1/7
zamknij < >

Tajemnica rozwichrzonej fryzury Alberta Einsteina oraz jego ostatnich słów przed śmiercią

Zdjęcie numer 1 w galerii - Tajemnica rozwichrzonej fryzury Alberta Einsteina oraz jego ostatnich słów przed śmiercią

fot. wikipedia

Albert Einstein
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Tajemnica rozwichrzonej fryzury Alberta Einsteina oraz jego ostatnich słów przed śmiercią
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Tajemnica rozwichrzonej fryzury Alberta Einsteina oraz jego ostatnich słów przed śmiercią
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Tajemnica rozwichrzonej fryzury Alberta Einsteina oraz jego ostatnich słów przed śmiercią
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Tajemnica rozwichrzonej fryzury Alberta Einsteina oraz jego ostatnich słów przed śmiercią
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Tajemnica rozwichrzonej fryzury Alberta Einsteina oraz jego ostatnich słów przed śmiercią
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Tajemnica rozwichrzonej fryzury Alberta Einsteina oraz jego ostatnich słów przed śmiercią
  • Zdjęcie numer 7 w galerii Tajemnica rozwichrzonej fryzury Alberta Einsteina oraz jego ostatnich słów przed śmiercią
Komentarze
"Dziś mija 60 lat od śmierci Alberta Einsteina" Ten głupi Einstein chciał swoja smiercią przykryć rocznicę pogrzebu Kaczyńskich, oraz śpiew Walpurgi w 1;51 minucie. krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,17776297,Andrzej_Duda_i_Jaroslaw_Kaczynski_na_Wawelu__5__rocznica.html#BoxLokKrakLink#Czolka3Img
już oceniałe(a)ś
22
13
Na łożu śmierci Einstein mówił po grecku, nie po niemiecku, którego pielęgniarka też nie znała.
@marcinkowicz szprechał greką?
już oceniałe(a)ś
22
4
Niedawno, opublikowano prawie cale archiwum Einsteina. Dla zainteresowanych. einsteinpapers.press.princeton.edu
już oceniałe(a)ś
23
0
I nic z tego nie wyniklo ! O co chodzilo z ta fryzura i co za pierdoly pisze ten pismak nie douczony o ostatnich Jego slowach muwiacy po Niemiecku do Amerykanki ! BLE , BLE , BLE .
już oceniałe(a)ś
8
11
Pan Abramowicz napisał sobie co mu pióro na papier (klawiatura na ekran) przyniosło. Takie sobie chlapu-chlapu, eciepecie, bez planu, bez początku ani końca, bez pointy, bez sensu. To styl pisarstwa żurnalistycznego zwany: "Panna Róża gra Chopina i tak sobie łka...." P.S> Autor z zadęciem zapowiada pewne watki. Potem je porzuca. ZApomina. Miesza. I nawet nie wspomni, o czym zapomniał... Taka sobie 'ESEISTYKA" - może i dobrego uczestnika konferencji naukowych, ale marnego pisarczyka... Nie każdy jest Umberto Eco, panie Abramowiczu.
już oceniałe(a)ś
2
0
Einstein niestety nie był genielanym fizykiem ale marionetką koncernów naftowych i skrupulatnie wykorzystywali to ze pracowal w urzedzie patentowym w stanach.. ..żeby dobrze zrozumiec historie Einsteina trzeba sobie uswiadomic ze jego "geniusz" został sztucznie stworzony a jego genialne teorie pozostaja tylko teoriami, które z rzeczywistoscia mają tyle wspolnego co swinia z gwiazdami.. np. predkosc swiatla wzrasta a nie tak jak Einstein "wymyslil", ze jest stala.. To Wasz słynne zdjęcie rozczochranego Alberta pochodzi z sali sądowej, gdzie wraz z jego "kolegami" posadzili za kratkiami PRAWDZIWEGO wynalazce Wilhelm'a Reich'a. Willhelm Reich poprosił Alberta Einsteina na świadka, żeby ten potwierdzil, że go zna i zna jego wynalazek (akumulatory orgonowe). Odpowiedzią A. Einsteina było wystawienie jezyka i wtedy dziennikarze zrobili mu to słynne zdjęcie.
@Lukasz ciemkanet to w sumie przesada, zeby pacjentom oddzialow zamknietych dawac dostep do internetu...
już oceniałe(a)ś
1
0
@Lukasz ciemkanet Przecież on wystawia język do fotografa, a nie do Reicha
już oceniałe(a)ś
2
0
Pan Abramowicz napisał sobie co mu pióro na papier (klawiatura na ekran) przyniosło. Takie sobie chlapu-chlapu, eciepecie, bez planu, bez początku ani końca, bez pointy, bez sensu. To styl pisarstwa żurnalistycznego zwany: "Panna Róża gra Chopina i tak sobie łka...." P.S> Autor SZUMNIE zapowiada pewne watki. Potem je porzuca. ZApomina. Miesza. I nawet nie wspomni, o czym zapomniał... Taka sobie 'ESEISTYKA" - może i dobrego uczestnika konferencji naukowych, ale marnego psiarczyka... Nie każdy jest Umberto Eco, panie Abramowiczu.
już oceniałe(a)ś
1
0
"...z powodu swych genialnych odkryć, dotyczących geometrycznej istoty czasu i przestrzeni, których mało kto rozumie." Z powodu odkryć, KTÓRE mało kto rozumie. A nie: z powodu odkryć, których mało kto rozumie. Odkrywam ostatnio w Wyborczej problemy nie tylko z ortografią, ale nawet z odmianą przez przypadki. ;-/ CENIMY DOBRE DZIENNIKARSTWO Nasze jedynie słuszne poglądy na wszystko: jedyniesluszne.blox.pl
już oceniałe(a)ś
0
1
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka