1/19
zamknij < >

Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma

Zdjęcie numer 1 w galerii - Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma

Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta

"Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów" w Warszawie
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 6 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 7 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 8 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 9 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 10 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 11 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 12 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 13 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 14 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 15 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 16 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 17 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 18 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
 • Zdjęcie numer 19 w galerii Kaczyński żyje w Polsce, której nie ma
Komentarze
Ojczyzne wolna od "tego wyrachowanego, zakompleksionego, niedowartościowanego wiecznego loosera" racz nam zwrócic Panie!
już oceniałe(a)ś
477
25
@alter_globalista U was w Rosji to na takie paszkwile reagujecie gwałtowniej? Wodza obrażać nie wolno?
już oceniałe(a)ś
41
3
@vigenere co ty pierdzielisz, to jest w 100% poprawny zwrot, występujący w większości języków
już oceniałe(a)ś
20
1
@kmwsm znalezione w sieci.. "~Marek, 2014-11-27 14:23 Mam 42 lata. Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące, ale szef powiedział, że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie. Nawet trochę pieniędzy odłożę, bo odżywiam się karmą dla psów (najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę, bo chcę sobie kupić taki zegarek, jaki ma pan Nowak. Trochę choruję, ale nie wiem co mi jest, bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą, bo przecież pan Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat. Czytam codziennie "Gazetę Wyborczą" i oglądam TVN i stąd wiem, że jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę. Popieram PO, bo przeczytałem w GW, że jak przyjdzie PiS, to sytuacja moja będzie o wiele gorsza."
już oceniałe(a)ś
8
43
@pe1 Ewidentny rusycyzm,powinno być mieszka w Polsce. rusycyzmy-1908.blogspot.com/ Beznadzieja redakcyjna tylko judzi,ale w sumie nie zaglądam tutaj ,żeby się czegoś dowiedzieć.
już oceniałe(a)ś
5
23
@mariuszdd moze anglicyzm Kaczynski live in Poland
już oceniałe(a)ś
2
0
@mariuszdd a moze anglicyzm.. "Kaczynski live in Poland"
już oceniałe(a)ś
0
1
@vigenere jakby sie tak uczepic jak ty to robisz, to wlasciwie mozna by powiedziec ze nie mozna mieszkac (czy zyc) w czyms czego nie ma... bo to juz wlasciwie jest blad ktory powinien byc, chyba nawet bardziej, istotny dla czepialskich.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kmwsm O, gadzinówka szczuje, - znowu proszę spojrzec na nagłówki - tylko kaczyński i kaczyński, tak jakby on odpowiadał za wszystkie kataklizmy, a tymczasem ten człowiek i jego partia, choć mają duże poparcie - nie mają władzy żadnej. No i oczywiście że za PiS to był zamordyzm. Tak, zwłaszcza redakcje nachodzone przez siepaczy tuska i internauci wydzierani przez antyterrorystów w nocy w piżamach są i byli bardzo zaszczuci za PiS :-)
już oceniałe(a)ś
0
2
I wy naprawdę myślicie, że ten cynik-Kaczyńsk naprawdę wierzy w te bzdury, które sam głosi??? Ta retoryka jest na użytek tego bydełka, które mu gwarantuje 20-25 % w każdych wyboach... I tylko o to chodzi w tym bełkocie...
już oceniałe(a)ś
413
20
@nietyp Może już uwierzył we własne kłamstwa?
już oceniałe(a)ś
64
0
@nietyp O, gadzinówka szczuje, - znowu proszę spojrzec na nagłówki - tylko kaczyński i kaczyński, tak jakby on odpowiadał za wszystkie kataklizmy, a tymczasem ten człowiek i jego partia, choć mają duże poparcie - nie mają władzy żadnej. No i oczywiście że za PiS to był zamordyzm. Tak, zwłaszcza redakcje nachodzone przez siepaczy tuska i internauci wydzierani przez antyterrorystów w nocy w piżamach są i byli bardzo zaszczuci za PiS :-)
już oceniałe(a)ś
0
2
On się zachowuje, jakby nie widział, że stan wojenny już dawno odwołano. Jego wyznawcom bardzo brakuje nie tylko dobrze zdefiniowanego wroga, ale i poczucia moralnej nad nim wyższości. Bo przecież merytorycznie program PiS to Gomułka w wersji narodowo-katolickiej.
@liquid.modernity Gomułce nie było tak daleko od ideologii narodowo-katolickiej. Owszem, pozostawał komunistą, wystrzegał się poważnych "ustępstw wobec Kościoła", ale to jak najbardziej był komunizm nacjonalistyczny. Warto zwłaszcza pamiętać, do czego doprowadził w '68 roku... Gomułka jest uważany za współtwórcę tzw. endokomuny, czyli komunizmu obficie czerpiącego z wątków ideologicznych endecji.
już oceniałe(a)ś
36
0
@zewszad_i_znikad Toteż epitetu "narodowy" nie przypadkowo użyłem... Swoją drogą to zadziwiające, jak wielu endeków świetnie odnalazło się w "komunie". Nie tylko w Polsce zresztą.
już oceniałe(a)ś
30
0
@liquid.modernity To podstawy psychologii grupy, niezaleznie od tego co dana grupa soba reprezentuje, potrzebuje "wroga". Niezaleznie od tego czy jest on urojony czy prawdziwy. Potrzeba laczenia się przeciwko czemus jest najsilniejszym spoiwem.
już oceniałe(a)ś
24
0
czy tego furiata nie mozna zatrzymac ?
już oceniałe(a)ś
237
13
@gen_flaszka Niestety nic to nie da gdyż takich durni ci u nas dostatek.
już oceniałe(a)ś
42
1
@gen_flaszka Problem w tym, że temu furiatowi wręcz zalezy na tym, żeby go ktoś zatrzymał. W końcu mógłby wykrzyczeć jak bardzo jest prześladowany przez państwo. Problem w tym, że trudno z tym cokolwiek zrobić, albo sie go pozostawi w spokoju i wtedy on się nakręca coraz bardziej (aż boję się pomysleć jakie jeszcze bzdury wymyśli), albo ktoś odważny w końcu za niego się zabierze, ale grozi to jeszcze większymi kłopotami, bo WIELKI mały męczennik dla wielu ludzi może stać się niemal święty.
już oceniałe(a)ś
14
0
@Ireneusz S podobnie, jak jego brat, który spoczął na Wawelu tylko dlatego, że rozbił się samolotem
już oceniałe(a)ś
12
0
@gen_flaszka To moze zrobić tylko jakaś frakcja w PiSie - jak za dlugo bedą czekać na frukta to sie wqwią. Na razie żyje i to nieźle tylko ścisla gwardia prezesa tte morduchny z TV i gazet. - ale reszta niecierpliwie przebiera nogami - kiedyz to ach kiedyz bedziemy prezesami, czlonkami zarzadow, dyrektorami... A tu dupa...prezesowi i jego żelaznej gwardii nie zalezy na wladzy ( nie maja o tym pojecia! no i po co klopoty z dlugiem, gazem, związkami, KRUSEM itp) - wazne by gonic kroliczka czyli zachowac istniejacy uklad... A "ciemny lud" to kupuje.
już oceniałe(a)ś
12
0
W wyborach PiS mial 27 tysiecy czlonkow komisji wyborczych ,tyle samo kandydatow do samorzadow i pewnie 50 tysiecy tych ktorzy nie umieli w tych wyborach prawidlowo postawic krzyzykow na kartach wyborczych wiec nie dziwie sie ze jest duzo ludzi sfrustrowancych. Kaczysnki sam zdyskredytowal pisowskich czlonkow komisji wyborczych mowiac o falszerstwie.Ciekawe czy mu to wypomna????
@sam16 To byli przebierańcy z WSI, a prawdziwi patrioci gniją w kazamatach Łubianki porwani ruską metodą na dwa piii-bziu wybuchy :-)
już oceniałe(a)ś
47
2
To się chyba nazywa schizofrenia...
@pastorcico Przepraszam ale sprostuje - Paranoja i Schizofrenia,
już oceniałe(a)ś
1
0
a może by tak już olać tego politycznego menela i jego bandę obszczyjmurków
już oceniałe(a)ś
146
5
Sfrustrowany facet, któremu nic nie wychodzi. Za sprawą podpowiadaczy ze swego grona wpuścił się w happening. I to bardzo polubił i upewnia siebie i każdego, że w tych klimatach jest szczęśliwy i chce być najlepszy. Ba, i stawia siebie w szeregu ,,rasowych,, polityków. Żenujące.
już oceniałe(a)ś
126
2
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka