2/2
zamknij < >

W Roku Miłosierdzia wszyscy mogą rozgrzeszać aborcję

Zdjęcie numer 2 w galerii - W Roku Miłosierdzia wszyscy mogą rozgrzeszać aborcję
Papież Franciszek uprawnił wszystkich księży do rozgrzeszania z aborcji w czasie Roku Miłosierdzia, który zacznie się 8 grudnia. To nie sensacja - w Polsce wszyscy spowiednicy zyskują takie prawo m.in. w okresie wielkanocnym.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii W Roku Miłosierdzia wszyscy mogą rozgrzeszać aborcję
  • Zdjęcie numer 2 w galerii W Roku Miłosierdzia wszyscy mogą rozgrzeszać aborcję
Komentarze
Eeee... Papież naszemu episkopatowi może naskoczyć. Tu jest prawdziwe chrześcijaństwo. Poza tym Jezus był polakiem a Matka Boska Częstochowianką, to co im będzie jakiś Argentyńczyk morały prawił.
@wicipinski Hahaha... You made my day :)
już oceniałe(a)ś
16
1
No to czekamy na komentarz Terlika.
@kaba-rtu Terlik odpowie, ze Piecha i Chazan i tak mają otwarte drzwi do królestwa niebieskiego, ponieważ popierają Prezesa
już oceniałe(a)ś
22
1
@taglinda Powie, że Franciszek jest z in-vitro, bo ma bruzdę.
już oceniałe(a)ś
26
1
@kaba-rtu na razie pewnie sie otrzasa z szoku... zatkalo kakao...
już oceniałe(a)ś
17
1
@kaba-rtu Przy zachowaniu normalnych warunków spowiedzi... 1. Rachunek sumienia 2. Żal za grzechy 3. Mocne postanowienie poprawy 4. Szczera spowiedź 5. Zadość uczynienie Panu Bogu i Bliźniemu. Dla wielu te warunki są nie do wykonania. Nawet jak pójdą do konfesjonału, wypaplają grzech, to nie mając w sercu żalu za grzech, nie wynagradzając Bogu i bliźniemu, spowiedź będzie nieważna. Oszukać mogą księdza, Boga i siebie nie oszukają.
już oceniałe(a)ś
11
8
@epcs1 Święte słowa! Święte słowa! To gdzie ten piąty punkt, to zadośćuczynienie - przede wszystkim bliźniemu - u Chazana i Piechy? Jak można pławić się w luksusach nabytych za tę "wyskrobaną" mamonę? Fuj! Po trzykroć fujjjjjjj!
już oceniałe(a)ś
11
1
Czy normalnego człowieka w XXI wieku powinno obchodzić, jakie gusła jakaś grupa ludzi obiecała czynić lub nie czynić?
@kaboom1993 a kto to taki ten normalny człowiek? ślepy leming, który czym bardziej krzyczy o swojej "wiedzy" tym bardziej zabawny? :-)
już oceniałe(a)ś
1
8
No to w zapaździałym grajdole pt Polska będzie się działo. Czy tzw "profesor" Chazan, "Twarz polskiego katolicyzmu" uzyska rozgrzeszenie za tysiące aborcji, które przeprowadzał latami zbijając kasę??????
już oceniałe(a)ś
42
5
Ksieza w Polsce powolaja sie na klauzule sumienia i nici ze spowiedzi...
już oceniałe(a)ś
40
5
Ratunku, nie wiem co mam na ten temat myśleć - gdzie jest ojciec Terlikowski?
@ukrai-niec Skrobie się po łbie by wymyślić coś sensownego( choć jeszcze nigdy mu się nie udało)
już oceniałe(a)ś
4
0
"To nie sensacja - w Polsce wszyscy spowiednicy zyskują takie prawo m.in. w okresie wielkanocnym." Oczywiście, że to sensacja! Na mocy jakiego wersetu w Biblii księża spowiadają i jeszcze do tego odpuszczają grzechy? Czym szary Kowalski zgrzeszył wobec księdza, że mu się spowiada? Kim jest ksiądz, że obcemu człowiekowi odpuszcza grzechy (1 Tym. 2:5)? Całe wieki działalności Kościoła Katolickiego na świecie to jest jedna wielka sensacja! Ale na ziemi jest tak, że wszystko ma swój koniec. I tego się trzymajmy.
już oceniałe(a)ś
21
3
A może to dla odwrócenia uwagi od Wesołowskiego, który niby pozbawiony wszystkiego, nie zostal jednak pozbawiony, bo nie ogłoszono. Niby już cywil, a mieszkał sobie wśród księży w Watykanie. Niby umarł na zawał, ale w czasie, gdy właśnie mógł zacząc sypać. Pochowany w sutannie i z pierścieniem. Same krętactwa, a głupiemu na uciechę rozgrzeszenie z aborcji. A przecież nawet uważając aborcję za pełne zabójstwo, to nie powinno być w tym nic nadzwyczajnego, bo zabójców się rozgrzesza jak żałują i spełnią inne warunki. A jak wygląda rozgrzeszenie ojca wyskrobanego dziecka, który to ojciec i jego postawa najczęściej jest bezpośrednią przyczyną aborcji?
już oceniałe(a)ś
20
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka