2/2
zamknij < >

Kolejny raport potwierdza potrzebę ostrzejszej polityki klimatycznej

Zdjęcie numer 2 w galerii - Kolejny raport potwierdza potrzebę ostrzejszej polityki klimatycznej

Thibault Camus / AP (AP Photo/Thibault Camus)

Francuska minister ochrony środowiska Segolene Royal i minister spraw zagranicznych Francji i przewodniczący konferencji klimatycznej Laurent Fabius.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Kolejny raport potwierdza potrzebę ostrzejszej polityki klimatycznej
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Kolejny raport potwierdza potrzebę ostrzejszej polityki klimatycznej
Komentarze
Co tam ocieplenie klimatu ważny jest zysk korporacji i możliwość wyprodukowania nowego niewiele się nie różniącym od poprzedniego modelu smart-fona, wypaleniu następnych hektarów dżungli pod uprawę palmy olejowej ..po nas choćby potop.
już oceniałe(a)ś
63
74
Kiedy ustanie to kretynstwo?
@tadan.se ------- Kiedy ludzie znajdą prawdziwe problemy na swojej drodze, albo angażującą ich religię. Jedna mała wojna i wszyscy mają coś do roboty, a nie prognozowanie wzrostu temperatury w czasach tak odległych, że nikt z czytających dzisiaj nie będzie mógł tego sprawdzić. Islam też raczej nie będzie nam truł dupy ociepleniem, bo jeśli allach tak chce, to nie wolno mu się przeciwstawiać.
już oceniałe(a)ś
2
4
@tadan.se Kiedy wymrzemy z głodu i katastrof na tej wyniszczonej przez ludzi planecie.
już oceniałe(a)ś
8
27
"ONZ chciałaby ograniczyć globalne ocieplenie do 2 st." Ja bym chciał, żeby po niedzieli był piątek, a po październiku maj i tak w kółko.
@stpaul Z piątkiem po niedzieli nic nie da się zrobić. Rewolucja w zmianach kalendarzowych wprowadzi chaos, ale maj w październiku - już łatwiej. Kwestia zwiększenia ilości emisji CO2 do atmosfery. W październiku jak w maju, ale za to w maju tylko w piwnicy będzie chłodno ;).
już oceniałe(a)ś
10
4
tego nic już nie zatrzyma, ludzie są za głupi po prostu i będą do końca zaprzeczać faktom, bo im się nie chce d..y ruszyć, zrezygnować z szeregu udogodnień, ograniczyć zyski czy podejmować niepopularne decyzje i dotyczy to wszystkich, rządów, koncernów i jednostek bo dlaczego mają się ograniczać, jeśli można nie? a efekty, które pojawią się za kilka lat to dla tych debili abstrakcja tymczasem ta abstrakcja, czy raczej apokalipsa, nadejdzie prędzej niż później...
już oceniałe(a)ś
32
41
a Duda ma to w dudzie. bo liczy się tylko polski węgiel. co prawda najdroższy na świecie, zanieczyszczony jak ruska ropa ale nasz, polski. kto tego nie rozumie ten zdrajca i zaprzaniec!
już oceniałe(a)ś
24
32
Brednie.
już oceniałe(a)ś
34
12
No proszę, to wzrost temperatury w ciągu najbliższych 85 lat można obliczyć z dokładnością do ułamka stopnia uwzględniając jedynie emisję CO2 przez człowieka??? Ktoś ma nas za ostatnich kretynów. A może sam jest kretynem?
@wmc-33 Nie chce mi sie tlumaczyc.. wiec krotko: tak, mozna.
już oceniałe(a)ś
2
5
Chyba potrzeba nam ostrzejszej polityki imigracyjnej.
już oceniałe(a)ś
28
5
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka