2/3
zamknij < >

Andrzej Duda zapisał się do jastrzębi

Zdjęcie numer 2 w galerii - Andrzej Duda zapisał się do jastrzębi

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Andrzej Duda
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Andrzej Duda zapisał się do jastrzębi
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Andrzej Duda zapisał się do jastrzębi
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Andrzej Duda zapisał się do jastrzębi
Komentarze
Wobec Clintona, za jedno publiczne kłamstewko w sprawie Lewinsky, prawie wszczęto impeachment. Czy nasze państwo będzie miało dość siły i przyzwoitości, aby usunąć z urzędu aparatczyka jawnie łamiącego prawne obowiązki prezydenta RP?! Motywację kłamstwa Clintona po ludzku jakoś rozumiem. Dlaczego jednak Duda, po wyborze na GŁOWĘ PAŃSTWA, pozostaje pacynką w rękach prezesa PiSu mnie przerasta.
@porucznik_hans_kloss A może trzeba spojrzeć na to inaczej ? Przecież Duda to marionetka ślepo wykonująca najbardziej chore pomysły Kaczyńskiego, który uwielbia obrażać, dzielić, prowokować inaczej niż on myślącą część społeczeństwa? Co ciekawe, PiS w przypadku wyborów prezydenckich poparła zaledwie 1/4 uprawnionych do głosowania, w parlamentarnych to było raptem kilkanaście procent. I to wystarczy żeby szermować hasłem "legitymizacji do robienia wszystkiego co uważają za słuszne"? Jeden chory człowiek będzie teraz drwił z wszystkich, bo nawet we własnej partii nikt nie ośmiela mu się sprzeciwić, ba, nawet tak zwany prezydent aportuje publicznie aż miło...?
już oceniałe(a)ś
31
2
@porucznik_hans_kloss Nasze Państwo? Nasze Państwo jest już Państwem Prawych inaczej.
już oceniałe(a)ś
21
1
@porucznik_hans_kloss Nie ma szans, musiałoby zagłosować za tym 2/3 Zgromadzenia Narodowego.
już oceniałe(a)ś
15
1
@porucznik_hans_kloss Nie będzie miało. Właśnie powstaje Państwo Pislamskie. Ma pełne poparcie kleru i prawie całkowita władzę.
już oceniałe(a)ś
19
0
@Pisobolszewik Andrzej Duda Nadaję ci imię : JASZCZOMP !
już oceniałe(a)ś
4
0
@atx50 PiSlam. To jest ok. 19 % spoleczenstwa i glownie neofici zza Buga, spolszczeni tylko o mentalnosci rusko-sowieckiej.
już oceniałe(a)ś
4
0
E tam. "Peło" to k*wy i złodzieje a Komorowski był Ruskim agentem. /s Ciemny lud kupował te banialuki na wyprzedaży i w promocji to teraz ma na co sobie zasłużył. Gratulacje.
już oceniałe(a)ś
239
12
@kasia.zabrzanska4 Ludzie czesto zastanawiaja sie jak niecy mogli w latach 30tych pozwolic hitlerowi dojsc do władzy - otóż własnie tak dokładnie w taki sam sposób w jaki pozwoli do tej władzy dojsc kurduplowi ktory obiecał im chleb i igrzyska a jak tylko dorwał sie do ładzy to zacznie takie czystki jakich nie postydziliby sie formacje typu SA i SS które pozniej wykonczyło SA za to ze nie bylo wystarczajco wierne wodzowi
już oceniałe(a)ś
37
1
@kasia.zabrzanska4 nietety to była prawda, dlatego pisiory wygrały. nie znaczy to że nie maja zapędów totalitarnych.
już oceniałe(a)ś
21
2
@kamuimac Powód wycięcia SA był trochę inny, Herr Hitler bał się, że Ernst Röhm za bardzo "urośnie" w siłę ze swoimi SAmenami. Jest szansa że Jarosław też tak zrobi.
już oceniałe(a)ś
14
1
@kasia.zabrzanska4 To byla PiSlamska dezinforamcja z stylu putinowskim opracana z naszej kasy wyprowadzonej przez senatUra potwUra (celowo) Bierem-.Biereckiego z Sopockiej Zatoku Swin kresowych.
już oceniałe(a)ś
5
0
Żaden jastrząb tylko polityczny nielot...
@Michal Jezewski ot taka kaczka bis
już oceniałe(a)ś
19
0
@Michal Jezewski Swoją nielotność będzie próbował nadrabiać zaciekłością.
już oceniałe(a)ś
18
0
@natural23 Dudy z kaczki, wypatroszone.
już oceniałe(a)ś
3
0
Taaa... Jastrząb sterowany guziczkami wciskanymi na Nowogrodzkiej... Przytaczając znany skądinąd cytat: Inni szatani byli tu czynni...
już oceniałe(a)ś
87
99
W ogóle prezydentowi trzeba zabrać to chore prawo łaski
już oceniałe(a)ś
80
93
Jak to co zrobi? Ludzie czytać nie potraficie? Przecież PiS jasno, czarno na białym napisał i powiedział jaki ma cel. Pisemnie to ich propozycja kobstytucji. Werbalnie Budapeszt w Warszawie. Będzie dokładnie to co powiedziano i napisano. Jedyne pytanie brzmi czy ludzie wyjdą ba ulicę zanim będzie za późno czy wtedy gdy już będzie po ptokach.
@yellow_tiger No i mamy PiSlamska konstytute prostytute opracowana w instytutach prostytutach Lecha kaczynskiego oplacanych z ukradzionych nam, Polakom (oni nie sa w moim pojeciu Polakami tylko Wolakami) ze SKOKow, telegrafu, Srebrnych itp.
już oceniałe(a)ś
4
0
Wstyd!!! Kompromitacja!!! Państwo kolesiów z PiSu. Prezydent przestępców i złodziei z PiSu , popierający SKOKi. To nie jest prezydent przyzwoitej Polski
@marchwianka.0 "To nie jest prezydent przyzwoitej Polski" Przyzwoita na niego nie głosowała. Ale jest nas niewielu niestety.
już oceniałe(a)ś
27
0
@mejerewa Ich tez nie jest wielu, sa zdyscyplinowani - ich jest (wiemy dokladnie) 18,5 % (odjac Polonie jeszcze mniej) terrorystow zza Buga glownie. Trzeba obudzic te wiekszosc, ktora jednak na nich NIE glosowala ale ktora oszukali obrzucajac PO i inne partie blotem tylko. Dzis zrobimy im drugi rok 1980 - to sa dzieci i wnuki ZOMO, Kaczynski nawet ich szkolil przez 8 m-cy przed stanem wojennym w Bialymstoku - jedyna jego PRACA w zyciu.
już oceniałe(a)ś
5
0
Powiedzmy sobie otwarcie, Sienkiewicz miał rację mówiąc, „Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie” czyli „ch…, dupa i kamieni kupa”. I Duda potwierdza to tylko.
@krzysztof_ptk Ten cytat jest jedną z najbardziej źle zrozumianych wypowiedzi z nagrań. Przeczytaj w jakim kontekście on padł.
już oceniałe(a)ś
9
0
@tommmy77 Z miesięcy nielegalnie podsłuchanych rozmów wycina się z kontekstu parę zdań i w kontrolowany sposób właśnie te podrzuca mediom w nieprzypadkowo wybranym czasie. A ludzie się cieszą, że oto kogoś zdemaskowano. Dlaczego w USA, jednym z najbogatszych i najbardziej demokratycznych krajów świata, podsłuch nielegalny nie jest żadnym dowodem w sądzie?
już oceniałe(a)ś
8
0
@astrogator W Polsce także zresztą nie jest, co tak irytuje pisowców.
już oceniałe(a)ś
4
0
@krzysztof_ptk Wreszcie zrozumieliscie, ze Sienkiewicz mial racje i mowil to z troska o kraj bo wiedzial jakie bydlo pisie pracuje w sluzbach, w sadzach a glownie prokuraturze.
już oceniałe(a)ś
3
0
@astrogator W Polsce nielegalnie zdobyty dowód może być przedstawiony w sądzie. Nie ma w naszym KK, KC ... żadnej wzmianki o nie dopuszczeniu tzw owocu zatrutego drzewa. Co prawda taki dowód to nie dowód(jak to mówią papugi) ale.... Tak obrazowo - nie można Cie skazać tylko na podstawie nielegalnego podsłuchu, nawet prorok się nie odważy założyć sprawy na podstawie samego lewego podsłuchu ale może być to "bardzo mocny dowód poszlakowy". Zgadzam się - mamy kilka(set) chorych przykaldów z naszego sądownictwa.
już oceniałe(a)ś
1
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka