1/2
zamknij < >

Z polityki do specsłużb i z powrotem

Zdjęcie numer 1 w galerii - Z polityki do specsłużb i z powrotem

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Mariusz Kamiński
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Z polityki do specsłużb i z powrotem
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Z polityki do specsłużb i z powrotem
Komentarze
Idee nienawisci i podejrzliwosci,sa genetycznie zaprogramowane u prezesa.Do historii,przejdzie jako rasowy nienawistnik i w konsekwencji, nieudacznik.
już oceniałe(a)ś
162
11
@24u Idee nienawiści i podejrzliwości,są genetycznie zaprogramowane u czytelników wyborczej - co widać wyraźnie po większości wpisów.
już oceniałe(a)ś
2
16
Kaczyński wyznacza wrogów i stosuje metody ich zwalczania ,wzorując się na bolszewikach, Białoruś to dla niego zbyt mało.
już oceniałe(a)ś
135
11
@Zbigniew Bartel jakieś dowody na tą tezę? Oczywiście poza rewelacjami wyborczej. W końcu futrowana ogłoszeniami z ministerstw i spółek skarbu państwa musi jakoś odpłacić za dobre traktowanie.
już oceniałe(a)ś
1
14
Jakos dziwnie sie czuje, bo mija juz kilkadziesiat godzin od wyroku, a nadal nie wiemy nic o kompromitujacych koneksjach rodzinnych sedziego, ktory skazal Kaminskiego. Drugi obieg mocno spi?
już oceniałe(a)ś
117
12
@bryt.bryt To co już niedugo PIS powie na ten temat ja zgaduję: Ojciec ubek, matka niewierząca, wujek należał do SS, pradziadek mówił tylko po rosyjsku a sam sędzia spotykał sie potajemnie z Tuskiem a to co dopowie dalej Jarosław to już kazdy wie. Pewnie mając te dane zaskarży wyrok do Trybynału Europejskiego!
już oceniałe(a)ś
15
2
@bryt.bryt dobrze poinformowane źródła donoszą, że sąsiad sędziego bywał w Pędzącym Króliku! IPN pracuje dalej, aktualnie na tapecie jest wiek XIX.
już oceniałe(a)ś
4
0
standardy białoruskie to stosował i stosuje PiS, to ich chleb powszedni
już oceniałe(a)ś
108
10
@orzk takie sa kaczynskiego korzenie, ostatnio z Bialorusi po dziadkach i tatce. Mamusia spod Odessy.
już oceniałe(a)ś
8
2
@orzk Standardy białoruskie stosuje gazeta wyborcza już od dawna. Przypomnij sobie apel o uwolnienie Julii Tymoszenko ogłoszony w wyborczej. A przecież też została skazana przez "niezawisły" sąd. I chyba nie ma większych wątpliwości, że korupcja w jej przypadku miała miejsce. A Kamiński został skazany za przekroczenie uprawnień w ściganiu łapówkarzy. Sygnał jest jasny: mamy ochronę rządzących, grabimy ile się da. Ja w tym wyroku interesu zwykłego obywatela nie widzę.
już oceniałe(a)ś
1
10
"Sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" - kiedy mówiła to matka Pawlaka to było śmieszne, gdy mówią/oczekują tego politycy to już nie jest.
już oceniałe(a)ś
96
7
jeszcze sie doczekam kiedy z hukiem wyleci drugi kurdupel z miejsca przeznaczonego dla wielkich i zasluzonych Polsce. Wawel nie jest miejscem dla takich nieudacznikow, oszustow kretaczy i klamcow
@jopia53 Ta niedojda przysłużyła się przestępcom, ułaskawiając ich tysiącami, z pomocniczym sprastwem łże-Dudy.
już oceniałe(a)ś
22
2
@gwymond Dla jasności i w kwestii "tysięcy" - pomyliłeś prezydentów. Wałęsa: 3454 ułaskawień, 384 odmów, średnia ułaskawień 2 dziennie, wliczając dni świąteczne. Kwaśniewski: 4245 ułaskawień, 2112 odmów, średnia 1 dziennie Kaczyński: 201 ułaskawień, 913 odmów. Średnio 1 ułaskawienie co osiem dni. Specjalnie czy jesteś zaprogramowany w kłamstwie?. A do jopia53 - współczuję. Nie tobie, chamstwa nie można współczuć. Współczuję twoim dzieciom.
już oceniałe(a)ś
0
0
Artykul bardzo wiernie oddaje prawde. Szkoda,ze nie przebije sie do CIEMNEGO LUDU, CO WSZYSTKO KUPI.
@klarneta8 bo przecież ciemnym ludem łatwiej sie rządzi. Zasada stara jak świat. Dlatego tez kler zamiast np. edukować ludzi na wsi ( w mieście jest jednak inaczej) pielęgnuje ciemnogród i poddaństwo. Efekty znamy.
już oceniałe(a)ś
25
2
@klarneta8 Wręcz przeciwnie. Z komentarzy wynika, że przebił się znakomicie.
już oceniałe(a)ś
1
9
@klarneta8 trafna ocena
już oceniałe(a)ś
2
0
Znów się potwierdza, że nawet p. Hosztaplerek nie używa zdrowego rozsądku. Powtarza wszystko o co go Karzeł poprosi. W myśl zasady: W Pi-sie jak zwykle wszyscy zgodni i choć czasami też się troczą to jedno pozostanie pewne, że Prezesowi nie podskoczą!
już oceniałe(a)ś
70
8
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka