2/2
zamknij < >

"Kropka nad i". Chamski atak Joachima Brudzińskiego na Monikę Olejnik

Zdjęcie numer 2 w galerii -

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta, Adam Kozak / Agencja Gazeta)

Joachim Brudziński. Monika Olejnik
  • Zdjęcie numer 1 w galerii &#034;Kropka nad i&#034;. Chamski atak Joachima Brudzińskiego na Monikę Olejnik
  • Zdjęcie numer 2 w galerii &#034;Kropka nad i&#034;. Chamski atak Joachima Brudzińskiego na Monikę Olejnik
Komentarze
Szczecin przeprasza za Brudzińskiego.
już oceniałe(a)ś
2103
334
@alt-stettin To ja wolę przeprosić za Katarzynę II. Była ona szczecinianką z urodzenia, zaś ten cham jest elementem napływowym.
już oceniałe(a)ś
192
18
@lehoo Akurat Katarzyna II też była w sumie teochę "elementem napływowym"; jej rodzice nie pochodzili ze Szczecina (ojciec z Nadrenii, matka z Danii), a ojciec - pruski generał - był po prostu mianowany przez swojego króla szefem garnizonu miasta ;-) Pzdr
już oceniałe(a)ś
80
7
@kapitan.kirk Co nie zmienia faktu, że Sophie von Anhalt-Zerbst w odróżnieniu od chama Joja to szczecinianką z urodzenia.
już oceniałe(a)ś
95
5
@jerzymoneta Dla mnie to wyłącznie kawał łysego chama po gó...anej uczelni.
już oceniałe(a)ś
132
7
@luka12121 Bidulo najdroższa, nie powołuj się na Polaków, bo wcześniej musisz zasłużyć na miano Polak.
już oceniałe(a)ś
31
5
@alt-stettin Nie ma za co przepraszać. Szczecin to tylko epizod w życiu Bredzińskiego. Równie dobrze mogą przepraszać mieszkańcy Świnoujścia. A za niego niech wstydzą się górale.
już oceniałe(a)ś
73
3
@ku-tz nie mówię o sobie a już tym bardziej nie o tobie, co dysonans poznawczy nastąpił rozsypała się zielona wyspa ????????
już oceniałe(a)ś
11
85
@luka12121 Prawdziwy Polaku, co do ch...a robisz na GW zamiast słuchać Rydzykowego radia. Wszak tylko tam wysłuchasz prawdziwych opinii prawdziwych Polaków. Nic tu po Tobie. Lemingi pozdrawiają i życzą powodzenia w nadchodzących wyborach.
już oceniałe(a)ś
107
10
@stsetiner Oj lemingu lemingu... jestes taki oglupiony i zmanipulowany. Szkoda mi cie.
już oceniałe(a)ś
22
116
@alt-stettin a jest za co, he, he tropimypis.prv.pl/jojo-brudzinski-pis.html
już oceniałe(a)ś
24
3
@totajemnica jojo jest lysy zeby gladko mlaskaczowi w dupe wchodzic:)
już oceniałe(a)ś
46
6
@totajemnica Nie właź w południe na toruńską dzwonnicę a unikniesz urazów łba.
już oceniałe(a)ś
28
5
@lehoo Podobno Brudziński to GÓRAL i ch,,mu w du.. i kamieni kupę.
już oceniałe(a)ś
38
6
@frey8b Albo dwa :-)
już oceniałe(a)ś
19
5
@alt-stettin Jak temat podsumowali ludzie internetu, wejdź na Wykop, temat: Brudziński vs Olejnik
już oceniałe(a)ś
4
21
@alt-stettin Szczecin nie ma za co przepraszać. Ten pan przyjechał z Podhala!
już oceniałe(a)ś
25
3
@alt-stettin Wybaczamy, ale nie róbcie tego więcej.
już oceniałe(a)ś
0
0
@alt-stettin zamiast przepraszac wpie...ie mu jak sie tam u was pokaze
już oceniałe(a)ś
0
0
typowo pisowska retoryka ataku bez argumentów i logiki,Jojo w formie jednym słowem,ze tez Monice chciało sie rozmawiać z tym czymś oderwanym od prezesowych pośladków.
już oceniałe(a)ś
1644
207
@mariushh W prostszych słowach. 1.Zeskrob troszkę brudu z siebie. 2.Rzuć w przeciwnika. 3.Poczekaj aż zacznie się wycierać. 4.Wołaj "Patrzcie, patrzcie. Próbuje się wyczyścić. Jest coś na rzeczy."
już oceniałe(a)ś
51
6
@agap.e Aleś pokazał. No teraz to jest skończona. Dużo masz jeszcze takich porażających dowodów?
już oceniałe(a)ś
39
12
@mirekesp @agap.e gdybyscie walczyli o kogos z jadrami i kregoslupem zrozumialbym,ale "to" jest wstydem nawet dla pisu ktory juz sam w sobie jest wstydem.
już oceniałe(a)ś
43
7
@agap.e Powiedział też że jak PIS wróci do władzy to do więzienia trafi Marczuk-Pazura. Seredyński rozumiem też? Potwierdziłeś filmem że Urban podwoził Olejnik i sugerujesz że "coś jest na rzeczy" To dam ci jeszcze kilka przykładów: -Zaproś na premierę filmu umoczonych "bankowców". Karz im sobie zrobić zdjęcie z prezydentem. Oskarż prezydenta o powiązania ze SKOKami. -Każ opłacanemu przez siebie facetowi powiedzieć analitykowi że Komorowski ma powiązania z WSI. Przedstawiaj notatkę z tej rozmowy i cytaty jako raport analityka. Nie chce mi się pisać dalej. Niektórych nikt nie przekona że "czarne jest czarne, a białe, białe".
już oceniałe(a)ś
71
5
@mariushh A oto pisowski idol w całej okazałości. tropimypis.prv.pl/jojo-brudzinski-pis.html Coraz bardziej mam poczucie, że cała wierchuszka PIS to banda drobnych krętaczy, złodziejaszków, szubrawców. Większość powinna odsiadywać wyroki a nie zajmować się polityką
już oceniałe(a)ś
42
3
@mirekesp "karz" - CBDO, widac ze wyborca Bronka Bula...
już oceniałe(a)ś
8
52
@totajemnica Aleś mi dowalił. Dgryzłeś mi do szpiku kości. Teraz to już się nie pozbieram. Zostałem po prostu bez argumentów. Żeby ci ułatwić zadanie, i pozwolić zniszczyć mnie do końca, to popatrz... Nie postawie kropki po tym zdaniu
już oceniałe(a)ś
30
5
@amorvertical Szkoda, że nie przypomniano szczegółów akcji Tomeczka przeciw Serdyńskiemu. Próbował mu SZEŚĆ razy wcisnąć łapówkę. SZEŚĆ RAZY, Seredyński uparcie odmawiał. No wskażcie mi w całym tym świętym PiSie jednego człowieka choć w połowie tak uczciwego.
już oceniałe(a)ś
38
4
@totajemnica "Każ" było od kazać a nie od karać. Słownik ortograficzny z serca polecam.
już oceniałe(a)ś
14
0
@mariushh "...ze tez Monice chciało sie rozmawiać z tym czymś oderwanym od prezesowych pośladków." Odechciało jej się i zakończyła przed czasem ;)
już oceniałe(a)ś
22
1
@mariushh Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Chamstwo jest obecne w programach Moniki Olejnik już od dawna. Niestety także, a może przede wszystkim za sprawą prowadzącej. KRRiT kilkanaście dni temu przygotowała bardzo ciekawy dokument na temat polskiego dziennikarstwa. Ocena Moniki Olejnik była miażdżąca. Dla mnie to nie jest dziennikarstwo niestety. Mam inne na ten temat wyobrażenie. Polecam też tekst na innym portalu (link niestety niedostępny bo gazeta go blokuje. Podam więc tytuł, łatwo znaleźć: Monika Olejnik i dziennikarstwo epoki celebrytów
już oceniałe(a)ś
10
22
@makrama1 czy ty jestes uposledzony?
już oceniałe(a)ś
2
14
@totajemnica "czy ty jestes uposledzony?" A to niby czemu? Bo wskazuję, że niesłusznie czepiasz się pisowni słowa "każ"? W naszym języku jest takich słów więcej: - lud, lód - krzyk, kszyk I to wszystko poprawne, wyobraź sobie. A na koniec tak dla porządku - nie jestem facetem.
już oceniałe(a)ś
13
1
@totajemnica Forum polega na wymianie myśli i poglądów. Czepiając się błędów ortograficznych czy literówek udowadniasz jedynie to że nie masz nic do powiedzenia. Tak trudno zrozumieć że ktoś pisze z telefonu z włączonym T9. Przenieś się może na jakieś forum ortograficzne i zachwycaj się pisowniom słowa gżegżółka.
już oceniałe(a)ś
11
2
@makrama1 Błąd jest w zdaniu wyżej. T9 miał taką wizję, a że oba słowa są poprawne tylko znaczenie mają inne to mi się nie podkreśliło i przepuściłem. Kurcze, po ki grzyb my się z nim wdajemy w dyskusję o ortografii? Oni tak potrafią skołować człowieka że tracisz z oczu sedno sprawy, i marnujesz energię na nieistotne detale.
już oceniałe(a)ś
9
0
@mirekesp No rzeczywiście jest. No rzeczywiście, po ki grzyb? ;)
już oceniałe(a)ś
4
0
@makrama1 Ponownie dalas dowod swojego uposledzenia. Smutne :/ Gosc zwany mireksp jest dysortografikiem jak prezydent Komorowski. Zamiast każe pisze karze. Blad wynika z braku znajomosci ortografii. "MUJ BORZE...!" Jestescie zalosni drogie lemingi. :)
już oceniałe(a)ś
5
11
@amorvertical w przeciwieństwie do grubych z PełO!
już oceniałe(a)ś
4
7
@agap.e Hańbą jesteś ty ze swoim myśleniem, argumentami i całą retoryką. Niektórym trudno jest przejrzeć na oczy, bo do tego potrzeba trochę logicznego i samodzielnego myślenia, a o to w dzisiejszych czasach trudno. Spokojnych i radosnych Świąt bez nienawiści i zacietrzewienia
już oceniałe(a)ś
0
0
Tylko po co chama zapraszać do studia..? Po to żeby pokazać że cham jest chamem..? Przecież to i tak wszyscy wiedzą..
już oceniałe(a)ś
1540
125
@zapora01 A jak byś nazwał postępowanie Olejnik, która "wyrzygała" mu sprawki z młodości bez podania konkretów? (metoda Kaczyńskiego) Pytam z czystej ciekawości.
już oceniałe(a)ś
28
214
@zapora01 urwa urwie łba nie urwie: www.youtube.com/watch?v=KEGYIPRncX4
już oceniałe(a)ś
3
23
@zapora01 Właśnie tak trzeba. Dziennikarz jest od pokazywania że cham jest chamem, krętacz krętaczem a hipokryta hipokrytą.
już oceniałe(a)ś
102
10
@wentyl77 Nie sądź, a nie będziesz sądzony. A propos tej twojej czystej ciekawości ... a brudnej czasem nie masz !
już oceniałe(a)ś
56
12
@zapora01 Ja widzę sens zapraszania - im bardziej pislamiści się zbłaźniają tym lepiej przed wyborami. Szkoda że nie napluł Olejnikowej w twarz i nie dał jej z liścia jak na pisowskiego gentelmana przystało.
już oceniałe(a)ś
67
5
@zapora01 TÓŻ TO!!! Po jaką cholerę zaprasza się to chamstwo do telewizji?!
już oceniałe(a)ś
33
12
@wentyl77 Olejnik zrobiła zaledwie aluzję do tych sprawek, nie nazywając rzeczy po imieniu. Jojo z właściwą sobie finezją walnął chamskim tekstem. Zresztą to on zaczął - zamiast odpowiedzieć wprost na pytanie przypuścił atak osobisty. To typowe zachowanie dla pisuarowców: zero merytoryki
już oceniałe(a)ś
85
9
już oceniałe(a)ś
30
3
@zapora01 Jak zwykle Olejnikowa w T(usk) V(ision) N(etwork) Lepiej poczytajcie komentarze pod filmikiem z tego cyrku na Youtube Brudziński vs Olejnik TYLKO UWAGA LEMINGI możecie doznać niezłego dysonansu poznawczego!!!! Bo Youtube to nie gazeta tam są prawdziwe opinie POLAKÓW
już oceniałe(a)ś
8
56
@luka12121 co prawda w oczy leminga kole ?
już oceniałe(a)ś
11
81
@luka12121 Opinie opiniami, fakty faktami.
już oceniałe(a)ś
38
1
@pe1 Lubi się żreć na wizji, bo w łóżku brakuje emocji? Odczytaj to też jako aluzję. A poważnie: chamstwo jakie jest, każdy widzi. Mnie się rozchodzi o profesjonalizm, którego brak, włażenie w osobiste poglądy (a teraz nawet w prywatne sprawy!), wycieczki ideolo i wszystkie te grzechy, które sprawiają, że zamiast dziennikarza stajemy się żywą reklamą butów.
już oceniałe(a)ś
5
51
@zapora01 pani Olejnik, pan Michnik i pan Urban :) www.youtube.com/watch?v=akqpmGu-w0E
już oceniałe(a)ś
11
66
@zapora01 No mnie to pytanie dręczy od 10 lat, od kiedy zaczął zyskiwać na popularności wśród tubylców kult Paciorków i Świecidełek... Czytam też, że niektórzy uważają, że to dobrze, że kapłani kultu kaczego bożka się ośmieszają, ale oni się kompromitują od 2005 roku (a nawet dłużej), a 1/3 wyborców, jak pokazują sondaże, takie zachowanie imponuje......
już oceniałe(a)ś
33
2
@zapora01 podobno jojo jest lysy bo laskotal jarka w jaja:):)
już oceniałe(a)ś
16
5
@zapora01 Kolejne majaczenia UBeka Czuchnowskiego. Każdy, kto widział program, doskonale wie, że nie było żadnego ataku Brudzińskiego. To TW Stokrotka się wściekła, że koleś na głos mówi prawdę i przestraszyła się tego tak bardzo, że przerwała program. Ten tekst to brednie, bełkot.
już oceniałe(a)ś
7
54
@zapora01 no prawda boli monikę olejnik.
już oceniałe(a)ś
10
45
to było \____\ \____\ \____\ \____\ \____\ \____\ \____\ \____\ ........................................................................................ P.O.S.K.R.O.M.I.E.N.I.E __ RESORTOWEJ__ Z.Ł.O.S.N.I.C.Y
już oceniałe(a)ś
8
39
@zapora01 Polecam wejsc na jakikolwiek inny portal (chocby onet czy wp) i zajrzec na opinie. Zobaczycie drogie lemingi ze w wyborczej zyjecie w odrealnionym swiecie. MATRIX! TVN, TVP, wyborcza, tokfm czy lisek ze swoim newsweekiem to matrix dla zlasowanych leminzych mozgow...
już oceniałe(a)ś
7
42
@zapora01 prawda równie mocno zabolała Panią Monikę
już oceniałe(a)ś
6
26
@totajemnica dzięki bogu jest terlikowski i ma pigułkę na opuszczenie matrixa
już oceniałe(a)ś
18
1
@wentyl77 Wszyscy te sprawki z młodości znają, bo były publikowane
już oceniałe(a)ś
13
0
@yasioo82 Fakty, które jak tylko się ujawniły to szybciutko zostały wyciszone. Teraz nawet jest nagminne "okradanie kolegów" szczególnie z telefonów i "drobniaków"
już oceniałe(a)ś
8
0
@totajemnica Tak, rzeczywiście onet i wp to bardzo wiarygodne źródło informacji z bandą ruskich troli na forach; może jeszcze pudelka do tego dodasz?
już oceniałe(a)ś
14
2
@zapora01 A właśnie, że trzeba zapraszać i obnażać ich prawdziwe oblicze(Olejnik robi to b. dobrze), żeby ludzie nie zapomnieli, z kim mamy do czynienia,
już oceniałe(a)ś
11
0
@luka12121 Masz baranie LUKA w uzwojeniu i wiatr hula między uszami.
już oceniałe(a)ś
2
9
@totajemnica "Polecam wejsc na jakikolwiek inny portal ..." Polecam zmień specjalistę, obecny robi cię w wała wmawiając ci że jesteś jeszcze normalny.
już oceniałe(a)ś
5
3
@kociogon To dlaczego dziennikarze tvn milczeli w sprawie Durczoka, Kuźniara?
już oceniałe(a)ś
3
8
@zapora01 GW jest oderwana od rzeczywistości, było dokładnie na odwrót co tu jest opisane: wiadomosci.onet.pl/monika-olejnik-i-dziennikarstwo-epoki-celebrytow/w204jg
już oceniałe(a)ś
1
6
@bartek8241 liście to jeszcze dostaniesz poczekaj
już oceniałe(a)ś
2
0
@wentyl77 Widocznie trzeba przypominać Jojo kim był, bo mu się wydaje źe jest nietykalny. Cham i prostak
już oceniałe(a)ś
3
0
@zapora01 Po to samo, co dać chamowi możliwość komentowania faktów nie zgodnie z prawdą. W czym postawa pana B. była chamska? Kto mi powie?
już oceniałe(a)ś
0
1
@willie1950 tvn to nie telewizja to szczujnia
już oceniałe(a)ś
0
0
Mam tylko jedno pytanie: czego dziennikarze się spodziewają po Brudzińskich, Hofmanach czy innych Błaszczakach? Przecież od lat wiadomo że publicznie prezentują - zgodnie z linią swojej partii - jedynie chamstwo, kłamstwo i miałkość intelektualną. Mam nadzieję że red. Olejnik rzeczywiście chodziło o przypomnienie zwyczajowej hipokryzji i pogardy dla prawa czołowych polityków PiS-u a nie tylko o pozyskanie kilku chwytliwych, jaskrawych wypowiedzi Brudzińskiego (do czego ten tytan - tytanik? - intelektu jest zawsze skory).
już oceniałe(a)ś
1406
148
@pauleycz placa ci za te brednie czy jestes az tak zmanipulowany?
już oceniałe(a)ś
13
63
@totajemnica Zabawne, mógłbym Tobie zadać dokładnie to samo pytanie. A może nie wszystko jest spiskiem, manipulacją, czy lemingozą tylko zwyczajnie mamy całkowicie przeciwstawne zdania i osobiste oceny polityków/polityki dwóch głównych partii w kraju?
już oceniałe(a)ś
42
5
@pauleycz jestescie w 2-3 procentach jesli chodzi o takie zdanie. Wiekszosc internautow widzi manipulacje GW/TVN etc. Jestes az tak slepy czy tobie tez placa za slepote i podazanie za wodzem jak leming?
już oceniałe(a)ś
11
29
@totajemnica "Większość internautów"? Gratuluję samopoczucia, tajemnej wiedzy i/lub wyobraźni. Może w takim razie dobrze że ta wspomniana przez Ciebie "większość" nie głosuje w wyborach i nie ma realnego wpływu na nasze życie. Hm, może Kaczyński jednak prawidłowo ocenił inteligencję przeciętnego internauty...?
już oceniałe(a)ś
15
4
To prawda - Brudziński to największy cham w polskiej polityce. To nieprawda - Olejnik nie wyprosiła go ze studia, po prostu zakończyła rozmowę, co widział każdy, kto oglądał kropkę nad i.
już oceniałe(a)ś
978
130
kto ogląda taki chłam jak kropkę nad czymś tam
już oceniałe(a)ś
24
61
@jazzina Przerwanie rozmowy równa się wyproszeniu. Jak ktoś tego nie rozumie to rozumu za mało. Aż prawie sześciuset się takich znalazło. Jednak "Matura to bzdura" jest nagrywana na żywo.
już oceniałe(a)ś
13
29
@jazzina Stokrotka nie od dziś znana jest ze swego "obiektywizmu".ona może obrażać , jej nie ..Taki oto jest dzisiaj obraz tej pożałowania godnej kobietki. Oto obraz Platformy, cham , chamem , chama pogania [vide: Niesiołowski]. Poza tym gdzie Brudziński skłamał ? Prawda boli resortowe dzieci , oj boli .
już oceniałe(a)ś
1
4
dlatego PIS nigdy nie wygra żadnych wyborów, ich chamstwo i prymitywne myślenie nawet w ogłupionym narodzie nie przejdzie,
już oceniałe(a)ś
1006
97
@dorothy1234 A po co im wygrywac. Zadnej odpowiedzalnosci. Panstwo placi za to, ze sa u zloba. Kosciol placi aby pilnowali ich interesu. Pokorne cile dwie matki ssie. xxxxD
już oceniałe(a)ś
73
6
@dorothy1234 "nie mów nigdy słowa nigdy" niestety. Mądrość ludowa. Spojrzałam na daty artykułu i komentarzy pod nim- no tak - sprzed roku.
już oceniałe(a)ś
0
0
Dziwi mnie, ze Brudzinski nie uzyl argumentow wiary. To przeciez ostatnio w modzie.
już oceniałe(a)ś
893
92
@zdybka Przecież ten bydlak wierzy jedynie w mamonę.
już oceniałe(a)ś
57
4
Po co byłego (?) zlodzieja zapraszać przed kamerę? Wpuscic chama do biura to i atrament wypije
już oceniałe(a)ś
842
86
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka