3/3
zamknij < >

Referendalni Hipokryci

Zdjęcie numer 3 w galerii - Referendalni Hipokryci

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Bronisław Komorowski
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Referendalni Hipokryci
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Referendalni Hipokryci
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Referendalni Hipokryci
Komentarze
Kukiz odegral juz swoja role "pozytecznego idioty" PIS-u, przyczynil sie juz w duzym stopniu do tego, ze Duda zostal prezydentem, co jest nieszczesciem dla Polski. Teraz Kukiz jest wlasciwie Kaczynskiemu niepotrzebny, ewentualnie koalicjant, ale w tej chwili walcza w duzym stopniu o ten elektorat, najlepiej dla PIS byloby, zeby zdobyl wlasna wiekszosc w parlamencie, a Kukiz nie wszedl do Sejmu.
@pysio62 "Ale to normalne, że kandydat robi wszystko, aby przekonać do siebie jakąś grupę wyborców." Politykom szczególnie łatwo to przychodzi kiedy wydają pieniądze wyborców a nie swoje, takie tam jedyne 84 mln zł. Wstyd p. Dominiko, usprawiedliwiasz kobieto źle wydane pieniądze.
już oceniałe(a)ś
6
8
@strach_sie_bac Nie 'źle wydane', ale wręcz zdefraudowane przez rządzącą (do niedawna i już niedługo) przestępczą klikę w celu korupcji politycznej i szantażu społeczeństwa. W normalnym kraju za takie działania jest prokurator i Trybunał Stanu, a już na pewno obywatelski ostracyzm. W trzecioświatowej, laskorobnej Bulandzie nad złodziejami pochylają się sprzedajne pismaki gadzinowe i reżimowe czynowniczki w rodzaju Wielowieyskiej.
już oceniałe(a)ś
4
11
@wielki.lenin.wiecznie.zyw W Polsce nie jest aż tak źle, przynajmniej wiemy na co wydają politycy nasze pieniądze (wycieczki samolotowo-samochodowe, ośmiorniczki, diety za prywatne podróże, na referenda/brzytwy tonącego) ... ale to co dzieje się w krainie lenina to już nie tragedia, ale piękna katastrofa :)
już oceniałe(a)ś
5
1
@strach_sie_bac Błąd Komorowskiego przez podjęcie nie przemyślanej decyzji o referendum po niespodziewanym sukcesie Kukiza po pierwszej turze, ale dlaczego Maliniak, niby rozsądny człowiek poszedł za ciosem proponując następne zamiast odwołać to Komorowskiego? Dlaczego szydło wraz z Maliniakiem deklarowali cotygodniowe referendum by pytac o zdanie ,,ciemnego Narodu'' o ,,najważniejsze sprawy'' polskiej racji stanu typu ,,pójście do szkoły 6-io czy 7-io tatków''? Czy Maliniak czasem nie ma w głowie i nie zapowiada następnego referendum za następne 84 mln zł w sprawie o której już decydowano, czyli wejściem Polski do strefy euro?
już oceniałe(a)ś
6
3
@bacowa <<<Błąd Komorowskiego przez podjęcie nie przemyślanej decyzji o referendum po niespodziewanym sukcesie Kukiza po pierwszej turze, ale dlaczego Maliniak, niby rozsądny człowiek poszedł za ciosem proponując następne zamiast odwołać to Komorowskiego?>>> To akurat chyba jasne - ponieważ forumowe stada, z Tobą włącznie, zapluwałyby się wówczas gromko, jak to duduś-pacynka nie uznaje prawomocnych decyzji poprzednika i chce odebrać ludowi prawo do osobistego decydowania w tak ogromnie ważnych sprawach. A tu niespodziewanie duduś sprytniejszy się okazał...
już oceniałe(a)ś
1
5
Kaczyński, Kaczyński od narodzin żyjesz na cycku podatników, kiedy wreszcie odczepisz swoje wulgarne usta od piersi strudzonej Ojczyzny? Zacznij ssać piersi (albo z innej części ) Kościoła. Księża będą zachwyceni!
@jxl82 "Kaczyński, Kaczyński od narodzin żyjesz na cycku podatników," tak zyje i tak zdechnie z woli glupkow-podatnikow-wyborcow...
już oceniałe(a)ś
5
1
jak to chlopcem do bicia stal sie Komorowski?Przeciez od poczatku bylo wiadomo ze pomysl z referendum i pytania zadane przez ludzi prezydenta beda porazka,a kto oglosil date referendum i tresc pytan.Pani Wielowiejska niech Pani w ch...a robi pisowskich glupkow ale nie swoich bo prawda powinna byc ponad tym co cuchnie od dawna w tym kraju i jesli jej oczekujemy to wlasnie tutaj w GW.
@mariushh "W drugiej turze wyborów prezydenckich większość wyborców muzyka przerzuciła swoje głosy na kandydata PiS-u Andrzeja Dudę." "To dzięki temu Bronisław Komorowski przegrał wyścig do Pałacu Prezydenckiego." Nie kobieto, p. Komorowski przegrał, ponieważ wykazał się ignorancją wobec wyborców kiedy miał poparcie 70%, proszę winić samego siebie a nie całe otoczenie. Nikt wyborcom nie przystawił lufy do skroni i nie kazał głosować na Dudusia, Duduś był sprytniejszy i wiedział z której wierzby ma obiecać gruszki.
już oceniałe(a)ś
9
4
@strach_sie_bac otoz wlasnie,flejtuchostwo Komorowskiego i zbytnia pewnosc siebie plus karygodnie dzialajacy sztab wyborczy nagrodzily pismanow pierwszym prezentem od lat a my prosci ludzie musimy znosic teraz ten smrod i patrzec na rozesmiane mordy hierarchow i niezbyt lotnych wyznawcow pislamizmu.
już oceniałe(a)ś
6
4
i Pani lekką ręką puściła w niepamięć 85mln jakie RP wydała na ten plebiscyt. Szkoda, że nie możemy tego dopisać do budżetu kampanii wyborczej Komorowskiego. To przecież była kampania wyborcza! Komor z tego co pisaliście podpisywał wszystko co PO przyniosło mu na stół. Nawet OFE a dopiero po podpisie skierował do TK, kolejność bardzo zła jak na prezydenta, strażnika konstytucji. Jak ma wątpliwości to pyta TK a nie podpisuje a dopiero potem pyta. ten błąd według mnie kosztował go prezydenturę!
@dynia71 Gupia Wielowiejska za porażke Komorowskiego oskarża każdego tylko nie Komorowskiego. Komorowski był tak złym prezydentem, że w drugiej turze przegrałby nawet z Grodzką. Tego buca i ignoranta naród naprawde miał już dosyć. Nawet PO ma sie ochote od niego odciąć tylko tak nie wypada ...
już oceniałe(a)ś
1
1
<<<Decyzja prezydenta była desperacka i służyła tylko temu, by przeciągnąć na swoją stronę część zwolenników Pawła Kukiza. Ale to normalne, że kandydat robi wszystko, aby przekonać do siebie jakąś grupę wyborców.>>> Tak jest - to zupełnie normalne, że aby wygrać wybory ktoś w desperacji i bezkarnie wydaje 84 mln zł z publicznej kasy :-/ <<<PiS dziś pomstuje na to, że referendum się odbyło, choć przecież od wielu lat krytykuje Platformę za to, iż nie chce słuchać obywateli i ignoruje wnioski podpisane przez wielu Polaków. A przecież także pod wnioskiem o referendum w sprawie JOW-ów podpisało się kilkaset tysięcy obywateli.>>> Tyle tylko, że 1mo było to 5 lat temu i wtedy PO "zmieliła" te podpisy, a przypomniała sobie o nich dopiero gdy jej śmierć polityczna zajrzała w oczy; 2do pod projektami z dudowego wniosku o referendum podpisów było jeszcze dużo więcej...
już oceniałe(a)ś
17
9
hipokrytką to jest Wielowiejska czy PO lubi pomysły które lubi PIS? większej hipokryzji to chyba sobie nie można wymyślić
już oceniałe(a)ś
12
14
Bardziej pokrętnej argumentacji chyba nikt nie potrafi wymyślić. Co ma wspólnego PIS z referendum wymyślonym przez byłego - na szczęście - prezydenta? Jak mozna porównywac wnioski o referendum pod którymi widnieje w sumie 6 milionów podpisów z referendum pod którym widnieje jeden podpis? - byłego prezydenta? To jest dopiero hipokryzja
@rufus-1 2 miliony tych samych podpisów pod każdym pytaniem to nie do końca jest 6 milionów unikalnych podpisów pod całym referendum.
już oceniałe(a)ś
0
1
"PiS dziś pomstuje na to, że referendum się odbyło, choć przecież od wielu lat krytykuje Platformę za to, iż nie chce słuchać obywateli i ignoruje wnioski podpisane przez wielu Polaków." Traktujesz Polaków jak stado baranów? Chcieliście referendum? No to je macie, hehehe!
już oceniałe(a)ś
17
3
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka