2/3
zamknij < >

Czy dobra zmiana dotyczy też PiS

Zdjęcie numer 2 w galerii - Czy dobra zmiana dotyczy też PiS

Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta

Jarosław Kaczyński
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Czy dobra zmiana dotyczy też PiS
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Czy dobra zmiana dotyczy też PiS
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Czy dobra zmiana dotyczy też PiS
Komentarze
Szanowna Pani Agato, musi Pani być bardzo młoda, jedynie to może usprawiedliwić Pani zdziwienie, że pis zachowuje się jak pis
już oceniałe(a)ś
511
12
Pies z genami wścieklizny będzie zawsze szukał okazji by chwycić za nogę, ten typ tak ma chwilowe podkulanie ogona (wyborcze gruszki na wierzbie) to chwyt dla zmylenia przeciwnika i należy takiego delikwenta trzymać w bezpiecznej odległości lub izolatce a nie dopuszczać do władzy PiS tak jak jej poprzedniczka PC był od zawsze gangsterką polityczną i tak zostanie do zawsze, a ,,ciemny Lud'' jak był głupi to jest nadal kupując obiecanki-cacanki wiedząc doskonale że tylko krowa i wyznawcy PiS nie zmieniają zasad mając je w genach bez tej ,,zalety'' PiS to nie byłby PiSem
już oceniałe(a)ś
44
1
@nrozsklov jak zwykle wszystkiemu winni Niemcy i Żydzi, znana śpiewka wyznawców Jarosława Zbawiciela.
już oceniałe(a)ś
28
1
@nrozsklov Zachodni Niemcy zaanektowali wschodnich? Co wy tam chlacie w tym Peterze? Na prawdę myślisz, że ktoś przyjmie tę waszą narrację? Że ludzie nie pamiętają kawalkad trabantów i euforii po zburzeniu muru?
już oceniałe(a)ś
19
0
@amoramo "Jarosław Kaczyński tak bardzo chciał wygrać wybory, że w kampanii prezydenckiej wycofał się z pierwszej linii frontu." Jak można tak bez sensu zaczynać artykuł? Wycofał się, żeby wygrać... W takie debilizmy wierzą tylko fundamentaliści i fanatycy. Gdy się wycofujesz w wyścigu, to dajesz wygrać innym! Teoria spisku z szarą eminencją J.Kaczyńskim w roli głównej. Logika szkodzi, nie pasuje tej sekcie. Ortodoksi tego wyznania wierzą w cara-boga-Kaczora Nawet gdy Kaczor wypowie swój pogląd w toalecie, to to zapiszą, nagrają, i ogłoszą "wszech i wobec" dowodem w dyktatorskie zapędy tego "złodzieja księżyca"
już oceniałe(a)ś
1
6
@Piotr Dzierzawski Jak można tak chrzanić. Na świecie pełno rozgoryczonych, mściwych, starców. To żaden problem. Tracą z wiekiem władzę, kontrolę, czasem powagę. Ile Pan ma lat? Paranoja? Gość wycofał się z wyścigu = dał wygrać innym. To właśnie to znaczy. To widać. Czego Pan chce? To, że Kaczor się wypowiada, doradza, postuluje, manifestuje na akademiach, ze ma jeszcze poglądy i pytany o nie odpowiada dziennikarzom, pełni jakieś funkcje - czy to są dowody na boski dyktat Jarka? W takim razie wszyscy politycy i aktywiści w Kraju to dyktatorzy! :DDD
już oceniałe(a)ś
1
5
trzeba byc idiota, zeby wierzyc w to, ze Szydlo czy Duda rzadza /beda rzadzic.To figuranci, prezes gdyby mogl to by polaczyl stanowiska i zostal Wodzem, ale nie moze i stad ci techniczni.
już oceniałe(a)ś
410
10
@minkatminkat Powoli,powoli....nie wiadomo jeszcze co w chorej głowie się zalęgło.Obserwując bacznie poczynania "z metra ciętego" oraz służalczość i mdlące wazeliniarstwo przydupasów na czele z tzw prezydentem i tzw.premier wszystkiego możemy sie spodziewać,nawet monarchii absolutnej
już oceniałe(a)ś
53
2
@krzysztof_57 Mnie nurtuje inna myśl. Duda jest w miarę normalnej postury więc ciekaw jestem, czy klamki w Pałacu Prezydenckim zostana na normalnej wysokości, czy będą je znów przewieszć pół metra niżej? Choć z drugiej strony Kaczyński pewnie nie będzie się fatygował - to Duda będzie musiał odbywać pielgrzymki do Kanossy... emm, znaczy się na Żoliborz.
już oceniałe(a)ś
36
2
@minkatminkat Nawet gdy staruszek prezio wypowie swój pogląd w toalecie, to to nagrają, zapiszą i ogłoszą wszem i wobec jako dowód na boską dyktaturę "złodzieja księżyca". Warto im nagrać, zapisać, ogłosić, bo idiota uwierzy. Już wierzy. Dowód dla idioty?: NO BO PREZIO MÓWI, UWAŻA, UCZESTNICZY To właśnie fundament oderwanego od życia wyznania, a wyznania mają fanatyków. Przez to oderwanie od życia, przez ten mit stracili zaufanie i przerżnęli Wybory Oczywiście, że ten "złodziej księżyca" będzie jeszcze przez pewien czas pełnić jakąś rolę, będzie się wypowiadać, uczestniczyć w obchodach, doradzać, działać. Ale czy to dowód? Nie wygłupiajcie się
już oceniałe(a)ś
1
4
A czy ktoś się spodziewał że będzie inaczej? Ile to już razy Kaczyński zakładał maskę dobrodusznego dziadunia lub człowieka przyjaznego wszystkim swoim przeciwnikom politycznym? Po wyborach ( nie ważne z jakim wynikiem ) ta maska spadała i pojawiał się normalny Kaczyński ze swoim normalnym PiS-em.
@puszka-3 ...i pojawiał się "normalny" Kaczyński ze swoim "normalnym" PiS-em. Normalny inaczej.
już oceniałe(a)ś
51
1
@Piotr Dzierzawski I to niestety prorokuje marną przyszłość, naszego kraju.To też trochę jak z kobietą ciągle wracającą do męża chama, albo facetem będącym obiektem zabaw "femme fatale".Nic z tego dobrego nie wychodzi, a oni znowu swoje
już oceniałe(a)ś
25
0
PiS uchylił drzwi, żeby wpadło świeże powietrze a tu wpadł smog. Taki mamy klimat.
@pinkdotr A uchodzi smród coraz bardziej dokuczliwy!
już oceniałe(a)ś
35
2
"Prezes PiS zaangażował się w kampanię dopiero na jej finiszu, gdy sondażowy trend dla PiS był korzystny." To dokładnie tak samo jak za komuny. Jak za odwagę w opozycji szło się do pierdla, Kaczyński siedział u mamy w szafie. Jak odwaga staniała i system sie walił, to nagle on i jego braciszek się uaktywnili, a teraz to on nawet twierdzi, że tylko on był prawdziwym solidarnościowcem, a ci co siedzieli w więzieniu za poglądy byli współpracownikami bezpieki. Ten "człowiek" nigdy się nie zmieni.
@paweł nowak No i widzisz, wychodzi z was cała nędza i kompleksy. Po pierwsze, po co od razu wyskakujesz z Tuskiem? Po drugie, Tusk jest sporo młodszy od Kwakacza i działał w NZS-ie. Za tę działalność władza komunistyczna uniemożliwiła mu znalezienie normalnej pracy, stąd praca w Świetliku. Za to wielki działacz opozycyjny, obalacz komuny Kwakacz był w tym czasie adiunktem na UW a potem pracował w Bibliotece Uniwersyteckiej - faktycznie, szkalowały go te władze jak cholera. Po trzecie, nigdy nie słyszałem, żeby Tusk zarzucał ludziom o innych poglądach, że nie są Polakami czy patriotami. Po czwarte, nigdy nie słyszałem, żeby Tusk wywyższał swoją rolę w opozycji i obaleniu komunizmu. A po piąte, może gdybyś zajarał trochę marychy, to byś się lekko wyluzował i umysł by ci się rozmroził.
już oceniałe(a)ś
53
1
Jeżeli głosowało 51% ludzi i PIS dostał 38 % głosów to znaczy to (wg wyliczenia 38x51/100=19,4% ) co piąty Polak popiera PIS. I tyle mamy biedaków nie uczących się nie pracujących i rodzin alkoholików i patologicznych. Ta grupa ludzi zazdrości innym i cieszy się z podnoszenia podatków. Dlatego słyszę w telewizji, w Internecie kolejne podwyżki podatków w marketach, bankach, na giełdzie, katastralnych itp. aby zapewnić koryto swoim wyborcom i jednocześnie zdobyć poklask. Połowa może powiedzieć sam jestem winien nie głosowałem. Cieszą się Niemcy i Anglicy, że Polska dostarczy im nowych wyrobników – wolą niż kolorowych. A my (starsi) będziemy żyli w patologicznym kraju. Trwa konkurs na najgłupszego rządzącego w historii Europy. Dotychczas prowadzi Gering(Niemcy). Stawiam że nasi z PIS z nim wygrają.
już oceniałe(a)ś
205
19
@exspres Przecież nie od dziś wiadomo, że głupich zawsze więcej! I jeszcze jedno: wiesz, kto się zawsze najgłośniej śmieje ze swoich "dowcipów"? Kretyn.
już oceniałe(a)ś
39
3
@paweł nowak O to to :-) RACJA
już oceniałe(a)ś
3
3
@99makabra1977 Problem w tym, że 50% albo ma gdzieś kto nimi rządzi, albo nie widzi wyjścia z sytuacji i te wybory olało. Im mniejsza frekwencja wyborcza tym bardziej cieszy się PiS, bo ich bataliony moherowe głosują w pełni składu zaraz po mszy w kościele.
już oceniałe(a)ś
22
0
@exspres Demokracja jest ułomna . Motłoch może przeważyć szalę.
już oceniałe(a)ś
20
0
@x4-6 Dokładnie, na szczęście motłoch głosujący na PO staje się coraz mniej liczny i coraz bardziej sfrustrowany.
już oceniałe(a)ś
0
5
Nie po to partia wygrała wybory, aby dbać o interesy wyborców. Przydupasy pozwolą się odsunąć od władzy i pozostawić miejsce przy korycie nowym?
już oceniałe(a)ś
99
113
@berek-oberek Czego przykład dała nam Platforma godny - co prawda tylko mentalny - spadkobierca - jedynie słusznej PZPR. A tutaj niespodzianka - PIS który nie konsultuje obsady rządu z "autorytetami" .
już oceniałe(a)ś
2
10
@berek-oberek Godzina minęła i dostałem 160 minusów i 7 plusów. Czuję się zaszczycony....... a już chciałem zmienić swój nick.
już oceniałe(a)ś
2
2
@berek-oberek Poza swoim wydumanymi zaszczytem w głowie masz pustkę
już oceniałe(a)ś
0
2
- Jarosław Kaczyński mi zaimponował - przyznaje jeden z autorów stanu wojennego generał Czesław Kiszczak. Generał poza wyjaśnianiem wielu szczegółów ze swojego życia wspomina, w jakich okolicznościach poznał braci Kaczyńskich. - Najpierw Lecha. Brał udział w negocjacjach w Magdalence, które poprzedziły Okrągły Stół. Zabierał głos rzadko, ale konkretnie - wspomina prezydenta Kiszczak. Niedługo potem, już w trakcie obrad przyszło mu też podać rękę bratu Lecha Jarosławowi. - Wyskoczył do mnie z żartobliwymi pretensjami: " Panie generale, pan internował brata, a mnie nie. Teraz brat chodzi z nożyczkami i obcina kupony, robi wielką politykę, a ja nie mam czym się pochwalić". Powiedziałem, że nic straconego, bo jestem szefem MSW, kodeks karny obowiązuje, mogę to nadrobić - opowiada Kiszczak o okolicznościach poznania Jarosława Kaczyńskiego.
@avaqe I to jest właśnie cała prawda na temat Magdalenki i Okrągłego Stołu które tak Jarosław krytykował, o których mówił że posłużyły do układów z komuna do grubej kreski. WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA. OBAJ KACZYŃSCY BYLI OD POCZĄTKU UMOCZENI W OKRĄGŁOSTOŁOWE UKŁADY, OBAJ NA NICH ZYSKALI...
już oceniałe(a)ś
32
1
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka