1/3
zamknij < >

Siatka Mariusza Kamińskiego. Kto stoi za aferą podsłuchową?

Zdjęcie numer 1 w galerii - Siatka Mariusza Kamińskiego. Kto stoi za aferą podsłuchową?

SŁAWOMIR KAMIŃSKI / AG

Mariusz Kamiński
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Siatka Mariusza Kamińskiego. Kto stoi za aferą podsłuchową?
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Siatka Mariusza Kamińskiego. Kto stoi za aferą podsłuchową?
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Siatka Mariusza Kamińskiego. Kto stoi za aferą podsłuchową?
Komentarze
Tak się wygrywa wybory.
już oceniałe(a)ś
0
0
"wprost" to nie tygodnik. wprost to placówka rosyjskich służb.
już oceniałe(a)ś
2
0
Afera piękna, trzeba przyznać -opozycyjna partia podsłuchała rządzących jak sobie biesiadowali, metodami szpiegowskimi, czyli jak wroga organizacja "Widmo", po czym puściła to w publikę i publika uwierzyła w propagandę organizacji "Widmo", która też wygrała w następnych wyborach, jeszcze demokratycznych.

Wychodzi więc na to, że na swój sposób rację miał ów najważniejszy podsłuchany, czyli min. Sienkiewicz, że nasze państwo to " kamieni kupa..." itd. Tyle, że odnosi się to do państwa szeroko rozumianego, czyli też do obywateli, którzy w ostatnich wyborach wyraźnie "dali ciała". Bo przecież w tych biesiadnych rozmowach nic specjalnie ważnego nie było, nawet nic specjalnie kompromitującego, bo przecież mówili ci ludzie jak tzw. przeciętny obywatel. I trudno nawet ocenić, czy mówili tak, bo tacy są, czy dlatego, że chcieli się dostosować do poziomu "suwerena".
już oceniałe(a)ś
5
0
To było jasne od samego początku że menda Kamiński stoi za podsłuchami . Tylko naiwni wierzyli w zemstę Falendy. To też nawet jeżeli by utrzymał się w mocy wyrok Kamińskiego i spółki to dupek Duda musi ich ułaskawić ,w przeciwnym wypadku jest stracony Kaczor mu by nie darował , a za uniewinnienie prezydent powinien stanąć przed trybunałem stanu. Więc wielmożny PAN dupek Duda jest skończony tylko jeszcze o tym niewie.
już oceniałe(a)ś
6
0
O ile zwywkle mozna przytczyc fakty z przeszlosci znane publiicznie choc przemilczane o tyle w tej calej aferze mozna tylko powiedziec D N O !
już oceniałe(a)ś
2
0
można się tego było domyślać, Kamiński to cenny człowiek dla pis
już oceniałe(a)ś
3
0
Pan redaktor CZUCHNOWSKI jako uczciwy dziennikarz ,ujawnia własnie to o czym cała polska wiedziała,afera podsłuchowa to majstersztyk operacyjny ,i zwmsta Kamińskiego za śledztwo przeciwko niemu to nieudany zamach stanu ,i dlaczego red.LATKOWSKI akurat ukrywała się przez trzy lata w ROSJI.-ja wiem bo to gra głupich naiwnych agentów.Myślicie że wszyscy są od was głupsi.cytata z artukułu. "Źródłem nagrań nie są akta śledztwa i procesu w sprawie afery podsłuchowej. Nie ma ich na płytach, które w 2015 r. znaleźli agenci CBA prowadzący tajną operację dotyczącą innej sprawy. Nie odnotował ich też w swoich zapiskach Łukasz N. – kelner, który miał na zlecenie biznesmena Marka Falenty zakładać podsłuchy w warszawskich restauracjach podczas imprez z udziałem polityków PO. – Potwierdza się to, co podejrzewaliśmy – ogon machał psem. Falenta był tylko pośrednim ogniwem." Widzę zapaść i nerwowość PIS wykonuje małpie ruchy.
już oceniałe(a)ś
3
0
To paradne że tutaj mało kogo bulwersuje jak postępowali prominentni politycy z nadania PO tylko biadolą "kto śmiał to ujawnić". Widać jak duża część naszego społeczeństwa jest zdemoralizowana. Dla nich przekręty i nepotyzm to zwykły sposób postępowania. Dopiero ujawnianie tego jest naganne....
@Stan Ancient Szanowny towarzyszu Stanisławie Ancjentowiczu, rzecz nie polega na tym, że ujawniono to i siamto, tylko na tym, że państwowa służba miała czelność nielegalnie podsłuchiwać obywateli. Dokładnie jak to robią służby w waszej matuszce Rassiji. Założę się, zważywszy na ogrom majątku PiSu, który jest najbogatszą partią w Polsce (majątek pochodzi w gruncie rzeczy z kradzieży własności państwowej w postaci gruntów w Warszawie, a zarządzał nim wiceprezes BOŚ, w czym jakoś nikt nie widział konfliktu interesów), że rozmowy towarzyszy z PiS nagrane przez funkcjonariuszy związanych z PO, ujawniłyby podobną, jeśli nie większą skalę przekrętów. No ale PiS ma tzw. "metodyczkę", czyli sposób postępowania agentury, i tam w kwestii bezpieczeństwa jest naPiSane, że o trefnych sprawach rozmawia się w sprawdzonych na 100% gabinecikach przy Nowogrodzkiej. Platfonsi są amatorami i niedołęgami w porównaniu z przeszkoloną rosyjską agenturą w PiSie, i to od dawna widać.
już oceniałe(a)ś
1
0
@Stan Ancient To paradne, że pisiorków bulwersują prywatne rozmowy, a nie to, że się je nielegalnie podsłuchuje No, chyba, że to pisiorków by podsłuchiwano :) wtedy byłyby krzyki o "komunie" itd :) "Dla nich przekręty i nepotyzm to zwykły sposób postępowania" Najlepszy przykład - zwycięstwo i sposób sprawowania władzy przez PiS :)
już oceniałe(a)ś
1
0
@Piotr Quaz Święte słowa -święta prawda -WCZORAJ WIECZOREM KTOS na forum w Wyborczej zadał bardzo słuszne pytanie -kto jest najmocniejszy w PIS ,Warto to pytanie powtarzać bo wszystkim już wiadomo kto jest od gierek i spektakularnych wypowiedzi w rodzaju ,komunisci i złodzieje a kto od czarnej roboty ,i którego od czasów śmierci (same przypadki nie do wyjasnienia) śledztwo gra pozorów z MAZUREM ZABÓJSTWO PAPAŁY uwalenia w wyborach Cimoszewicza ,zabójstwa Dębskiego ,początkowo bardzo naiwnie i wręcz głupio śmierć nawigatora JAKA ze SMOLEŃSKA I już mamy nowego polskiego superagenta John Edgar Hoovera super agenta wyznaczającego kto będzie PREZYDENTEM .Ja nie twierdzę broń boże że to M.KAMIŃSKI niewierzący asceta i demiurg PIS.
już oceniałe(a)ś
2
0
@Stan Ancient Bardzo podajrzane jest twoje myslenie. dam ci zwykly przyklad. maly Kazio skarzy sie mamie, ze ktos mu nasiusial do wiaderka. Mama prowdzi dochodzenie. I..Okazuje sie,ze synek zrobil to samo . Czy to sa argmenty,ze PO to czy tamto? czy po to wybrano PiS? Malo tego co mowil sekretarz tej parti? Zadnego odwetu? Co robi od poczatku rzadow? Malo odwet. To jest rabowanie raju, jakiego nie dokonal zaden poprzeni rzad. Trzeba bc slepym, zeby tego nie widziec. jawnie w swuietle jupiterow sa medale dla Maciarewiczow, jawnie koperty corki lesnika, bez zazenowania pensje 90 tys. w miesiacu. Ile z tej jednej pensji byloby 500 zlo. na dzieci? Nie myslisz i nie wiem dlaczego. Zniewolenie czy apanaze,jakie masz z tego?
już oceniałe(a)ś
1
0
@Stan Ancient na tych taśmach tak naprawdę nic konkretnego nie ma (vito14)
już oceniałe(a)ś
2
0
@GoscGPLUS: Stan Ancient
a czym tu się bulwersować? niską kulturą stołu? jesteśmy chłopskim, prostym społeczeństwem.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Tematy
Politycy
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka