1/6
zamknij < >

Nie lamentować i nie ogłaszać żałoby

Zdjęcie numer 1 w galerii - Nie lamentować i nie ogłaszać żałoby

PAWEL KOPCZYNSKI / REUTERS / REUTERS

Wybory parlamentarne 2015. Jarosław Kaczyński i Beata Szydło na wieczorze wyborczym w sztabie PiS
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Nie lamentować i nie ogłaszać żałoby
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Nie lamentować i nie ogłaszać żałoby
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Nie lamentować i nie ogłaszać żałoby
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Nie lamentować i nie ogłaszać żałoby
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Nie lamentować i nie ogłaszać żałoby
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Nie lamentować i nie ogłaszać żałoby
Komentarze
I oni mają teraz prawo do Polski. To gorzej wykształceni, mieszkańcy wsi i miasteczek. Zapłacili dużą cenę za transformację - ubożsi, konserwatywni Polacy tak na niej nie skorzystali. Nie skorzystali właśnie dlatego, że są niewykształceni i konserwatywni. I czy to oznacza, że mają ciągnąć w dół wszystkich, tych neutralnych światopoglądowo? Tych niewierzących i chcących podejmować własne wybory? Co do wsi, to skorzystała z funduszy unijnych jak mało kto. Chodniki, świetlice, place zabaw, a przede wszystkim dopłaty dla rolników - takich pieniędzy nigdy wieś nie miała.
już oceniałe(a)ś
316
26
@slaynes I czemu obrażasz? Napisała prawdę - strumień pieniędzy płynący do małych miejscowości i wsi jest ogromny. Wystarczy pojeździć po kraju i zobaczyć.. mnóstwo zmieniło się na lepsze.
już oceniałe(a)ś
84
4
@slaynes wyzwiska i kule w łeb - prawdziwy pisowiec - zarozumiały, butny i durny do kwadratu.
już oceniałe(a)ś
76
8
@paulus99 i dopłaty rolnicze wzrosły z 200 pln do 900 (dziewięciuset!) pln na hektar!
już oceniałe(a)ś
60
2
@slaynes i tak to właśnie jest ze słabym umysłem - z braku argumentów pozostaje tylko wyzywanie. Żałosne!
już oceniałe(a)ś
40
2
@shiloh252 No właśnie. I nich ktoś mówi, że takich z PIS-u nie należy się bać.
już oceniałe(a)ś
24
4
@andrzejto1 Wskaż czasy, w których polska wieś miała się lepiej.
już oceniałe(a)ś
46
1
@mejerewa Ludzie są konserwatywni, bo są biedni. Politycy są konserwatywni, bo wiedzą, że na to głosują ich wyborcy. Zauważ, że konserwatywni politycy bez problemu się rozwodzą i kradną.
już oceniałe(a)ś
19
2
PiS jest prawicowy? dla mnie to komunizm w sutannie. PO mniej chętnie przyjmuje pozycję klęcząca, przynajmniej obecne kierownictwo partii.
już oceniałe(a)ś
299
37
@fackir Tak, a PO to typowi bolszewicy!
już oceniałe(a)ś
8
28
@fackir A dla mnie i wielu światłych Polaków to narodowy-socjalizm w czystej postaci, takiej jaki zaproponował ludowi niemieckiemu pewien malarz. Tylko wtedy, w roku 1933, w Niemczech panował totalny kryzys, ogromne bezrobocie i bieda!!! A co panuje w RP roku 2015??? Totalna bieda, ruina i upadek??? BZDURA, jaką "ciemny lud" kupił, a raczej "ciemna masa" wspierana przez KK, który już od dziesięcioleci indoktrynuje Polaków, cofnie nas o kolejne 25 lat!!! I niech pislamiści nie liczą na Fundusze Europejskie, bo Unia natychmiast ostro będzie je weryfikowała i WSTRZYMA ich wypłatę, także dla producentów rolniczych zwanych "rolnikami rodzinnymi"!! A ta "młodzież", która głosowała na JK i Kukiza, będzie PIERWSZĄ OFIARĄ swoich "wyborów" - i nie pozostanie wam drodzy młodzieżowcy jak wyjechać na "zmywak" - oczywiście jak Was tam wpuszczą!!! He, he, he,..... Kościół kat. i pislamiści to ZDRAJCY Polski i pomocnicy Putina w czystej, już nie zawoalowanej postaci!!! Niebawem się przekonacie - te 18% ogółu uprawnionych, którzy swoją i kościelną CIEMNOTĄ zafundowali Polsce UPADEK!!!
już oceniałe(a)ś
26
3
@fackir PiS jest przeciwny prywatyzacji - patrz szpitale, służba zdrowia, górnictwo i inne. Prywatyzacja, to jeden z podstawowych postulatów prawicy. PiS zapowiadało w kampanii wyborczej, że służba zdrowia będzie darmowa dla wszystkich, nawet dla tych, co nie mają ubezpieczenia - państwo opiekuńcze to postulat lewicy. PiS chce dać 500 złotych na każde dziecko - rozdawnictwo w stylu socjalistów. PiS chce tworzyć jeszcze więcej biurokracji - patrz deklaracje o utworzeniu dwóch nowych województw. Biurokracja to domena lewicy. Wyższe podatki dla bogatych - postulat lewicowy, podwyższając podatki, PiS chce zdobyć pieniądze na swoje obietnice wyborcze. To pierwsze z brzegu przykłady. Nie rozumiem więc, dlaczego wciąż jeszcze mówi się, na PiS, że to prawica.
już oceniałe(a)ś
12
3
Polska odwetowa wybrała NIE-PO tak jak kiedyś Polska zastraszona wybrała NIE-PIS. Zero własnego myślenia. Kraj bezmózgów.
już oceniałe(a)ś
254
30
@tylkoturbobenzyna jaki 'klyent', taki 'towar' hyhyhyhy
już oceniałe(a)ś
5
1
Polaczki mają skłonności do samodestrukcji. Kiedyś sami doprowadzili do rozbiorów swego państwa, dzisiaj wybrali opcję putinowską. Gratulacje
już oceniałe(a)ś
225
37
@mawohe 15 milionów nie poszło do urn,niech was...... i tylko później nie narzekajcie !
już oceniałe(a)ś
34
0
@mawohe Przez 8 lat można było mieć podobne zdanie Polaczku.
już oceniałe(a)ś
6
22
10 kwietnia - najważniejsze Święto Narodowe Lech Kaczyński - pogromca komunizmu, największy Polski przywódca narodowy Ojciec Dyrektor - bastion jedynie prawdziwego katolicyzmu, nieomylny depozytariusz prawd objawionych Lech Wałęsa - uśpiony agent masoński, wypromowany przez lobby żydowskie na pogromce komunizmu Antoni Macierewicz - człowiek renesansu, nieomylny ekspert lotniczy, hetman wielki smoleński Cdn.
już oceniałe(a)ś
170
17
@kabareciar Od teraz kabarety tylko w necie i to pod pseudonimem, bo "kto się będzie śmiać, ten dostanie w ryj! Wężykiem, wężykiem..."
już oceniałe(a)ś
36
3
@vibhisana2 A to Pietrzak był zwolennikiem PO, że go praktycznie nie można było zobaczyć w TV tylko w necie. Coś kolega kręci.
już oceniałe(a)ś
2
21
@placekpolski Pietrzak przestał być kabaracierzem, a został piewcą PiS.
już oceniałe(a)ś
22
1
@kabareciar Ojciec Dyrektor Papieżem Polskiego Kościoła (tego jedynego prawdziwie polskiego, niezależnego od tego watykańskiego)
już oceniałe(a)ś
16
2
Facet ma rację, demonizować i rozpaczać nie ma sensu, trzeba zachować się racjonalnie. Sprzedać co się da, resztę spakować w samochód i spie...ć.
już oceniałe(a)ś
152
14
@placekpolski Zmien nick na placekkrowi.
już oceniałe(a)ś
6
3
To teraz mamy przechlapane zaczyna się era tyranii
już oceniałe(a)ś
135
25
@mario.12 era PGR-a :-)
już oceniałe(a)ś
7
1
Spełni się marzenie PIS o Polsce w ruinie! Ja o takiej nie marzę i takiej nie chcę!
już oceniałe(a)ś
133
9
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka