2/4
zamknij < >

Czy prezydent wygra PiS wybory

Zdjęcie numer 2 w galerii - Czy prezydent wygra PiS wybory

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Andrzej Duda
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Czy prezydent wygra PiS wybory
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Czy prezydent wygra PiS wybory
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Czy prezydent wygra PiS wybory
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Czy prezydent wygra PiS wybory
Komentarze
Jaka świetna angielszczyzna? Wydukał parę prostych formułek szkolnym angielskim, po czym natychmiast na odsiecz przybyła pani tłumacz, zresztą ta sama co u Komorowskiego. Tylko, że on nie udawał, że zna angielski.
już oceniałe(a)ś
235
20
@mateo1104 Nie wazne czy zna sie obcy jezyk,wazne jest czy ma sie cos do powiedzenia. Niestety Pisduda nie ma nic orginalnego do powiedzenia. Zamist mowic prawi komuny albo oczernia Polske poza granicami.
już oceniałe(a)ś
64
7
@mateo1104 Miód na moje serce, jak czyta się takie POsty :) Miód na moje serce :) Jeszcze jeden, jeszcze jeden :)
już oceniałe(a)ś
9
41
@robertadam1 miodzio na moje serducho jak czytam że sPiSkowiec sie wqurza hahaha, co prawda boli że Obłuda nie zna angielskiego tak samo jak Komorowski hahaha
już oceniałe(a)ś
16
1
Kazde otwarcie ust Pisdudy to kolejna wpadka I dowod zenujaco niskiej kultury politycznej a nawet zwyczajnej kinderstube. Oczywiscie wielbiciele Pisdudy widza w pomazanca bozego ale chyba ostatnia wpadka z podpisaniem projektu ustawy o emeryturach coniektorym ochlodzi zar milosci do nowego prezydenta. Szczegolnie kobiety ktorym Pisduda chce przez swoja ustawe obnizyc im emeretyury o 70% powinne sie gleboko zastanowic na kogo glosowac w nadchodzacych wyborach. Na koniec zacytuje klasyka:Mamy durnia za prezydenta.
już oceniałe(a)ś
197
15
Garnitur przykrotki, papierosy w kieszeni.Opluwanie Polski..To jest prezydent RP?
już oceniałe(a)ś
187
19
Przykro mi bardzo ale muszę napisać.jeżeli tak zwana Polonia chce tak strasznie mieć kontakt z Polska i naszym ukochanym prezydentem to niech wraca do przepięknego kraju.Przed II Wojna był przepis ze osoba przebywająca za granica ponad 5 lat traci polskie obywatelstwo.Powinno to obowiązywać i dzisiaj.Nie powinno być ta. ze jakich emigrant siedzi w USA 50 lat Polski nie widział i nie będzie widział na oczy i ma ja w doopie ale lata na wybory i sam nie wie na co glosuje. Polacy to są Ci co stale pracują i mieszkają w Polsce oraz co jest smutne tu płacą podatki i muszą na codzien wysłuchiwać durnot które opowiadają politycy a szczególnie ci ukryci do wyborów. Odbierać obywatelstwa tym co mieszkają na stale za granica !!!!!!
@hanklo zgadzam sie calkowicie...jestem rowniez za pozbawieniem prawa wyborczego dla Poloni...sam mieszkajac w USA widze bezsens wyborow w ktorych bierze udzial kilkadziesiat tysiecy oderwanych od rzeczywistosci obywsteli najczesciej dwoch panstw...Polski I kraju zamiszkania...szkoda na to funduszy,ktore moglby by byc przekazane na inne cele....
już oceniałe(a)ś
33
1
@hanklo ale do tego trzeba by zmienic Konstytucje... pozbieraj podpisy, zloz propozycje ustawy, dzialaj!
już oceniałe(a)ś
2
0
gdzie dziś klęcznik stoi?
już oceniałe(a)ś
138
9
Prezydencik Fircyk-Dudus z zaskoczenia nam wygral z powodu glupkowatego, niewyedukowanego i naiwnego elektoratu w kraju. Szkoda wielka sie stala i musimy te szkode przetrzymc AZ przez 5 lat.
już oceniałe(a)ś
119
9
Volksprezydent, jak Volkswagen, akcje spadają...
@pinkus61 hihihihihih
już oceniałe(a)ś
11
1
@pinkus61 Fakt, spadają i to z podobnego powodu .... nadmiernej emisji kampanijnego SMRODU!
już oceniałe(a)ś
10
0
myślałem, że to tylko maliniak ale widzę że jest to złośliwy doopek, który nie myśli o współpracy z kimkolwiek, jeśli nie nazywa się Kaczyński..... podobnie zachowywał się jego mistrz smoleński i brzydko skończył.
już oceniałe(a)ś
93
7
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka