2/4
zamknij < >

Ośmieszyć Trybunał

Zdjęcie numer 2 w galerii - Ośmieszyć Trybunał

Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta

Trybunał Konstytucyjny
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Ośmieszyć Trybunał
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Ośmieszyć Trybunał
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Ośmieszyć Trybunał
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Ośmieszyć Trybunał
Komentarze
Partia pragnie władzy wyłącznie dla samej władzy. Nie obchodzi nas dobro ludzkości; obchodzi nas wyłącznie władza. Nie bogactwa, luksusy, długie życie lub szczęście, a tylko władza, czysta władza.
już oceniałe(a)ś
230
13
@lignan Jak można być tak durnym żeby porównywać jakąś mało znaczącą aferkę wymyśloną przez poyebów z pisu do fundamentalnych zmian w instytucjach będących podwalinami demokracji???
już oceniałe(a)ś
37
1
@lignan nawet jeśli finalnie okaże się jest afera w kancelarii prezydenta, to GW o tym również pisze. Tylko tam będzie to ewentualnie sprawa dla prokuratora bez znaczenia dla demokracji. PiS robiąc zamach na Trybunał Konstytucyjny w tą demokrację bez żenady godzi.
już oceniałe(a)ś
28
0
@lignan Masz jeszcze jakieś wytyczne? Czy tylko willa i willa. To jest mały pikuś i willa i ośmiorniczki osławione. Problemy dopiero się zaczną, i wtedy zatęsknisz za Klarysewem, ośmiorniczkami, i takim (jak był) klimatem. Na razie rozkoszuj się swoimi pięcioma minutami. Pamiętaj władza deprawuje. Wszystkich. Twoich mocodawców również. A może sam jesteś tym mocodawcą?
już oceniałe(a)ś
27
0
@lignan Chodzi o to że pis miał wprowadzić inne standardy!!! Tak czy nie??? Czym się różnią od po??? I jeszcze jedno uściślając: po nie złamała prawa.
już oceniałe(a)ś
22
0
@lignan A Ty tak doskonale znasz prawo, że jesteś w stanie ocenić sytuację ??? Patrząc na poziom Twoich wypowiedzi, to mogłeś ukończyć przedszkole, ale z trudem. "... kiedyś dorwą się do władzy" nie widzisz, że to własnie PIS dorwał się do władzy. Bo w normalnej sytuacji władzę się obejmuje i to odpowiedzialnie.
już oceniałe(a)ś
5
1
Nastały czasu Mordoru.
już oceniałe(a)ś
214
14
@mionionek dla wszelkiego rodzaju krętaczy? słusznie
już oceniałe(a)ś
2
15
@rufus-1 tak, dla krętaczy (pardon, dla JE Szanowanych Krętaczy) - to Oni sprawują w Mordorze władzę. Kurski przykładem.
już oceniałe(a)ś
5
0
głosujący na wolską sektę będą winni upadania Polski ...już ten proces się zaczął
już oceniałe(a)ś
180
16
@alek45 A co może jeszcze upaść? Przeciez Polska to kraj istniejący tylko teoretycznie? taka wykładnia obowiązywala za czasów PO
już oceniałe(a)ś
2
17
@rufus-1 @rufus-1 dokładnie! Niech już CZerwońce przestaną straszyć, bo już nikt się nie boi ich straszeń. Bo co się bać, że kamieni kupa się zmieni w PIACHU KUPĘ ?
już oceniałe(a)ś
0
8
@alek45 Niegłosujący też.
już oceniałe(a)ś
6
0
jak komuniści którzy z niezależnych instytucji robili wydmuszki, a cała władza w rękach partii Jarosław Kaczyński to zdrajca, zdrajca i grabarz demokracji
@def11 Zdrajca lub chory z nienawiści frustrat. Na razie nie do rozstrzygnięcia.
już oceniałe(a)ś
26
6
@kowalskyy49 jedno nie wyklucza drugiego
już oceniałe(a)ś
20
2
"Polska nie jest krajem demokratycznym i praworządnym" - powiedział swojego czasu Jarosław Kaczyński podczas inauguracyjnego posiedzenia parlamentarnego zespołu ds. obrony demokratycznego państwa tak jest, dopiął pan swego, podeptana Konstytucja i dzisiaj Polska przestaje być demokracją konstytucyjną ps nie zapomnimy ..
@def11 po ilości minusów widać, że PiS już zaczął wyprowadzać pieniądze, i znowu autostrady, i ogólny rozwój nie będzie ważny, teraz pieniądze popłyną strumieniami, na akcje ABW, dla ziobry, kamińskiego i całego tabunu trolli. ps trolle byście choć zmieniali nicki gdy popieracie jarka albo putina, by choć pozory stwarzać, że to nie ta sama grupa!!
już oceniałe(a)ś
6
2
@pieter.k coś jest na rzeczy ;)
już oceniałe(a)ś
0
0
Kaczynski i PIS chca wprowadzic w Polsce dyktature, moze i "umiarkowana", przy zachowaniu pewnych pozorow "demokracji", ale jednak dyktature. TK, mimo wszystkich jego slabosci i niektorych kontrowersyjnych wyrokow, jest w aktualnej sytuacji bardzo wazna instytucja, ktora moze ewentualnie stanac na drodze PIS-owskiego autorytaryzmu, i bronic demokracji i wolnosci w Polsce. Zdaja sobie doskonale takze z tego Kaczynski i PIS, i dlatego chca, w zaleznosci jak sie wypadki potocza, TK przejac, sparalizowac, osmieszyc, zmniejszyc kompetencje. Obrona TK jest dzisiaj w duzym stopniu kluczowa dla obrony demokracji i wolnosci w Polsce, i w tej chwili nalezy TK bronic wszelkimi mozliwymi srodkami, ewentualne zmiany czy reformy to nalezy zrobic pozniej, nie przy tych rzadach.
już oceniałe(a)ś
56
64
No i łase na 500 zł na dziecko cebulaki dały władzę absolutną zakompleksionemu , nienawidzącemu wszystkich, mlaskającemu karłowi , dla którego jedynym celem jest zemsta i władza .Witajcie w nowym katonazistowskim świecie.
@pietrek1960 Niech robią teraz rozpierduchę niech kaczor szaleje, tylko ze ten kij ma dwa końce a efektem końcowym będzie smutny koniec PIS .
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy nie dociera do Pani, ze takich zmian chcieli Polacy? A, że Wam się to nie podoba, to trudno!
@observanto Polacy chcieli demontażu demokracji? Ja też mam obywatelstwo polskie i sobie nie przypominam, żebym kiedyś się za tym opowiadała. Ale ok, rozumiem, chcieli ci, co na nią zagłosowali, czyli 5,7 mln ludzi. A co z resztą? Aha, to nie Polacy, tylko bolszewicy, Żydzi, judokomuna i masoni.
już oceniałe(a)ś
18
2
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka