1/3
zamknij < >

Pisowskie obiecanki

Zdjęcie numer 1 w galerii - Pisowskie obiecanki

Fot. CZAREK SOKOLOWSKI/ AP Photo

Beata Szydło, kandydatka PiS na premiera
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Pisowskie obiecanki
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Pisowskie obiecanki
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Pisowskie obiecanki
Komentarze
Kmioty będą zawsze wiedzieć swoje> Co jakiś czas Polacy musza sobie strzelić w kolano> już mieliśmy rozbiory. czas na rządy pisowców- oni już dadza wam pełne portfele
@alojzy_macher Komu? Tobie?
już oceniałe(a)ś
10
3
@stoperan12 pelne czego? raczej nie banknotow...
już oceniałe(a)ś
3
0
@stoperan12 Och, wy biedne wytresowane lemingi... Już nie wystarczy straszenie, zaczyna się wyzywanie od kmiotów...
już oceniałe(a)ś
2
11
@stoperan12 Kartek na art spożywcze!! Perzcież to odrodzenie zdechłej komuny odradzającej się w modlitwie !!!!!Precz ,precz z komuną z komuną precz !!!
już oceniałe(a)ś
0
0
@alojzy_macher Tylko e teraz twierdza że dadzą po 500 zł, zmienią emerytury , górnicy etc Wszystkich nie okłamią wiec musza komuś zabrać , komu - wszystkim pozostałym ! Czyli podwyższa podatki , to czy beda się one nazywac bankowe czy inaczej i tak my zapłacimy, Wiec jest to obecnie skrajna lewica i stad ta szalona popularność. A prawica to PO i KNP - które nie chcą podwyższać podatków ! Taki jest rzeczywisty układa sceny politycznej.
już oceniałe(a)ś
1
0
taki scenariusz mozliwy tylko w Polsce ze cos takiego jak pis odnosi sukcesy,niewatpliwie pomaga mu w tym peowska bezradnosc i bezsilnosc.za jesienna wygrana musimy podziekowac obu partiom bo wlasnie one w parze zgotuja Polsce to ostateczne kopniecie w jaja demokracji.
@alojzy_macher dobrze wiesz ze zlodziejstwo jest powszechne i nie ma tu znaczenia opcja polityczna,mowisz tak jakby pisowcy byli krysztalowi jak sie reklamuja w swoich mediach czyli kosciele i jego "dzielach".Sam kosciol to jeden wielki przekret wiec taka agitacja trafia do tych mentalnie pokutujacych.
już oceniałe(a)ś
12
2
Jeżeli PIS faktycznie wygra to wobec niezrealizowania obietnic wyborczych boję się, że ich własny elektorat powywiesza ich na latarniach.
@dornjuan czy wieszano polityków PO po latarniach? nie przypominam sobie. Więc PiSu też nie będą wieszać.
już oceniałe(a)ś
3
5
@dornjuan Na latarniach nie powywiesza, beda zajete...:)
już oceniałe(a)ś
1
8
@dornjuan Ale czego tu się bać? Taki jest plan. Pis musi wygrać.
już oceniałe(a)ś
1
8
@dornjuan "boję się, że ich własny elektorat powywiesza ich na latarniach." a ja sie nie boje... ja na to licze...
już oceniałe(a)ś
10
1
@dornjuan No ludzie, obietnice wyborcze nie są po to by je realizować.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kraj piękny, naród wspaniały, tylko ludzie...
@m.godwin Te od Piłsudskiego, uważaj - tylko ludzie też potrafią w mordę bić!
już oceniałe(a)ś
2
0
Czesc Polakow chce po prostu wierzyc w bajkowe obietnice PIS-u, nie zdajac sobie spraw, ze nie maja one pokrycia w rzeczywistosci. Duda obiecywl bajki i wygral. Teraz PIS powtarza swoja chamska i prymitywna, ale skuteczna "sztuczke". Liczy na to "ze ciemny lud to kupi" i tym razem. Miejmy nadzieje, ze Polacy nie sa az tak "ciemni", i zrozumieja, ze PIS nie ma jakies cudownej recepty ktora zapewnilaby Polakom pomyslnosc i rozwoj. Nie ma "cudow", jeszcze nie jest za pozno, jeszcze Kaczynski i PIS nie rzadza, trzeba zrobic wszystko, zeby nie doszli do wladzy, a w najgorszym przypadku, nie mieli wiekszosci ktora pozwolilaby im zmienic Konstytucje.
@pysio62 Zaden rozsądny wyborca PIS-u nie oczekuje że Polska stanie sie "zielona wyspą" i "drugą Japonią" - takie bajki dobre sa dla wyborcow PO i wszelkiej maści lewaków. Oczekuje odsunięcia od władzy tych wszystkich którzy drwia z patriotyzmu i traktuja własny kraj jako kolonię z ktorej nalezy jak najwięcej wydoić - a obywateli mieć w "powazaniu".
już oceniałe(a)ś
2
2
PiS mówi o Polsce, PO mówi o PiS-ie.
@gorski2801 PiS mówi o Wolsce.
już oceniałe(a)ś
9
2
@cztery0000ziobra pewnie tak. Ale PO mówi o PiSie - to też prawda. PiS ma swój problem, PO ma swój. PiS to nawiedzeni opętańcy , PO to ludzie bez pomysłu, których głównym atutem jest szaleństwo przeciwnika. Co więcej , jeśli by odjąć od PiSu Antka Macierewicza, Pawłowiczową, Kaczyńskiego z jego zamiłowaniem do spec-służb i obsesją smoleńską , to wtedy z PiSu zostałaby ...- PO. To są partie programowo całkiem podobne, jedni i drudzy to dziś konserwatywni obyczajowo socjaliści, tylko podzielił ich wypadek lotniczy oraz beznadziejnie konfliktowe osobowości ludzi takich jak J. Kaczyński i Macierewicz.
już oceniałe(a)ś
2
0
@gorski2801 Tak , PiS jak nasza stara-nieboszczka partia , "jak mowi , to mowi".
już oceniałe(a)ś
4
0
Nie chodzi tylko o portfel, ludzie mają dość afer, a przez 8 lat rządów PO nazbierało ich się całkiem sporo, dodatkowo ta nachalna propaganda prorządowych mediów (GW, Lis itd.), śmieciowe umowy, niezrealizowanie większości obietnic. Nie twierdzę, że PiS będzie lepsze, ale po 8 latach ma się już dosyć i chce się spróbować kogoś innego... Piszę to jako były wyborca PO...
@christoph_de Bist du schon "christoph" ? Was interesiert dich Polen wen bist du schon Deutsch ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Centralny problem polityczny to jest w tym, że wychowany w socjalizmie wyborca europejski (nie tylko polski) oczekuje propozycji typu "będziesz mógł jeść dużo cukierków, nie utyjesz i zęby Ci się nie zepsują" . Taką propozycję oczywiście można mu złożyć, ale dotrzymać jej nie sposób. Może ją złożyć PiS - i składa. Może ją złożyć PO - i skłania się ku temu, nie będę chyba bardzo oryginalny jak napiszę, że PO stopniowo upodobnia się do PiSu. Tyle tylko, że PO odrobinę trudniej takie bajki opowiadać, bo PO zawsze może ktoś zapytać : "jak takie cuda naprawdę są możliwe i rządzicie od 8 lat, to czemu tego nie ma". A PiSu ani Dudy nikt w ten sposób nie zapyta. Tyle.
@tomtg123 Zwłaszcza końcówka celna. Bo przecież non stop czarny PR PiS wmawia ludziom jak się to tragicznie za PO żyło.
już oceniałe(a)ś
2
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka