2/3
zamknij < >

Wybraliśmy kota w worku

Zdjęcie numer 2 w galerii - Wybraliśmy kota w worku

Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta

  • Zdjęcie numer 1 w galerii Wybraliśmy kota w worku
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Wybraliśmy kota w worku
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Wybraliśmy kota w worku
Komentarze
Wybor Kaczynskiego, Macierewicza i PIS-u to nie jest wybor dobrej zmiany. To jest zmiana na gorsze, na duzo gorsze, o czym, niestety za pozno, wielu przekona sie juz za niedlugo. Przy wyborach trzeba myslec, a nie wierzyc w bzdurne, bajkowe obietnice dla "ciemnego ludu".
już oceniałe(a)ś
37
42
Pisi nie jedzą osmiorniczek, bo nie spodziewali sie, ze to moze byc jadalne, poza tym nie wiedzieliby od ktorej macki zacząć...
@katamarian_nawodny Pisi nie mogą zjadać swoich braci :) Przecież to jedna wielka ośmiornica ,bezkarna mafia :((
już oceniałe(a)ś
10
1
@katamarian_nawodny Platforma z kolei je ośmiorniczki od "Sowy" za 1.800zł , choć w Lidlu są za 18zł. Mniej więcej podobne "oszczędności" robili w innych sprawach budżetowych.
już oceniałe(a)ś
2
13
Pani profesor w tym co pisze ma dużo racji. Po pierwszej debacie stwierdziłem, że obie Panie są mdłe i nijakie i należy znaleźć sobie kogoś innego na kogo warto oddać swój głos. Po drugiej debacie stwierdziłem, że politycy w naszym kraju są nijacy. Jedynie Pan Kukiz wykazywał jakiś charakter (jeszcze pan Korwin) ale JOW-y nie są ideą, która może uwieść.Najbardziej racjonalny był dla mnie Pan Petru. Dziwię się, że PiS swoimi pustymi obietnicami uwiódł tak wielu ludzi. Mówią, że to w trosce o dzieci. I to dlatego pewnie zostawi im w spadku dług publiczny większy o kilkadziesiąt mld zł. Zresztą już pokazują jak będzie wyglądała ich Polska. Chętnie bym wyjechał z kraju ale nie mogę, jestem inwalidą. Pozostaje tylko nadzieja, że nie uda im się wszystkiego postawić na głowie.
już oceniałe(a)ś
29
12
Ten naród kocha nadętych bufonów obiecujących... no, właśnie, co? Gruszki na wierzbie, czy cuda na miarę Chrystusa? Tyle tylko, że prezes i spółka to nie Chrystus i nie Apostołowie, ale motłoch i tak to kupi.
@dzabril_k Po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego , PiS dostał w prezencie sto kilkadziesiąt miliardów złotych z OFE które w ramach zgodności z konstytucją na pewno wyciągnie i przekaże do ZUS. Będzie miał na obiecane rozdawnictwo,tylko że za dwa-trzy lata zabraknie pieniędzy , a wtedy co....druga Grecja czy jeszcze coś gorszego?
już oceniałe(a)ś
1
0
Najwidoczniej podniebienie ludu narodowego wybrało nie ośmiorniczki, lecz coś bardziej swojskiego..............salceson, czyli głowiznę......... a głowa, jak wiadomo już coś wymyśli.
już oceniałe(a)ś
18
21
PO prostu - Gazeta Wyborcza Platformy Obywatelskiej!.
@krzysio333 Zawsze możesz poczytać gazety sponsorowane przez SKOK-i.
już oceniałe(a)ś
5
3
PiS ma okazje za miliardy ukradzione w SKOKACH nakupowac osmiorniczek dla wszystkich Polakow. W ten sposob przynajmniej w osmiorniczkach wprowadzi nas w komunizm, czyli kazdemu wedlug jego potrzeb. Za ukradzione biliony doprowadzi komunizm do perfekcji.
@konfuziussagt "Gdyby nie internet nie wiedział bym, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
już oceniałe(a)ś
0
0
@ryte0111 I tak bylo to oczywiste. Przynajmniej tylu, ilu wyznawcow religii.
już oceniałe(a)ś
0
0
Uwielbiam takie wypowiedzi. Nie ma w nich żadnej treści. Gdyby słowo PiS zastąpić słowem PO i odwrotnie, artykuł miałby dokładnie tyle sensu ile ma obecnie. Pani profesor, poza tymi na socjalu, poziom naszego życia zależy od rządzących w stopniu zerowym. Pani z tytułem profesorskim powinna to zrozumieć. Oczywiście różny może być poziom danin publicznych jakie łożymy na państwo, ale poza jakimiś radykalnymi pomysłami, to także nie przekłada się znacząco na nasze życie. Tyle w temacie i życzę nadal dobrego samopoczucia.
już oceniałe(a)ś
10
14
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka