1/2
zamknij < >

Państwowe spółki pozywają instytuty Lecha Wałęsy. Chcą zwrotu darowizn

Zdjęcie numer 1 w galerii - Państwowe spółki pozywają instytuty Lecha Wałęsy. Chcą zwrotu darowizn

Wojciech Jakubowski/KFP/Materiały prasowe Grupy ENERGA

Rok 2012. Premiera filmu 'Wałęsa. Człowiek z nadziei' Od lewej Rafał Czyżewski, ówczesny prezes Energa Operator i Mirosław Bieliński, ówczesny prezes Energa SA
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Państwowe spółki pozywają instytuty Lecha Wałęsy. Chcą zwrotu darowizn
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Państwowe spółki pozywają instytuty Lecha Wałęsy. Chcą zwrotu darowizn
Komentarze
Po czterech latach obudzili się SPONSORZY zapewne zadzwonił budzik marki PIS. Wcześniej było wszystko ok. Dotacje sponsorzy doliczyli do rachunków Polaków. Kur.....stwo ma się dobrze.
już oceniałe(a)ś
0
0
GW nawet w tytule manipuluje sugerujac " jakiś Pisowski atak na Wałęsę " !! ...fundacje i instytuty Bolka dostając pieniądzę na określonych warunkach nie wywiązywały się z zobowiązań zawartych w umowach ..proste ! ..na logikę i według stanu faktycznego "darczyńcy" zostali wyrolowani na duże kwoty .... ale tytuł sugeruje że " jakaś krzywda sie dzieje Wałęsie" ...GW chwyta się wszystkiego ....
@Asia Karpiuk "Państwowe spółki pozywają instytuty Lecha Wałęsy. Chcą zwrotu darowizn" "Gdański sąd stwierdził, że fundacja nie wywiązała się z umowy," Gdzie tu manipulacja? Nie wal bezsensownej propagandy anty-GW.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Asia Karpiuk Ty swoim komentarzem niczego nie sugerujesz. Pokazujesz tylko swoj karlowaty PISowski rodowod !
już oceniałe(a)ś
0
0
Pisowska nagonka na naszego Boleczka i jego kapciowego Miecia. Panie Adamie, proszę zaprotestować tak, żeby tym pisiakom w pięty poszło.
już oceniałe(a)ś
0
0
No jak wzieli kase i wydajeli ja niezgodnie z założeniami, na które je wzięli to nic dziwnego, że trzeba kase oddac.
już oceniałe(a)ś
0
0
umowa to umowa.. z każdej strony politycznej dominuje kumplostwo niekompetentne. Kumplostwo jest wszędzie, ale najczęściej potrafi załatwić przedmiot sprawy. Niestety u nas warcholstwo z PRLu wyssane cały czas dominuje... a potem się dziwić, że ludzie na PiS głosują.
@jakjakub Co uczciwosc ma wspolnego z warcholstwem ???
już oceniałe(a)ś
0
0
@icom-62. I przede wszystkim co uczciwość ma wspólnego z PISem? Tylko ślepy jeszcze nie zauważył jakie kumoterstwo i jakie przekręty są teraz w kraju.
już oceniałe(a)ś
0
0
@woziwoda Liznij troche wiedzy Slepy warchole i sprawdz w slowniku znaczenie slowa "Warcholstwo".Dopiero wtedy odpowiadaj na moje pytanie !!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Zabrac instytutowi Walesy . Dac instytutowi Kaczynskiego . Sprawiedliwosci dzieowej musi stac sie zadosc . Prawo prawem a sprawiedliwosc musi byc po naszij stronie .!!!! RAMEN
@jozwa51 Instytut Kaczynskiego ma juz dwuosobowy Sarkofag za ktory jeszcze nie zaplacil !
już oceniałe(a)ś
0
0
W Narodowej Galerii Bohaterow i wielkich Patriotow walczacych z komunizmem o Wolnosc i Demokracje (Wasza i nasza) ,zdaniem konserwatorow zabytkow w Gdansku kolejna Ikona okazala sie falsyfikatem .
już oceniałe(a)ś
0
0
Gdzie można wpłacać prywatne darowizny na konto Instytutu Lecha Wałęsy? Ci co pamiętają czasy PRL nie pozwolą zniszczyć legendy Pana Prezydenta Wałęsy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Tematy
Politycy
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka