3/8
zamknij < >

Jaki będzie prezydent Duda

Zdjęcie numer 3 w galerii - Jaki będzie prezydent Duda

Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta

Senator niezależny Marek Borowski (były marszałek Sejmu, były wicepremier i minister finansów) - w redakcji Gazety Wyborczej, podczas debaty Komorowski - Duda
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Jaki będzie prezydent Duda
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Jaki będzie prezydent Duda
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Jaki będzie prezydent Duda
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Jaki będzie prezydent Duda
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Jaki będzie prezydent Duda
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Jaki będzie prezydent Duda
  • Zdjęcie numer 7 w galerii Jaki będzie prezydent Duda
  • Zdjęcie numer 8 w galerii Jaki będzie prezydent Duda
Komentarze
Zapewne komentatorzy nie przeczytali listu jaki Duda wyslal do Gazety Polskiej bo po jego przeczytaniu wszystko staje sie jasne. Prezydent Duda bedzie bardzo zlym prezydetem. Kluby GP,jak nazwal je J Kaczynski sa pierwsza linia frontu PiS o wladze. To jest ORMO pisowskie ktorego manewry odbywaly sie na Krakowskim Przedmiesciu. Srodowiski GP stanowilo najlicznejsza grupe w marszach smolenskich, ktore nie mialy nic wspolnego z zaloba i ofiarami katastrofy smolenskiej. To byly wiece polityczne,ktore miedzy innymi zaowocowaly wyborem Dudy na prezydenta co on sam potwierdza. Srodowisko GP to zawodowi nienwistnicy,ktorzy od pierwszych dni urzedowania Komorowskiego w palacu zohydzali urzad prezydenta i samego Komorowskiego. W tych seansach nienawisci bral udzial rowniez Duda. Moim zdaniem osoba,ktora publicznie obraza prezydenta,wybranego w wolnych wyborach powinna byc pozbawiona kandydowania na ten urzad. Kiedy w palacu urzedowal L Kaczynski PO jako calosc ani zaden z waznych politykow tej partii nigdy nie protestowalo przed palacem wyrzykujac obelzywe hasla i roznego rodzaju klamstwa ,ktore nie maja zadnego uzasadnienie w faktach. PiS przy kazdej okazji ubolewa jak to prezydent Kaczynski byl obrazany i zniewazany w czasie swojej kadencji. Faktem jest jednak ze przemysl nienawisci jakim nazywano krytyke Kaczynskiego objawil sie w pelnej krasie dopiero kiedy Komorowski zostal prezydentem. PiS rozwinal przemysl nienawisci do granic mozliwosci. Z przemyslu nienawisci narodzila sie religia smolenska ,ktorej mesjaszem jest i meczennikiem jest Lech Kaczynski zamordowany jak Chrystus przez zloczyncow majacych krew na rekach. PiS zorganizowal 63 pochdy nienawisci,ktorych uczestncy zgromadzeni na mszy sw. ropoczynajacej kazdy pochod,przymujac komunie i znak pokoju trzymali pod plaszczami lub w reklamowkach klamliwe transparenty pelne nienawisci i wrogich intencji. W tym procederze bral czynny udzial nowowybrany prezydent elekt A Duda. Ten epizod z zycia prezydenta-elekta mowi wszystko o tym jaka bedzie jego prezydentura. Ja nie mam watpliwosci ze bedzie to zenujace widowisko. To bedzie nieustanny spektakl nienawisci,nieustanny marsz smolenski.
już oceniałe(a)ś
146
14
@canadiana Wchodzisz z rana na Wyborczą i dowiadujesz się jakim prezydentem będzie Duda:) Niektórzy do wróżki chodzą i płacą ciężkie pieniądze aby dowiedzieć się co będzie jutro, a tutaj praktycznie za darmo można dowiedzieć się z kim Duda będzie sypiał. Może załóżcie na wzór Radia Maryja , "kółko przepowiedni" albo na wzór Macieja Wróżbity zacznijcie na tym zarabiać. Mówię poważnie. Grupa docelowa "lemingi" bo mohery mają już swojego wróżbitę.
już oceniałe(a)ś
7
29
@canadiana To nie ORMO, tylko SA, na razie tylko buczą, wrzeszczą i chodzą z pochodniami.
już oceniałe(a)ś
5
0
Bardzo wiele wskazuje na to ze Duda bedzie bardzo kiepskim, czysto PIS-owskim prezydentem, kleczacym przed biskupami i wykonujacym rozkazy Kaczynskiego.
już oceniałe(a)ś
126
11
sadząc po kampanii wyborczej - dno i na dodatek święcone
już oceniałe(a)ś
103
13
Czy 10.08 odbędzie się manifestacja przed pałacem prezydenckim? proszę PIS o odpowiedź
już oceniałe(a)ś
78
2
No cóż, okazuje się , że bardzo nam jeszcze daleko do dojrzałej demokracji. Podatność na manipulacje kampanii wyborczej mamy bardzo wysoki. Strasznie przykro, że w kraju , gdzie jeszcze ciągle jest sporo prawdziwych autorytetów, dokonano takiego wyboru.
już oceniałe(a)ś
76
3
Tylko Baumana brakuje w tym zacnym gronie komentujących!
@observanto No i ciebie, bo nic nie powiedziałeś - tylko splunąłeś.
już oceniałe(a)ś
10
2
jaki będzie Prezydent Duda? zły człowiek o robaczywym sercu katolik, patriota, w dodatku z PIS nie mam złudzeń - przed nami 5 lat hejtu a'la Czerska
@katiakorta No, poziomu hejtu prawicowej szczujni z Gazety Niepolskiej i Naszego Nocnika na pewno nie mamy szans osiągnąć.
już oceniałe(a)ś
0
0
A Cimoszka komusza niech się lepiej zamknie, stare komuchy dziś pozują na demokratów, a jak kiedyś ich kumple mordowali ludzi za nieprawomyślność to nie reagowali.
już oceniałe(a)ś
5
55
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka