się tylko do psychiatry.
@zygmund true, true.
już oceniałe(a)ś
0
0
Prawaki i narodowcy - do hejtu marsz! Chociaż w ten skromny sposób nawiążcie do wielkanocnej tradycji pogromów.
już oceniałe(a)ś
0
0
Bardzo dobry i smutny tekst.
już oceniałe(a)ś
0
0
Juz sie odezwali rodzimi chrzescijanie, co to po spowiedzi komunii, pokazuja katolickie milosierdzie w calej krasie.
już oceniałe(a)ś
0
0
My jesteśmy Prawdziwi Polacy, pobożni katolicy, zbawcy bezbożnej Europy. Mieliśmy nawet papieża na wlasny użytek. Cały świat się na nas uwziął. Wysadzili nam prezydenta w Smoleńsku. Co nas obchodzą jakieś tam arabskie bachory!
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka