1/5
zamknij < >

Kustosz Kaczyński

Zdjęcie numer 1 w galerii - Kustosz Kaczyński

Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta

Jarosław Kaczyński zwrócił się do prezydenta Andrzeja Dudy, by "zgodził się na umieszczenie przed Pałacem Prezydenckim krzyża"
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Kustosz Kaczyński
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Kustosz Kaczyński
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Kustosz Kaczyński
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Kustosz Kaczyński
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Kustosz Kaczyński
Komentarze
Krakowskie Przedmieście przemianuje się na Aleję Lecha i Marii Kaczyńskich. Przecież krzyż i pomnik nie mogą stać przy byle jakim przedmieściu! Księcia Poniatowskiego się wyrzuci, bo nie należał do zwolenników PiSu. Na pałacowym dziedzińcu rozłoży się wrak Tupolewa. Tylko kto to posprząta po żałosnym końcu dudowej prezydentury?
już oceniałe(a)ś
260
298
@janzdechlak I w ten sposob, malo prezencyjny kmiot zza Buga z 9-cioma klasami (cala reszta to falsz i korupcja z PRL-u) narzucil nam wersje wlasna jako: inteligenta, z Zoliborza (a jest ze Starachowic, rodzice zza Buga) katolika (neofita niedawny), Polaka a pochodzenia ma starozytne, niepolskie jednak i do tego Warszawiaka. FALSZYWKA psujaca nam stolice, Polske i nas samych. Degenerat. Jedyna nadziej, ze jest stary, otluszczone ma aorty bo zre, chla i spi i zemrze we wlasnym smrodzie, niedlugo zapewne bo juz Alzheimer widoczny.
już oceniałe(a)ś
9
0
W końcu trudno mieć pretensje do Kaczyńskiego, że Najwyższy przydzielił mu mózg taki a nie inny, Problemem jest to, że jego sposób myślenia aprobuje duża część społęczności polskiej co w wielu rozwiniętych krajach uznawane jest jako zwykłą społeczna patologia. Ponoć jest to scheda po skomplikowanej polskiej historii a mnie się wydaje, że to po prostu robota Ojca Rydzyka i Terlikowskiego.
już oceniałe(a)ś
184
209
jaki naród tacy przywódcy, mogący być wszystkim i nikim jak Jarosław K., według mnie jest tylko przestępca działający na szkodę narodu polskiego..... ale żeby to zauważyć, naród musi tego najpierw doświadczyć. Jak zwykle, bo Polak po szkodzie i przed szkodą głupi.
już oceniałe(a)ś
164
186
@tadjan Dobrze, ze jestes. Kaczynski JEST przestepca a dzis jeszcze wiecej niz wczoraj.
już oceniałe(a)ś
3
0
Ojczyznw wolna racz nam wrocic Panie.
już oceniałe(a)ś
243
10
@jak Ojczyzne.........
już oceniałe(a)ś
18
2
@jak Znow mamy zabory zza Buga do tego namiestnika na krakowskim z polsko-zydowska kochanka.
już oceniałe(a)ś
8
0
Glowny nienawistnik polski cos knuje. Jeszcze nie wiadomo co ale bardzo sie ciesze ze krzyz wroci przed palac. Nycz bedzie musial sie opowiedziec po ktorejs stronie. Jesli stoi po stronie krzyza to nie powinien pozwolic na jego bezczeszczenie przed palacem. Jesli ugdnie sie przed Kaczynskim to znaczy odleje sie na symbol wiary czyli stanie sie pisowskim apartczykiem. Obstawiam ze ugnie sie pod naporem Kaczynskiego a tym samym stanie sie posmiewiskiem w srod Polakow. Wybor nalezy do kardynala.
już oceniałe(a)ś
215
13
@canadiana Przecież Nycz(oczywiście tylko w tym i innych wypadkach kiedy działania władz są mu na rękę ) nie wtrąca się w sprawy świeckie. Co innego jeśli ktoś chce zrobić Kościołowi wbrew...
już oceniałe(a)ś
2
0
PADalca wyprowadzic z palacu i zrobic tam MAUZOLEUM KACZYNSKICH.
już oceniałe(a)ś
99
113
@klarneta8 plus wieczny ogień, sto krzyży, piaskownicę dla kota i lektykę dla Kaina.
już oceniałe(a)ś
13
2
Ale Putin będzie miał zabawę, będzie Kaczyńskiemu śmiał się prosto w nos i wraku nie odda. A reszta świata będzie patrzeć z pożałowaniem na małego krzykliwego człowieczka bo ten wrak ma głęboko gdzieś
już oceniałe(a)ś
93
106
@wawafre A jak Duda kiedys go odwiedzi to ruscy beda miec zabawe, Duda w rozanieleniu pewnie dostanie zawalu. Widzieliscie, jaki ma usmieszek szczescia (glupka) na gebie gdy maszeruje przed nim wojsko albo jakis wazniak z zachodu obok niego stanie, toz to gnojek z malej wioski z goralenvolk albo zza Buga. Moge sie zalozyc, ze te Dudy to sa z okolic Opola Lubelskiego, gdzie sa ich setki, paru wyemigorwalo za punkty (chlopskie pochodzenie) do krakowa lub Wroclawia na studia, na AGH i pewnie jeden z nich splodzil tego gnojka, Milewscy neofici tez z prowicji.
już oceniałe(a)ś
6
0
Najważniejszymi ze słów wypowiedzianych przez Jarosława Kaczyńskiego były te, że "marsze nie mogą ustać". Mobilizacja tłumu ma trwać, gniew ulic, tak ładnie wyglądający w reklamówkach wyborczych ma nie ustać. Trzeba go tylko teraz odpowiednio ukierunkować na wichrzycieli, banksterów, zboczeńców, kopaczowców, Szechtera, uchodźców - niech każdy sobie wybierze, kto go wkurza najbardziej, PiS mu to da. Argumenty na nienawiść. Za celebrowanie żałoby dłużej niż rok, wg Starego Testamentu, karano. Jeden krzyż to mało, narodzie apelujmy o dwa.
@avaqe Nic innego, tylko my takze musimy zaczac maszerowac i zadac usuniecia krzyza oraz Dudy z palacu dzis NAM IESTNIKOWSKIEGO, gnojek z Krakowka niech sie doksztalca u siebie, na Rynku krakowskim albo na Kazimierzu w synagodze.
już oceniałe(a)ś
12
0
@avaqe Cytat "marsze nie moga ustac" przypomina, jak ulat Rok "84" Orwella ! Ten film pamietacie panstwo ! Powszechana inwigilacja nawet w sypialni co czyni koalicjant a moze rozgrywajacy polityke Kosciol! Zaglada ludziom pod koldre w rozporki w zarodki czy in vitro etc.
już oceniałe(a)ś
12
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka