1/2
zamknij < >

Ewa Siedlecka o miesięcznicy smoleńskiej: Na Krakowskim Przedmieściu siedziałam za wolnością. I za miesiąc znów usiądę

Zdjęcie numer 1 w galerii - Ewa Siedlecka o miesięcznicy smoleńskiej: Na Krakowskim Przedmieściu siedziałam za wolnością. I za miesiąc znów usiądę

Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta

86. miesięcznica smoleńska
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Ewa Siedlecka o miesięcznicy smoleńskiej: Na Krakowskim Przedmieściu siedziałam za wolnością. I za miesiąc znów usiądę
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Ewa Siedlecka o miesięcznicy smoleńskiej: Na Krakowskim Przedmieściu siedziałam za wolnością. I za miesiąc znów usiądę
Komentarze
Do zobaczenia 10 lipca. Wszyscy będziemy Janami Kowalskimi...
już oceniałe(a)ś
0
0
Brawo Pani Ewo! Zapewniam że nie będzie tam Pani sama ! Serdecznie dziękuję.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pani Ewo. Z racji płci wie pani co to miesiączka. Jarek K. nigdy tego nie przeżył . Może dlatego szuka przeżyć zastępczych? Nie wiem Nie jestem Terapeutą.
już oceniałe(a)ś
0
0
"Nie chodzi o blokowanie smoleńskich procesji. Nigdy nie popierałam blokowania innym korzystania z wolności pokojowych zgromadzeń." "Nie chodzi" i "nie popierałam", ale jednak blokuję. I to nie Kaczyńskiemu, bo on ma ochroniarzy i da sobie radę, ale dziesiątkom zwykłych ludzi, którzy przyszli tam się modlić, a na posunięcia władzy nie mają żadnego wpływu. Czemu akurat im robicie na złość, zamiast np. protestować pod URM? Oczywiście wiadomo dlaczego - bo tamte protesty same zdechły. Pies z kulawą nogą na nie nie zważał poza grupką fanatyków. Trzeba zatem doprowadzić do konfrontacji. Za wszelką cenę. Nie wierzę, że Pani z tego wszystkiego nie zdaje sobie sprawy.
@Marzena Zagrodzka Dlatego ze w furerek siedzi na drabince a nie w URM - w URM to sa pacynki
już oceniałe(a)ś
0
0
@yogi&ranger No to przykujcie się wszyscy do płotu pod domem Kaczyńskiego. Jak najbardziej popieram.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Marzena Zagrodzka Nikt Solidarnym 2010 nie chce robić krzywdy. Niech wyproszą ze swojego grona polityków PiS, ich problem się rozwiąże automatycznie.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Marzena Zagrodzka Przyszli się pomodlić czy szerzyć nienawiść do wszystkiego, co nie z nimi? Niech sobie najpierw przeczytają biblię a potem zapłaczą nad swoimi grzechami.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Marzena Zagrodzka <<Czemu akurat im robicie na złość, zamiast np. protestować pod URM? Oczywiście wiadomo dlaczego - bo tamte protesty same zdechły. Pies z kulawą nogą na nie nie zważał poza grupką fanatyków. Trzeba zatem doprowadzić do konfrontacji. Za wszelką cenę.>> Kpisz sobie? To organizujcie kontrmanifestacje neonazistów z dala od Manif i Parad równosci, Pochylasz się nad modlitwą? Modlenie się prawosławnych w Białymstoku i prowokacyjny przemarsz naziolów obok, jakoś ciebie nie raził, zakłamana prawaczko.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Marzena Zagrodzka Modlić to się proszę w kościele. Tych akurat w naszym kraju nie brakuje. O ile modlitwą można nazwać seanse nienawiści sterowane przez sprzedajnych księży. A ulicę proszę pozostawić przechodniom.
już oceniałe(a)ś
0
0
Szok!!! Jestem z panią i wszystkimi protestującymi....
już oceniałe(a)ś
0
0
mnie cały czas frapuje ten akt religijny! Czy Pani Redaktor mogłaby wytłumaczyć nam co to jest? Czy gdyby ktoś, wczoraj na Krakowskim Przedmieściu, rozłożył dywanik i zaczął modlitwę wieczorną - to czy byłby to akt religijny, podlegający ochronie policji?
już oceniałe(a)ś
0
0
czytam i nie wierzę - szacun p.Ewo
już oceniałe(a)ś
0
0
Sens dlaczego protestujemy w ten sposób bardzo klarownie pani wyjaśniła - tu chodzi o naszą wolność a nie o pochody smoleńskie. Potrzebne są takie analizy by poukładać sobie w którym miejscu jesteśmy i przeciw czemu protestujemy
już oceniałe(a)ś
0
0
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Tematy
Politycy
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka