1/3
zamknij < >

Fałszywe zaloty PiS. Dlaczego prawica komplementuje kandydatkę SLD

Zdjęcie numer 1 w galerii - Fałszywe zaloty PiS. Dlaczego prawica komplementuje kandydatkę SLD

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Joachim Brudziński
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Fałszywe zaloty PiS. Dlaczego prawica komplementuje kandydatkę SLD
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Fałszywe zaloty PiS. Dlaczego prawica komplementuje kandydatkę SLD
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Fałszywe zaloty PiS. Dlaczego prawica komplementuje kandydatkę SLD
Komentarze
Wiadomo - pochwała z ust pisowca to "pocałunek śmierci" dla chwalonego
@tadeuszp3 Chwala Ci za ta wypowiedz :)
już oceniałe(a)ś
12
3
Zaloty. OK, trzymajmy się tej metafory. Tak, PiS-owcom chodzi tylko o jedno : najpierw wykorzystają , a potem porzucą. To gromada śliniących samców czyhających na niewinną nimfę z SLD, którą osłania przed nimi własną piersią szlachetny ascetyczny rycerz lewicy, opoka moralności - Leszek Miller. Ale to chyba znaczy, że zaloty PiSu akurat nie są fałszywe, tylko są jak najbardziej prawdziwe. Ich żądza jest szczera. Oni tylko nie chcą iść do ołtarza - no ale taki Casanowa się przecież nie żenił, a specjalistą od zalotów był podobno pierwszej klasy. Czy pani Ogórek ocali polityczną cnotę ? Czy da się uwieść (politycznie, rzecz jasna) chutliwym zaślinionym lubieżnikom z PiS ? Czy Miller, ten współczesny don Kichote, ten świecki święty , ocali niewinną niewiastę ? Tego dowiemy się w następnych odcinkach serialu wyborczego. Cała Polska zamarła w oczekiwaniu....
już oceniałe(a)ś
61
19
p.Ogorek rozgrywana jest przez wyjadaczy z lewej i prawej strony. Mam nadzieje ,ze jest swiadoma tego co sie dzieje.
już oceniałe(a)ś
62
6
Powiem raz i tylko raz ... Komorowski jest jaki jest, wstydu nie przyniósł, a reszta to ruletka, warto grać? ... czas na wyborców.
@strach_sie_bac przyniosl, I to mnóstwo. Nie zna jezyka obcego, nie golil sie przez lata, potem te wypowiedzi o osobach homoseksualnych. To jest prezydent cienki.
już oceniałe(a)ś
12
21
Nikt kto choć trochę oleju w głowie i pamięta, że Gafa: - podpisał podniesienie VATu, - podpisał kradzież pieniędzy z OFE, - podpisał podniesienie wieku emerytowanego, - pomagał gangsterom z PO wygasić lasy państwowe by zaspokoić żądania żydowskiej diaspory, nie będzie na Gafę głosował.
@gr_ub_y ty się o oleju nie wypowiadaj. Nikt kto go ma nie będzie głosował na kogoś wyjętego z odbytu. Nawet jeśli należy on do prezesa.
już oceniałe(a)ś
8
3
Cytat z wystapienia Magdaleny Ogórek, czyli sama prawda : - W 2015 roku mamy Polskę nierówności społecznej, mamy Polskę braku perspektyw, Polskę wykluczeń, umów śmieciowych, masowej emigracji młodzieży, gigantycznego zadłużenia, gigantycznych, wieloletnich kolejek do lekarzy, obowiązkowej pracy do 67. roku życia, Polskę, gdzie wybieramy parlamentarzystów nie do reprezentowania naszych interesów, ale wybieramy przedstawicieli zaklinowanych, zacietrzewionych plemion, które wciągnęły nasz kraj w destrukcyjną zacietrzewioną retorykę
@wojtek2784 Brzmi to lepiej niz Kaczynski + Tusk + Sikorski + reszta oszolomow i oplacanych. Lepsza Mizeria niz Kaczka z Sikorka w sosie z Tuskawek :) Nota bene, jesli w 'jestem Charlie', rysunek z trojca, autorzy podpisaliby swoja tworczosc trzema nazwiskami wiodacych politykow PO, to bylaby to wolnosc slowa czy obaza majestatu? Tak tylko pytam :)
już oceniałe(a)ś
10
8
Moim zdaniem jest kompetentna pod kazdym wzgledem - ma nie tylko wyksztalcenie historyczne, jak komor, ale tez z europeistyki, administracji publicznej I zna angielski. Jest dyplomatyczna I to bardzo mi sie podoba. Ma mój glos, bo moim zdaniem jako jedyna jest w stanie zakonczyc wojne polsko-polska.
już oceniałe(a)ś
22
32
Sprostowanie: Gierek "patryjota" (wg Yarkacza) to nie Adam, lecz Edward (ojciec Adama) !
już oceniałe(a)ś
36
5
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka