1/2
zamknij < >

Kaczyński znowu sprawił, że spadłem z krzesła. Na klęcznik

Zdjęcie numer 1 w galerii - Kaczyński znowu sprawił, że spadłem z krzesła. Na klęcznik

&Fot. Sebastian Adamus / Agencja Gazeta

Jarosław Kaczyński na Jasnej Górze
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Kaczyński znowu sprawił, że spadłem z krzesła. Na klęcznik
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Kaczyński znowu sprawił, że spadłem z krzesła. Na klęcznik
Komentarze
Brawo za publiczne napisanie, że "prezes Kaczyński jest kłamcą". Wszyscy to widzą, ale niewielu ma odwagę to powiedzieć. Co do meritum, gdybyż ta moralność katolicka była pozytywna, to jeszcze pół biedy. Jednak najgłośniejsi jej piewcy poczynając od kleru, kończąc na lansujących się przed ołtarzami politykami, z moralnością nie mają nic wspólnego. I dlatego nie wolno pozwalać na zakłamywanie etyki i wciskanie jedynie słusznej moralności katolickiej wszędzie. Do prawa, do edukacji, do gabinetów lekarskich i naszych łóżek.
już oceniałe(a)ś
720
33
@mejerewa Nie zgadzam się z tym "pół biedy". Kłamstwo jest kłamstwem, a twierdzenie o tym, że w Polsce nie ma innej moralności niż katolicka jest oprócz tego obelgą dla wszystkich przyzwoitych ludzi, którzy nie są posłusznymi owieczkami.
już oceniałe(a)ś
114
3
@mejerewa Akceptacja zła jest większym złem niż samo zło . Nie ma milczącej akceptacji dla fałszu, obłudy, zakłamania. Należy otwarcie i głośno potępiać wszelkie zło i karać za wszystkie złe uczynki - i te małe i te duże i te wielkie.
już oceniałe(a)ś
87
1
@Urszula Janek jest Goebbels, możesz dumnie strzelić paciorek przed spaniem.
już oceniałe(a)ś
47
1
@Urszula Janek Ty smieciu zapamietaj sobie, ze felietonista Piatek jest bardzo dobrym felietonista GW. "Szowinistyczne, antypolskie wynurzenia" to wymysl twego kawalka scierwa, ktore u innych ludzi nazywamy mozgiem. Mnie jako czytelnika GW i zamieszczonych tutaj felietonow nie interesuje co pan Piatek produkuje na boku, kto, gdzie i w jakiej cenie sprzedaje te produkcje. Nie jest tez istotnym czy mial lub ma nadal jakies nalogi. Twoje gowniane wpisy typowy, prymitywny "hejt". Spadaj gnojku.
już oceniałe(a)ś
43
1
@czes.tor Masz rację, ale "śmieciu", "gów.. wpisy" to Cię dyskwalifikuje.
już oceniałe(a)ś
6
2
@Urszula Janek "bodaj to ciągle aktywny narkoman, chociaż "dwa razy wychodził z nałogu narkotykowego" Dostosowując się do twego stylu napiszę: Urszulka bodaj to pospolita alkoholiczka potrafiąca się oddać każdemu, kto flaszkę postawi. Podkreślam słowo "bodaj", gdybyś protestowała przeciwko tej informacji. Przepraszam za zbyt delikatne potraktowanie ale nie mam wprawy w obrzucaniu błotem, w tej dziedzinie prawiczki są mistrzami.
już oceniałe(a)ś
8
0
@mejerewa Brawo za publiczne napisanie, że "prezes Kaczyński jest kłamcą". Kaczynski jest psychicznie chory i juz dawno powinien byc w izolatce.To najwiekszy szkodnik wspolczesnej Polski
już oceniałe(a)ś
4
0
@trajkotek.gm madrosci poroka Lebiody.........zastanow sie zlowieku co ty tu wypisuejsz,a jesli to miala byc ironia to to powiedz bo inaczej nie zrozumieja.
już oceniałe(a)ś
3
0
Świetny tekst! Gratulacje dla autora!
Do autora! Panie „Friday” (Defoe), tak patrząc na Pański konterfekt to na zbyt udręczonego Pan nie wyglądasz chyba, że te wierszówki są takim znojem, ale musisz Pan przyznać — sam Pan tego chciałeś. Co do drugiej sromoty, którą Pan wspominasz to z wrodzonej delikatności pominę ją milczeniem.
już oceniałe(a)ś
2
123
@patatajmiauhau po co tu nadajesz duszo zblakana i zbrukana indoktrynacja,sa setki miejsc gdzie poczujesz sie lepiej jak przyslowiowa mucha na gownie.
już oceniałe(a)ś
66
5
@patatajmiauhau Won do Doniecka i zabierz z soba Kaczynskiego, juz nigdy tu na Zapad nie wracajcie.
już oceniałe(a)ś
46
2
@123jna O dzięki Ci o Pani(e) za ten cudowny przykład języka miłości, tolerancji i prawdy, tak znamienny leminżo-lewaczej klasy panującej. Oby zawsze trwało Wasze światłe i arcysprawiedliwe władztwo.
już oceniałe(a)ś
2
53
@patatajmiauhau Masz stąd spadać. Tak po prostu. Jarzysz, czy mam powtórzyć wyraźniej?
już oceniałe(a)ś
25
3
@maxik-g To „g” w Twoim pseudonimie jest bardzo wymowne, zapewne jest związane z częstymi wypadkami jakie Ci się zdarzają gdy podczas pisania postów wzrastają emocje. Trochę mi Ciebie żal z powodu tej przypadłości. Serdecznie pozdrawiam i głowa do góry bo zawsze jest jakaś szansa, że Wasz idol z Lublina wygra wybory.
już oceniałe(a)ś
3
36
@patatajmiauhau Czytajac twoje teksty, natychmiast przypominam sobie profesora Poznanskiego z uniwersytetu w Chicago, ktory takich ludzikow jak ty okreslal mianem "wygadanego balwana".
już oceniałe(a)ś
26
2
@patatajmiauhau Współczuję tak tragicznie pustego i nudnego życia, które spędzasz tutaj czekając na odpowiedzi do swoich żałosnych komentarzy. Drugiego dnia mi odpiszesz odkąd napisałeś swoją pierwszą maniakalną myśl czy już trzeciego? A może płacą ci za to i dlatego tu siedzisz? W sumie nie zajrzę tu więcej więc możesz się nie wysilać z odpowiedziami. Jutro już nie będę pamiętać, że istniejesz.
już oceniałe(a)ś
21
2
@czes.tor Poznański to ładne nazwisko, ale bardziej kojarzyłbym go z NY niż z Chicago, a czym on się wyróżnił oprócz alergii na ludzi umiejących operować słowami ? Tak przy okazji to będąc bywawszym w usach powinieneś wiedzieć, że ichniejszy tyt. prof. niewiele znaczy, nie to co np. Tow. Prof. Hartmann.
już oceniałe(a)ś
2
23
@laioa Wiesz na życie nie narzekam jest lepsze niż u zdecydowanej większości. Ty w swojej wrodzonej życzliwości i braku zawiści na pewno powiedziałbyś „głupi ma zawsze szczęście”. A co do spędzania czasu przy komputerze i czekania to nie martw się o mnie tak bardzo bo tę sprawę załatwia za mnie właśnie komputer, same wpisy zajmują mi ledwie kilkanaście, kilkadziesiąt sekund, przy używaniu znaków diakrytycznych i właściwej interpunkcji, z czym tak wielki problem (nie mówiąc o gramatyce, składni i ortografii) mają Twoi bracia w wierze, Ty zresztą też, choć nieco mniej. Natomiast cała radocha polega na czytaniu ripost moich „polemistów”, którym postronki tak bardzo puszczają, że przed oczami staje obraz Niesioła, zapluwającego się ze wściekłości. Polecając się Twojej życzliwej pamięci, serdecznie pozdrawiam. Twój wietnamski przyjaciel Patataj Miau-Hau
już oceniałe(a)ś
2
24
@patatajmiauhau Tyle słów, tyle "zawijasów" tyle przytupywania nóżką i do czego to się sprowadza? Merytorycznie do niczego. Pusty, jałowy, banalny narcyzm, drogi patatajmiauhau.
już oceniałe(a)ś
25
2
@patatajmiauhau Znowu pierniczysz farmazony, mielesz jezykiem jak krowa ogonem. Co kogo obchodzi czy Poznanski jest ladnym nazwiskiem? Co kogo obchodzi czy on pracowal w NY czy Chicago? A nawet co ma do rzeczy jego tytul? Co ty piszesz o jakiejs alergii czlowieka ktorego nie znasz? Ten czlowiek, nazwijmy go Antonim Kowalskim okreslil mianem wygadanych balwanow takich gnojkow jak ty, takich szmaciarzy ktorzy swe durnoty ubieraja w ladne slowa. I ten czlowiek mial racje, przynajmniej w odniesieniu do ciebie. Nie masz nic ciekawego do powedzenia ale gadasz /operujesz umiejetnie slowami. Ta umiejetnosc nie robi z ciebie ciekawego rozmowcy, robi z ciebie wygadanego balwana.
już oceniałe(a)ś
20
1
@ulisses-achaj Wlasnie o tym pisalem nazywajac tego pisarczyka "wygadanym balwanem". Ubiera smieci w ladne slowka I chcialby blyszczec. Niestety, nie ma nic merytorycznego do przekazania. Po prostu, troche lepszy gatunek trolla.
już oceniałe(a)ś
20
1
@patatajmiauhau A kto Ci obiecal,ze mamy tolerowac zlo,glupote i nienawisc oraz narzucanie nam sila wlasnych "wartosci"? Nie tylko, ze nie powinnismy to i nie mozemy tolerowac takich jak Ty, nie dostaniesz ode mnie w gebe jak kiedys moj ojciec, kawalerzysta by to zrobil, ale slownie musze Cie jakos potraktowac, odeslac na smietnik historii bo juz pozwalacie sobie na tyle, ze musimy reagowac abyscie nie sadzili, ze jestescie w wiekszosci jak kiedys hitlerowcy. I stalinowcy jak Kaczynscy.on do dzis sadzi, ze jest pomazancem stalina i putina oraz jakiegos zlotego cielca w Polsce.
już oceniałe(a)ś
13
1
@czes.tor Czy masz na mysli Kazika Poznanskiego?Milo slyszec.Mial racje.
już oceniałe(a)ś
7
1
@123jna Jezeli mnie pamiec nie zawodzi, to byl to wlasnie Kazimierz Poznanski. Jeszcze kilka lat temu czytalem jego felietony w Gazecie wydawanej w Toronto. Pozdrowka. Czesiek
już oceniałe(a)ś
5
1
Świetne podsumowanie Kaczynskiego!Zawsze uważałam go za kłamcę i to naprawdę potwiedza wiele przykładów,które widziałam i słyszałam,jak wrednie w żywe oczy kłamał.On już tak ma ,dla swojego celu pójdzie po trupach i to dosłownie!Bardzo mściwy,zawziety i bardzo zły człowiek.A co dziwne,uważa się za doskonałego katolika i chrześcijanina.Co za obłuda!To jest najgorsze,ta obłuda.
już oceniałe(a)ś
457
12
@ba-9 Od małego, razem z bratem był kłamcą,oszustem i złodziejem.Wystarczy film o nich obejrzeć i tam na nim widać,jacy to kanalie.
już oceniałe(a)ś
56
2
@ba-9 Klan PISi tak ma. W nim są sami swoi i oni wszyscy tak mają. Normalny tam z nimi nie wytrzyma.
już oceniałe(a)ś
57
1
oberPrymas Kłamczyński - żadnych hamulców b y d l e.....
już oceniałe(a)ś
281
14
Jak zwykle uważam, że kościół powinien zostać oddzielony od państwa, pozbawiony finansowania ze strony państwa i odsunięty od wpływów politycznych.
@higgs Ale nasze wołanie jest głosem wołającego na puszczy....
już oceniałe(a)ś
43
0
@babunia45 Co robić? Tyle możemy... Przynajmniej widać (czy słychać), że trochę nas jest...
już oceniałe(a)ś
35
0
prezes Polskęzbawa jest przyszłym kalifem dyktatorem, to prawdziwy mocarz ..
już oceniałe(a)ś
242
9
Kaczynski to wrog publiczny Nr. 1 zmierzajacy do obrabowania Narodu Polskiego z wladzy, praw i wolnosci obywatelskich, majatku narodowego, godnosci, dorobku, bezpieczenstwa i przyszlosci w cywilizowanym swiecie. Wraz z ePiSkopatem prowadzi Polske ku katastrofie, jaka bylaby dyktatura wg Putina/Orbana i religijnych fundamentalistow.
@konfuziussagt É giusto, una veritá,it´s true, detär sant -tojest prawda,dzieki za nia.Konfuncjusz z pewnoscia tak by wlasnie myslal.
już oceniałe(a)ś
22
0
Ten kretyńska, zdemenciała z nienawiści i resentymentu maska na twarzy Prezesa w przedstawionym zdjęciu mówi za milion słów. Mówi też - jakby to optymistycznie nie zabrzmiało - że Prezesowi dużo nie zostało do spotkania z bratem w krainie wiecznych łowów ( edycja 4.0) .
@Saint Just Chyba zacznę się ... modlić o to (końcówka).
już oceniałe(a)ś
46
1
@Saint Just Senilnosc zwana demencja lub Alzheimerem, zycie w samotnosci i strachu przed zyciem, calkowity brak kontaktu z realnoscia - to sa ostatnie jego podrygi na tym pieknym swiecie,on zyje we wlasnej, szczurzej dystopii.
już oceniałe(a)ś
42
1
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka