3/3
zamknij < >

Wroński prosi senatorów: Zgódźcie się na referendum. Czemu mam dbać o interes kraju, skoro mój prezydent ma go gdzieś?

Zdjęcie numer 3 w galerii - Wroński prosi senatorów: Zgódźcie się na referendum. Czemu mam dbać o interes kraju, skoro mój prezydent ma go gdzieś?

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Wroński prosi senatorów: Zgódźcie się na referendum. Czemu mam dbać o interes kraju, skoro mój prezydent ma go gdzieś?
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Wroński prosi senatorów: Zgódźcie się na referendum. Czemu mam dbać o interes kraju, skoro mój prezydent ma go gdzieś?
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Wroński prosi senatorów: Zgódźcie się na referendum. Czemu mam dbać o interes kraju, skoro mój prezydent ma go gdzieś?
Komentarze
100% racja. Rozszarpmy ten kraj ! Zaborcy już się nie kwapią, to zróbmy to własnoręcznie, przy pomocy najnowszego prezydenta.
już oceniałe(a)ś
594
41
@makuzy ja zagłosuję za prywatyzacją lasów, dla jaj, może i rzeki dopiszę
już oceniałe(a)ś
80
6
@makuzy Więcej, więcej dramatyzmu! Wróg u bram, pod drzwiami staną, i nocą kolbami w drzwi załomocą...Na razie to poprzedni prezydent miał MNIE gdzieś.
już oceniałe(a)ś
16
157
@scibor3 Duda ma gdzieś PAŃSTWO POLSKIE. Z całym szacunkiem dla Twojej osoby, to mało mnie obchodzi, że nie lubisz poprzedniego prezydenta (z wzajemnością jak się zdaje). Bardziej porusza mnie los Polski.
już oceniałe(a)ś
89
7
@makuzy Szanowni Państwo, Drodzy Koledzy, Szanowny Panie Redaktorze Wroński, Jestem już w wieku emerytalnym, chociaż wciąż pracuję. Kiedy pomyślę o nadziejach, które mieliśmy w roku 1990, gdy Polska odzyskała niepodległość, łza się w oku kręci. I nie mam na myśli nadziei na dobrobyt, bo było wiadomo że pracy paru pokoleń trzeba aby odbudować kraj. To były nadzieje na mądre rządy. Od około 5 lat Kaczyński i spółka doprowadzili politykę polską na dno, a wczoraj Duduś Fircyk to przyklepał ostatecznie. Dla tych ludzi słowo honor jest tylko pojęciem literackim. Duduś Fircyk jest legalnym prezydentem i pajacykiem partyjnym jednocześnie. Żal, żal, żal,...
już oceniałe(a)ś
83
6
@makuzy TO NIE MÓJ PREZYDENT .Jeśli tamten był przypadkowy to ten jest marionetką !!
już oceniałe(a)ś
62
4
@makuzy Dopóki nie wiadomo o co zapyta pan kłamczuszek nie można niczego firmować in blanco. Postulat powrotu do tego co było jeśli chodzi o emerytury to zwykła hucpa bo to nie przejdzie w TK jako niezgodne z konstytucją . Duda doskonale o tym wie, że nie gozi mu Trybunał Stanu bo nie da się tego wprowadzić.Wie że znalazł doskonały bacik na 5 lat prezydentury . Ratowanie 6-letniej ciąży Elbanowskiej ? To prywatna wojenka bo każdy 6 latek u którego psycholog stwierdzi niedostateczne przygtowanie do wymogów szkoły ma prawo rozpocząć naukę w następnym roku . O upaństwowieniu państwowych lasów nawet nie warto wspominać .
już oceniałe(a)ś
54
2
@makuzy Dziękuję panie Wroński za ten tekst. Oddaje w 100% moje uczucia.
już oceniałe(a)ś
49
1
@makuzy Biedny Paweł Wroński.Tyle wyrzeczeń, a akcje Agory wciąż spadają.A wraz z nimi przyszła emerytura P.W.. Jak tak dalej pójdzie, to nici z bycia rentierem. Oszczędż pan, tych krowich łez, nad niedolą dziennikarza GW.Chyba, że ma pan na myśli stażystów, to zwracam honor.
już oceniałe(a)ś
5
69
@fakue Rozmowa z Tobą o Polsce to jak rozmowa ze ślepym o kolorach.
już oceniałe(a)ś
43
2
Ta podróbka Ibisza definitywnie nie jest moim prezydentem
już oceniałe(a)ś
499
45
@jar Nie obrażaj Pan Ibisza.
już oceniałe(a)ś
71
2
@jar Zaraz, zaraz, przecież bardziej niż do Ibisza jest podobny do tego gościa: youtu.be/xQq_CENrX48 Wykapany, jak dwie krople wody :)
już oceniałe(a)ś
29
1
@alert654 Powiadasz prezydent wszystkich Polaków, ale tych ,,jedynie słusznych'' czyli z sekty PiS, jak na razie tylko im dogadzający, a pozostałą część Polaków oszukujący PS - nie przypadkiem nie tylko z wyglądu przypomina Maliniaka, ale i z charakteru podstępny, fałszywy, z ironicznym uśmiechem jak tamten przed inż Karwowskim (jak ten przed społeczeństwem)
już oceniałe(a)ś
60
1
@alert654 Tych "prawdziwych" jak mawia Twoj pan i wladca ma sie rozumiec? Pisz juz lepiej cos o Zydach albo pedalach i nie osmieszaj sie, zaczadzony polglowku.
już oceniałe(a)ś
26
1
@alert654 Nie jest prezydentem tylko PIS-u.
już oceniałe(a)ś
19
1
@alert654 Wolaków. Wyłącznie.
już oceniałe(a)ś
20
0
@alert654 Wolaków.
już oceniałe(a)ś
12
0
@bobik57 No sorry, ale na twarzy Wilhelmiego widać inteligencję choćby nawet udawał durnia.
już oceniałe(a)ś
11
0
@voooo Racja. To wykapany Maliniak.
już oceniałe(a)ś
10
0
I więcej przywilejów dla górników. Dajmy im poczwórną emeryturę a każdy obywatel obowiaze się do zakupienia 100ton polskiego węgla. Ch..j wie po co ale w końcu to górnicy - trzeba pomagać.
już oceniałe(a)ś
502
21
@stojek99 a czemu górnik nie płacu zus? Ostatnio umożono im kilkadziesiat milionów. gdybym ja nie zapąłcił zus raz w miesiacu miałbym komornika na karku. Górnik ma za to podwójną emeryturę i deputaty. Czemu rolnik w krus nie płaci składki zdrowotnej? Czemu nauczyciel ma 2mc wolnego pełnopłatne? Itd itd.. Pracownicy budżetówki de facto nie płaca podatków. Mogliby miec i milion pensji oraz 99.9% podatku. Dlaczego? Bo państwo nie zarabia pieniędzy. państwo je zabiera ludziom pracującym w rynkowym sektorze i rozdaje zatrudnionym przez siebie nepotom. Podatki w budżetówce to tak naprawde zapiski w kajetach a nie realnie odprowadzone pieniadze.
już oceniałe(a)ś
55
6
@tacx Z tymi pretensjami do do Kopary Lansiary, oni rządzą od ośmiu lat i mieli sporo czasu na uregulowanie tych spraw.
już oceniałe(a)ś
4
81
@ta56 co ty nie powiesz pisowski kartoflaku? jak cokolwiek powiedziano o przykręceniu śruby warchołom kopidołom to zaraz poszły w ruch kilofy, strajki i brzuchate tałatajstwo związkowe poleciało do jarosława który wiadomo.... do piersi przytuli baronów zwiazkowych z pensjami po 15tys. gdyby nie wy i wasze pomiotła sejmowe które pieszczą tych wsystkich pasożytów juz dawno by z tym skończono
już oceniałe(a)ś
75
1
@tacx Czy naprawdę nie rozumiesz różnicy w pracy górnika, kierowcy, robotnika czy choćby policjanta, a zarabiającego kupę siana publicysty renomowanej gazety, z nienormowanym czasem pracy?
już oceniałe(a)ś
5
23
no i poszedł Maliniak wpissdu.... Pytanie zadane przez Wrońskiego jest bardzo poważne: chronić Polskę przed debilami i ruską agenturą, czy też dać jej chwilę porządzić, a potem zamknąć ich do pierdla na dożywocie i mieć raz na zawsze z głowy? Objęcie SKOKów gwarancjami bankowymi było tym pierwszym rozwiązaniem. W imię ratowania maluczkich sfinansowano przekręty wielkich. Niestety, maluczcy nie zrozumieli, że właśnie ktoś cudzymi pieniędzmi oddał ich uciułane oszczędności, wcześniej ukradzione przez bogoojczyźnianych poyebów. I to był błąd. Bierecki z Kaczyńskim i Dudą raczej wisieliby na latarniach niż piastowali jakiekolwiek urzędy, gdyby cały ich system się rozsypał. I tak należało zrobić. Dlatego popieram Wrońskiego - niech to się roz.pierd.oli, byle szybko i efektownie. Może wtedy gruzy pogrzebią Maliniaka, Prezesa i bandę ich przydupasów. Oraz liczne grono oficerów prowadzących.
już oceniałe(a)ś
407
20
@taglinda Jak się Maliniak skończy to Putin wymyśli i przyśle nam nowego namiestnika. Nie licz na to, że jak się pozbędziemy jednego, to będzie spokój.
już oceniałe(a)ś
39
2
@taglinda Próżne twoje nadzieje, poprawiło się w latach 2006-2007 gdy rządził PIS, poprawi się i teraz. Bo oni po prostu znają się na gospodarce i dbają o tych najmniej zamożnych. Powiem ci tyle, gdy teraz wygra PIS to Platforma nie powącha władzy przez najbliższe 20 lat.
już oceniałe(a)ś
1
85
@taglinda Problem w tym, że emerytura się rozyebie za 5-10 lat, a w tedy już będzie rządził kto inny i wszyscy stwierdzą, że to tych innych wina.
już oceniałe(a)ś
37
1
@ta56 ty jesteś głupszy od własnych kalesonów i na takich liczy tercet egzotyczny Kaczyński, Duda, Szydło. poprawiło się w latach 2006-2007 gdy rządził PIS ? podatki były takie same jak za SLD dług państwa do PKB taki sam, kurs euro podobny a pensje były dwa razy niższe niż teraz
już oceniałe(a)ś
45
0
@ta56 małe sprostowanie: jak teraz wygra pis to nie powącha władzy przez dwa nastepne pokolenia.
już oceniałe(a)ś
32
1
@taglinda tylko istnieje niebezpieczeństwo, że rozpi.zdzi się z opóźnionym zapłonem i dociągną do następnych wyborów. Po takich 4 latach to już nigdy nie dogonimy zachodu...
już oceniałe(a)ś
31
0
@Val Gor i o to chodzi, bo oni chcą doganiać wschód
już oceniałe(a)ś
32
0
Popieram i to jest też moje stanowisko.
już oceniałe(a)ś
362
25
@iwozelka I moje też. PiS jak , jeszcze raz , jak wygra wybory jesienne to będzie minimalna różnica pkt. i przy Konstytucji nic nie zrobią a jeżeli chodzi o gospodarkę to też nic nie zrobię bo się na tym nie znają!
już oceniałe(a)ś
33
1
Panie Duda, a dlaczego obniżyć wiek emerytalny do 65 lat dla facetów, i 60 dla kobit? Wszak postulaty z sierpnia 1980 roku jasno mówiły, żeby ten wiek obniżyć do 50 lat dla kobit i 55 lat dla facetów.
już oceniałe(a)ś
269
13
@ano_1963 masz racje, od niesiaca powinnam byc emerytką, podoba mię sie to
już oceniałe(a)ś
37
0
@gjj A ja już za 3 lata! Notabene - warto sobie przeczytać te 21 postulatów - absurdów tam całkiem sporo.
już oceniałe(a)ś
39
0
@ano_1963 Olać postulaty z sierpnia ELYTA wie lepiej !!! ELYTA dba o interes kraju rękoma reszty narodu.
już oceniałe(a)ś
0
31
@zlosliwyskrzat Rozumiem, że ty już drukujesz kartki na mięso? Przecież to też postulat z sierpnia.
już oceniałe(a)ś
22
0
Oddać walkowerem Polskę w RENCE PIS !
już oceniałe(a)ś
229
15
@cena1309 NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
już oceniałe(a)ś
9
1
PiS porządzi maks. 5 lat. Tylko kto to wszystko później posprząta?
już oceniałe(a)ś
212
14
@dzieucha Cztery lata, przepraszam. Pięć to górna granica dla pseudoprezydenta.
już oceniałe(a)ś
39
2
@dzieucha ale co potem? czy będzie czym rządzić?
już oceniałe(a)ś
32
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka