1/5
zamknij < >

Dziś Polska już nie mogłaby być przyjęta do Unii Europejskiej

Zdjęcie numer 1 w galerii - Dziś Polska już nie mogłaby być przyjęta do Unii Europejskiej

Fot. Franciszek Mazur Agencja Gazeta

Łańcuch Światła pod budynkiem Sądu Najwyższego w Warszawie
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Dziś Polska już nie mogłaby być przyjęta do Unii Europejskiej
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Dziś Polska już nie mogłaby być przyjęta do Unii Europejskiej
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Dziś Polska już nie mogłaby być przyjęta do Unii Europejskiej
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Dziś Polska już nie mogłaby być przyjęta do Unii Europejskiej
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Dziś Polska już nie mogłaby być przyjęta do Unii Europejskiej
Komentarze
Pamiętajmy o jednym: to nie Ruscy, Szwaby czy Żydzi narzucili nam ten rząd, tylko my sami. W demokratycznych wyborach Polacy uznali, że prezydent Komorowski to gamoń, a Platforma to złodzieje, i wybrali lepszych i godniejszych do sprawowania władzy. Wyboru dokonano nie przez nieuwagę czy przeoczenie, ale świadomie i to z jaką pasją! Więc aktualne biadolenie jest po prostu śmieszne. Jesteśmy durnym narodem i powinniśmy to zaakceptować.
już oceniałe(a)ś
0
0
Polska stoi dziś na rozdrożu: Rządy dwóch szaleńców - Kaczyńskiego i Macierewicza - czy przynależność do wspólnoty wolnych krajów Europy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Opcja nuklearna? Po co aż tak dramatyzować, kiedy Polsce wcale nie zależy na "głosie" członkowskim ale tylko i wyłącznie na KASIE? A w tej sprawie ewentualny sprzeciw Węgier tak naprawdę nie ma nic do rzeczy. Wystarczy by członkowie Unii będący płatnikami netto unijnego budżetu (Niemcy, Francja, Włochy, Belgia, Holandia, Austria, Szwecja i Finlandia) zawiesiły przekazywanie do budżetu unijnego pieniędzy przekazywanych na pomoc dla Polski. Może i byłoby to niezgodne z unijnym prawem ale w tym konkretnym wypadku Unia natychmiast przestałaby by być wypłacalna. Zawieszenie wypłat dla rolników i wstrzymanie budowy dróg - to dopiero byłaby bomba "atomowa". Po takim wybuchu PIS natychmiast utraciłby między 30 i 50% poparcia. Dodatkowo, jak to już wiemy ze sprawy Brexitu, wyjście z UE jest bardzo kosztowne - mówimy tu o zobowiązaniach wartych grube miliardy. Timermans i Tusk powinni głośniej mówić o CENIE a mniej o wartościach, bo wymierności tych ostatnich przeciętny Polak, tak zwolennik "dobrej zmiany" jak i jej przeciwnik, po prostu nie rozumie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wzruszająca jest ta głupota tych prostaków i ta obojętnośc tych bardziej rozgarniętych w tym kraju. Jedno jest pocieszające, że sami obalacie mity, ktore o sobie stworzyliście. Mama chwalat nas. A kto? Wy mnie a ja was!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
ta a głos Polski był brany od uwagę. Bzdety prawicie. Czy mamy czy nie KE olewała zawsze nowe kraje i te małe. No cóż wybrani przez sitwę nie demokrację słuchają sitwy
@gnago Piszesz o sobie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Musimy protestować aż do skutku którym będzie rozwiązanie parlamentu
już oceniałe(a)ś
0
0
Kiedy patrzę na Kaczyńskiego i jego tresowane pudle to jestem tak samo wściekły jak wówczas, gdy o 6:00 rano 13 grudnia 1981 roku usłyszałem Jaruzelskiego. Tyle tylko, że Jaruzelski był jednak patriotą a Kaczyński jest małym politycznym kurduplem odreagowującym swe liczne frustracje . Zamach Stanu z 13 grudnia 1981 roku się udał, bo Polacy nie wyszli na ulice. Zamach stanu w wykonaniu PiS uda się, gdy tak jak wówczas pozostaniemy w domu i udamy się na emigrację wewnętrzną. Za chwilę PiS zamknie nas w baraku i zabroni kontaktu ze Światem. Świat już patrzy na Polskę jak na rezerwat. A wiadomo, że dziczy z rezerwatu migrację się ogranicza. Zwracam na to uwagę młodych ludzi. Jeśli się nie zmobilizujecie za chwilę obudzicie się w narodowo-katolickiej bolszewii !!! A potem przyjdzie Putin!!! I wszyscy będą chodzić grzecznie na krótkiej smyczy. Jak przed 1956 rokiem. Kaczyńskiemu będzie już wszystko jedno bo wcześniej "kopnie w kalendarz".
@j_p_salomonczyk 13 grudnia 1981 wyjscie na ulice byloby zbrodnicza glupota na miare Powstania Warszawskiego. Zarowno tych wychodzacych na ulice jak i Jaruzelskiego przy okazji zmasakrowalaby sowiecka armia. Teraz natomiast usprawiedliwienia nie ma. Jesli nie wyjdziemy to najwyrazniej zaslugujemy na to zeby byc poddanczym bydlem.
już oceniałe(a)ś
0
0
@j_p_salomonczyk Proszę nie obrażać pudli, to jedna z najinteligrntnieszych ras.
już oceniałe(a)ś
0
0
@zgredka43 :)) też tak chciałem napisać :)
już oceniałe(a)ś
0
0
@j_p_salomonczyk Nie mozna tego powiedziec lepiej.
już oceniałe(a)ś
0
0
@j_p_salomonczyk Ciekawe kiedy zamknął granicę, a może to stać się z dnia na dzień?
już oceniałe(a)ś
0
0
@j_p_salomonczyk Chciałem coś innego napisać. Jarosław Kaczyński jest starcem, kto nim steruje? On tego sam nie robi, on nic nie robi, jego przemówienia na to wskazują.
już oceniałe(a)ś
0
0
@j_p_salomonczyk Jarosław nie prędko dołączy do braciszka na Wawelu. Teraz ludzie żyją 80 lat i dłuźej.
już oceniałe(a)ś
0
0
W prasie europejskiej wiele głosów za wyrzuceniem Kaczystanu z Unii, a przynajmniej za zakręceniem kurka z subwencjami unijnymi. Skąd Szydłowa weźmie na pińcet plus?
@janzdechlak Szydłowa jest człowiekiem ze wsi. Nie mam nic do ludzi ze wsi, ale często jest tak, że wychowali się w upokarzających warunkach, często nauczyli się tam przemocy i uległości. Ta kobieta nie została przypadkiem przez mafię wybrana. Zrobi 500 000 000 000 deficytu i da nawet 5000+, tylko co z tego, gdy ten pieniądz nie będzie miał wartości.
już oceniałe(a)ś
0
0
@janzdechlak Jak skąd weźmie ? Tobie. Póki starcza pieniędzy jest cacy ale powoli, do co światlejszych PIS-owców ( mało ich niestety, mało) dociera że kaska się kończy. Wobec tego należy społeczeństwo nakręcić na wroga zewnętrznego i bronić swojej niepodległości przed wrażymi eurokratami. Ten proces już zresztą się zaczął. Jak to będzie wyglądać - polecam lekturę Zajdla "cała prawda o planecie Ksi" -
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka