3/3
zamknij < >

Piotr Bączek szefem Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Musi więc wrócić sprawa martwej wiewiórki

Zdjęcie numer 3 w galerii - Piotr Bączek szefem Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Musi więc wrócić sprawa martwej wiewiórki

Fot. Sławomir Kamiński / AG

Piotr Bączek
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Piotr Bączek szefem Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Musi więc wrócić sprawa martwej wiewiórki
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Piotr Bączek szefem Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Musi więc wrócić sprawa martwej wiewiórki
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Piotr Bączek szefem Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Musi więc wrócić sprawa martwej wiewiórki
Komentarze
Wiewiórka była ruda. I wszystko jasne.
już oceniałe(a)ś
441
18
@turpin A co jeśli okaże się, że wiewiórka zjadła parówkę? TĘ parówkę???? I eksplodowała??? Można upiec dwie wiewiórki na jednym ogniu! Do dzieła Agencie Bączku! Potem nakręcimy film hollyłódzki z zgodzie z polityką histeryczną. "_Jestem Bączek. Piotr Bączek!" i prut i smród
już oceniałe(a)ś
107
1
@turpin "przymocowana do furtki w sposób nienaturalny" a jaki jest naturalny sposób przymocowania wiewiórki do furtki? Wiedziałem, że w "zależnej" pracują ideowcy ale że ćwierć-mózgi to nie wiedziałem
już oceniałe(a)ś
72
10
@natural23 Inteligentny deowiec ma właśnie ćwierć mózgu. Góra 3/4.
już oceniałe(a)ś
15
0
@turpin A czy ta wiewiórka to Basia? Bo jak Basia to Barbara a jak Barbara to Barbórka a jak Barbórka to kopalnia a jak kopalnia to węgiel a jak węgiel to piec a jak piec to ogień a jak ogień to pożar. A więc wszystko jasne. Dostał ostrzeżenie ,że jak się nie uspokoi to go spalą.
już oceniałe(a)ś
20
1
@turpin Zapytany o powiązania wiewiórki z obcymi służbami, minister Maciarewicz powiedział: "Jak wykazały oględziny ekspertöw, wiewiórka nie miała napletka. Resztę możecie Państwo sobie sami odpowiedzieć"
już oceniałe(a)ś
25
0
@turpin Ja pierd... A może to nie wiewiórka tylko słynny CZERWONY WIEWIÓR z Pingwinów z Madagaskaru??? Ten to dopiero ocipiał!!! Patrząc na krawat Agenta Bączka coś musi być na rzeczy
już oceniałe(a)ś
13
0
@ala_ma_kota Weź się nie znęcaj! Muszę teraz smarki z twarzy wytrzeć :-)
już oceniałe(a)ś
6
0
@vibhisana2 Boze starotestamentowy - i Ty na to im pozwalasz, aby Ciebie kazdego dnia obrazali bo zle ich stworzyles, nie na ludzi ale jedynie marionetki udajace czlowieka.
już oceniałe(a)ś
3
0
kurde miało być śmiesznie z pis a robi się strasznie
już oceniałe(a)ś
401
24
@macik300 Śmiesznie to bywało za poprzedniego PiSu, np. gdy Kaczyński groził procesem za użycie sformułowania "bracia Kaczyńscy". Teraz będzie już tylko straszno. Wtedy w rządzie byli Sikorski, Meller, Rostkowska, Maria Kaczyńska zbierała podpisy przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej, obaj Kaczyńscy popierali in vitro, a i tak codziennie rano mialam skurcz żołądka na myśl, z czym dziś wyskoczą. Mam przeczucie, że jak zapodadzą nam IV RP beta, jeszcze zatęsknię za wersją testową.
już oceniałe(a)ś
38
1
@macik300 Nie żebym uważał, że będzie fajnie, ale na razie to jest felieton o tym, co się autorowi wydaje, że będzie za rządów PiS-u. Odróżniajmy fakty od opinii, wyobrażeń i strachów, bo inaczej skończymy jak prawica smoleńska.
już oceniałe(a)ś
5
17
@ellena82 Fakt, wtedy jeszcze jacys ludzie sie tam trafiali przez pomylke - dzis tam jest samo tylko ROBACTWO czasem przez pomylke zwane ludzmi. PiSTAPO.
już oceniałe(a)ś
5
2
@roger_87 Nie, bo my sie z nich smiejemy przez lzy i odslaniamy tepego chama z czworakow udajacego kniazia ruskiego. Oni to sa nasi PiSlamisci, mozna ich z tymi terrorystami porownac albowiem to sa nasi terrorysci, 18,5 % terroryzuje prawie caly narod. Ich jest ogromna mniejszosc jednak i glownie falszywi Polacy zza Buga i znad Morza Martwego.
już oceniałe(a)ś
6
1
"Topię, topię się od rana, moja wanna Wassermanna, jak nie zagojona rana, moja wanna Wassermanna"...
już oceniałe(a)ś
287
21
@popijajac_piwo Wlasnie, masz w jego i coruni osobie dowod na to, ze moj wpis powyzej sie zgadza z rzeczywistoscia i nasza historia.
już oceniałe(a)ś
3
0
No i nasze służby specjalne dostały się w ręce ludzi którzy nigdy nie powinni dostać certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych.
już oceniałe(a)ś
291
16
@miszogun He, he. No właśnie...
już oceniałe(a)ś
55
1
Obudzilem sie dzisiaj w Wolsce...
już oceniałe(a)ś
256
15
Nie chcę nikogo obrażać, ale uważam polityków i wyborców Pisu za osoby o dużo niższym ilorazie inteligencji niż przeciętna. Przykład Macierewicza, teraz tego od wiewiórek, całej sekty smoleńskiej, tych wierzących w zamach i tych którzy te brednie napędzają ,pokazuje, że tak jest.To taka gawiedź łatwowierna i łatwa do zmanipulowania, nawet początkujący mentalista w kilka minut owinie sobie wokół palca najbystrzejszych z tego grona. Miały być pełne szuflady projektów, a zaczyna się i pewnie skończy na średniowieczu.
już oceniałe(a)ś
213
14
@beta355 Niestety szuflady są pełne pomysłów. Schizofrenicznych. I będą realizowane.
już oceniałe(a)ś
60
2
@beta355 Takich mało rozgarniętych, zafiksowanych na Smoleńsku, WSI, przesłuchaniu Komorowskiego itp jest sporo, tworzą żelazny elektorat PiS . Ale do nich doszli zwykli chciwi naiwniacy o pamięci złotej rybki (wierzący, że to normalna prawicowa partia, która da 500 zł na dziecko) i młodzież, która nie pamiętała IV RP (ale wiedziała, że PO = ACTA = zamordyzm) i wydawało jej się, że wybiera zmianę, a gazwyb histeryzuje w obawie przed utratą pozycji. I tak PiS zamiast 20% dostał prawie dwa razy więcej. No i mają zmianę. Zamiast ciepłej wody - kwas solny.
już oceniałe(a)ś
35
2
@ellena82 "i młodzież, która nie pamiętała IV RP" To zapamięta jak pójdzie w kamasze.
już oceniałe(a)ś
16
0
@beta355 Nie obrazasz ich albowiem Twoja ocena jest jedynie stwierdzeniem faktu. Do tego wiekszosc ma falszywe dyplomy po linii i na bazie komuny. Korupcyjne z Krakowka takze, po rodzicach latajacych do zakrystii. Zamiast ministrow mamy stad samych MINISTRANTOW i moze tylko jako tacy sie do czegos nadawali.
już oceniałe(a)ś
5
0
Od ekshumacji w IPN jest taka bruneta -już dawno klimakteryczna- która ekshumowała premiera Sikorskiego.Nic nie znalazła. Miała jeszcze JP II,ale nie wiem czy zdążyła ,bo leciwa w latach była.Wiewiórkę można jej dać.Niech się pobawi.
@strass1 No ale walnęła se selfie przy zwłokach. Tyle jej. Brawo koj.
już oceniałe(a)ś
51
1
@strass1 Jakas nekrofilka pewnie.
już oceniałe(a)ś
4
0
Fajnie,że Pan przypomniał czym się zajmowali nieodpowiedzialni ludzie na bardzo odpowiedzialnych stanowiskach.Okazuje się,iż pis nie obsadza stanowisk nowymi twarzami,tylko byłymi...
już oceniałe(a)ś
205
5
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka