1/4
zamknij < >

PiS robi nam demokrację

Zdjęcie numer 1 w galerii - PiS robi nam demokrację

fot. www.facebook.com/groups/KomitetObronyDemokracji/photos/

Opornik - symbol Komitetu Obrony Demokracji
  • Zdjęcie numer 1 w galerii PiS robi nam demokrację
  • Zdjęcie numer 2 w galerii PiS robi nam demokrację
  • Zdjęcie numer 3 w galerii PiS robi nam demokrację
  • Zdjęcie numer 4 w galerii PiS robi nam demokrację
Komentarze
Ciekawe że tyle machlojek robiło PO i PSL, a nie poświęcaliście im takiej uwagi jak PIS-owi, choć jeszcze nic się nie stało, oprócz naprawiania tego co spierniczyła klika tuska.
już oceniałe(a)ś
354
277
@endriuuu2 klikę to ty masz w mózgu a nawet dwie
już oceniałe(a)ś
68
5
@endriuuu2 Afery PC i PiS – Wydawnictwo Prasowe „Solidarność”, Telegraf, 57.000.000.000 starych zł od Art-B, uwłaszczenie majątku RSW Prasa Książka Ruch, Spółka „Srebrna”, Towarzystwo Cargo Modlin, tak zwane `ustawy Glapińskiego', FOZZ, SKOKi, umożenie długu PC 700.000 zł Car Jarosław Wielki wozi tyłek za 1.000.000 zł rocznie za pieniądze z naszych podatków. Ile to obiadów dla dzieci? 1.000.000 zł : 5 zł = 200.000 obiadów !!!
już oceniałe(a)ś
63
3
@endriuuu2 a wg Ciebie kiedy coś się stanie? po tym, jak zamiast kukieł Żydów cichy koalicjant PiS zacznie palić ludzi? Czy wtedy, kiedy reaktywowany zostanie Główny Urząd Kontroli Prasy i Widowisk, tym razem pod patronatem św. Jadwigi Kaczyńskiej?
już oceniałe(a)ś
54
3
@adam.bagno_75 Dodałbym do tego przekręt ze SKOK-ami na 8 mld pln (ponad 4 mld pokryte z BFG i 4 mld pokryte przez banki przy przejęciu upadłych SKOK-ów), a zamieszany w tę aferę Bierecki siedzi spokojnie w Senacie i śmieje się wszystkim prosto w nos, pomimo że są dowody na to, że przyczynił się do wyprowadzenia dziesiątków mln do rajów podatkowych. Plus wprowadzenie do rządu kłamców, oszołomóww, czy zwykłych przestępców z wyrokami sądowymi. I jak widać, wolackiemu oszołomstwu to nie wystarczyło, wolą być waleni w rogi coraz mocniej, aż do utraty przytomności.
już oceniałe(a)ś
15
0
Ma Pan rację,tego PiS nie przewidział??A watykańskie sprzedawczyki obnażyły sie co do jednego.....zdrajcy za srebrniki gotowe sprzedać własna dusze...zapomnieli ze WOLNOŚĆ nie ma ceny! Polacy jeszcze Polska nie zgineła póki my żyjemy!??
już oceniałe(a)ś
309
29
@frutaria 500srebrników na dziecko, ale o wnukach nie myślą. A jak im te dzieci poubierają na koniec w zielone mundurki i powiedzą: to moje-należy do państwa, bo za nie zapłaciłem i teraz marsz na front? Inna sprawa, że dodatek na dziecko, kwota wolna od podatku na dziecko, to jest normalna i realna pomoc rodzinom z dziećmi. W Polsce dawno powinna być zrealizowana. Może nie 500 PLN, to moim zdaniem nie odpowiada realnym zarobkom, wypłacanie w MOPSie to zaktywizuje tylko środowiska przestępcze. Ale połowa z tego mogła być zrealizowana razem z reformą emerytalną.
już oceniałe(a)ś
32
3
@frutaria ...KIEDY my żyjemy!
już oceniałe(a)ś
13
1
@frutaria skoro pisowkie k...y mogly przez kilka lat spiewac "ojczyzne wolna racz nam wrócic panie" nie widze najmniejszego powodu zebyśmy my jako społeczensto nie mogli im teraz tego na kazdym kroku tez spiewac - i traktowac ich dokąłdnie tak jak oni traktowali poprzedni rzad - jako nierząd
już oceniałe(a)ś
35
3
@frutaria ojczyzne wolna racz nam zwrocic Panie!
już oceniałe(a)ś
26
4
@Piotr Dzierzawski Głowa do góry! Mieliśmy gorzej i daliśmy radę!Badz WOLNY ! Czyli dobry!?? Dzieł sie z innymi tym czym masz,nie tym co ci zbywa!Pamietaj im bardziej będziesz sie dzielił tym bardziej będzie Ci sie mnożyło!
już oceniałe(a)ś
16
0
@panbuchman Ja żyje bo ZAWSZE byłam WOLNA ?? Nie bogata.Milego i dobrego dnia Ci życzę .
już oceniałe(a)ś
9
1
@kamuimac Po co im śpiewać?! Bądź WOLNY! Chcesz sie zniżać do ich poziomu?
już oceniałe(a)ś
12
1
@stary_sizet Wolność mamy w sobie?? Jak my będziemy WOLNI to cała reszta tez.Dobrego o miłego dnia Ci zycze.Glowa do góry !
już oceniałe(a)ś
6
1
@gupek-wioskowy Zlituj sie.Czy Tobie coś dano za darmo nie zabierając przy tym innym .Kazdy musi dbać o siebie, myślec przy podejmowaniu ważnych dla siebie decyzji.Trzeba byc WOLNYM czyli mądrze DOBRYM!
już oceniałe(a)ś
6
1
Ale tam jest Cimoszewicz, Płatek, Żakowski zaraz zapisze sie Kalisz i powstanie SLD bis.
już oceniałe(a)ś
155
137
O czym pan pisze? O jakiejś fejsbukowej grupie, założonej zapewne przez Wyborczą (mam na to dowody, choć niebezpośrednie) i paru tysiącach ludzi którzy kliknęli lajka? To jakieś jaja?
już oceniałe(a)ś
134
108
@scibor3 "dowody niebezpośrednie"... jakież to pi-SS-owskie...
już oceniałe(a)ś
19
2
Takie tam przemyślenia a propos: Żyjemy od kilku dni w wielkim cyrku, na dole arena ogrodzona wysokimi kratami, na arenie lwy i hieny sejmowe rozszarpują padlinę kolejnych instytucji demokratycznych państwa dźgane szpicrutą i rozjuszane batem przez głównego tresera, małego dyktatora z Żoliborza. Na trybunach tłuszcza wyje z w ekstazie i z rozkoszą patrzy na kolejne zwłoki demokratycznego i wolnego świata, ryk narasta do niewyobrażalnego wycia, kiedy stojący na podwyższeniu ojciec duchowy kaźni chlapie to wszystko wodą święconą, która tylko troszeczkę zmywa krew z areny, tworząc pozory zgodności z 10 przykazaniami. Lud pislamski jest tak otumaniony i zaślepiony widokiem krwi i flaków, że nie dostrzega kilku przemykających się cichaczem pomocników głównego tresera, którzy bez zbędnego hałasu i pomalutku demontują kraty chroniące widownię. I tylko lwy podnosząc łby znad padliny oblizują się z nieukrywanym i pożądliwym błyskiem w oku, bo dostrzegły właśnie, że rycząca tłuszcza nie siedzi już za kratami. Pora zmienić miejsce posiłku... Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie
@kiks11 Czy jest na sali lekarz?
już oceniałe(a)ś
3
17
@wieczniekontuzjowany a co pierwsze obrażenia wśród publiczności?
już oceniałe(a)ś
19
2
@kiks11 Świetnie napisane! Aż ciarki chodzą po plecach.
już oceniałe(a)ś
7
1
@kiks11 Bardzo malownicze i prawdziwe!!!
już oceniałe(a)ś
5
2
@kiks11 Nie sposob sie z toba nie zgodzic. Dokladnie tak to wyglada. Co wiecej, najbardziej straca na tym jak zawsze najbiedniejsi, bez sily przebicia...
już oceniałe(a)ś
5
2
Zawalamy demokracje dzieki wpuszczeniu KK do szkol i instytucji panstwowych. Zauwazmy te prawidlowosc ze tam gdzie rzadzi Koscil panstwo jest slabe i sklocone. "Demos" manipulowany przez religie nie jest w stanie budowac demokracji, bo ... bo demokracja jest ustrojem dla Kosciola zabojczym. W demokracji Kosciol jest na marginesie polityki, jest lokalnym foklorem pozbawionym wladzy politycznej. Jak gleboko weszlismy w mrok Sredniowiecza swiadcza dobitnie ostatnie wydarzenia z proba zablokowania teatru w stolicy Dolnego Slaska. To nasze autorytety, nasi cyniczni politycy i "ukladni" dziennikarze wychodowali nam tego raka ktory toczy dzis spoleczenstwo
już oceniałe(a)ś
155
10
@aukland dziekuj za ten komentarz :-))))
już oceniałe(a)ś
24
0
@glinda53 ja takze.
już oceniałe(a)ś
3
0
Nasza Najukochańsza Jedyniesuszna Arcykatolska Partia PiS przejęła całą władzę w Polsce - ustawodawczą, wykonawczą, właśnie pacyfikuje sądowniczą, publiczne media, zaczęła też wprowadzać cenzurę. I tylko rząd dusz się jej wymyka. Zgroza! Partia i jej funkcjonariusze są wstrząśnięci - nie wszyscy Polacy sprzedali się za "pińćset"?! Demokracji się im zachciewa?! Teraz, kiedy Prezes Palpatine, sorki, Kaczyński zbudował wreszcie Imperium?! Jeszcze zobaczycie zemstę Sithów, demokratorzy!
@demetria11 I pomyśleć, że to wszystko z powodu chronicznego niedojebania jednego małego prezesa...
już oceniałe(a)ś
19
2
to budujące, bo przez ostatnie lata opluwania przez Kaczyńskiego i jego kolegów, z partii z pod jakże mylącym szyldem Prawo i Sprawiedliwość, własnego państwa i jego struktur, bo kondominium, zdrada, mordercy, stoicie gdzie zomo itp mogłoby się wydawać, że niechęć utożsamiania się z nim, tych co nie z pis-em, może być słaba .. po ostatnich wydarzeniach, dla wszystkich myślących pomysł pis-u na państwo jest już oczywisty, pozostaje tylko kwestia :kiedy zbankrutuje ? i czy władzę oddadzą w wolnych wyborach, czy będzie trzeba im ją wyrwać na ulicy ..
@def11 Niestety przyjdzie im wydzierac na ulicy. To co zaczynaja robic to jest konsekwentne przygotowywanie instrumentow prawnych pod pelna kontrole.
już oceniałe(a)ś
22
2
@def11 Kaczyński już kiedyś stwierdził, że raz zdobytej władzy nie odda już nigdy.
już oceniałe(a)ś
4
0
cmazui@yahoo.com, x4-6 obyście nie mieli racji ..
już oceniałe(a)ś
4
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka