1/2
zamknij < >

TVP pozywa dziennikarzy za teksty o opolskim festiwalu

Zdjęcie numer 1 w galerii - TVP pozywa dziennikarzy za teksty o opolskim festiwalu

Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta

Jacek Kurski
  • Zdjęcie numer 1 w galerii TVP pozywa dziennikarzy za teksty o opolskim festiwalu
  • Zdjęcie numer 2 w galerii TVP pozywa dziennikarzy za teksty o opolskim festiwalu
Komentarze
Niedługo połowa Polaków pójdzie do więzienia,za to ,że nie lubią PIS.Masakra,taki krasnal a tyle niezgody narobił i ni chce ustąpić ,pojednać./Jego musi być na górze.Tak jest ze starymi chłopami,.nic nie chcą zmieniać.
@lob1 wlasnie dlatego ze krasnal - sa 2 typy krasnali znam je dobrze, jedni pogodzeni i bardzo mili, drudzy kotrzy maja jakas fobie ze wszyscy sa przeciw nim, to podobno dlatego ze jak jestes niski to kat oczu innych ludzi widzisz jakby patrzyli na ciebie spode lba. nie zmienia to faktu ze to male zawziete i rzadne krwi ch...ki. nalezy ich rozgnioatac butem i nie dyskutowac bo i tak juz nic z nich nie bedzie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Poproszę więcej "zaogniania" Niech piSSuary naginają bardziej rzeczywistość
już oceniałe(a)ś
0
0
To nie wina Tuska? Idzie nowe.
już oceniałe(a)ś
0
0
To juz panika
już oceniałe(a)ś
0
0
Strachy Qrwizji to dowcip dnia.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie no, dla PiSu w tej chwili wszelkie sprawy sądowe to klasyczny "win win". Jeśli wygrają, to wygrają, zatem sukces, jeśli zas przegrają, to zdobędą w ten sposób kolejny dowód na to, że polskie sądy są umoczone, ubezwłasnowolnione i sterowane przez "wiadome siły", zatem też sukces... Jak w przypadku 27:1 :)
już oceniałe(a)ś
0
0
"Pierwsza wycofała się Kayah – bo TVP nieoficjalnie ją poinformowała, że nie życzy sobie, by śpiewała w Opolu." - proszę o rozwinięcie, bo bez względu na mój stosunek do PiSu, należy mi się prawda - kto konkretnie, w jaki sposób ją poinformował? Co to znaczy, że TVP i nieoficjalnie? Bo od tego punktu zależy teraz po czyjej stronie jest słuszność. Jeśli lawinę wywołało kłamstwo albo - powiedzmy - przejęzyczenie, to, przykro mi to mówić, pozew okazałby się uzasadniony.
@piotrs spokojnie. oddychaj. z pewnością artystka Kayah położyłaby na szali swoje dobre imię, niemałą gażę, narażenie na ostracyzm Maryli Rodowicz i parę jeszcze innych rzeczy, tylko dlatego, że to była niesprawdzona plotka, tak? Przykro mi to mówić, ale zawsze znajdą się ludzie, którzy udają, że nie wiedzą o co chodzi. Ojej, to jak to jest naprawdę. Ojej. A może był zamach w smoleńsku. Ojej. A może Rydzyk jest ukrytym mesjaszem. Ojej. A może Kaczyński przeżył katastrofę, ale dobili go ruscy chłopi. Ojej. A może szczepionki powodują autyzm. Ojej. Przykromitomówić. Ojej. A może żydzi rządzą światem. Ojej. A może rzeczywiście ziemia jest płaska, wszak poziomica w samolocie wskazuje płaskość. Ojej. No naprawdę niczego nie można być pewnym. Ojej.
już oceniałe(a)ś
0
0
@miko1aj.nephesh Dobre
już oceniałe(a)ś
0
0
@piotrs Tu się oficjalnie nie lubi PiS czy coś jest prawdą nie ma znaczenia.
już oceniałe(a)ś
0
0
Już w ubiegłym roku były pierwsze sprzeciwy wobec władzy - chociażby słynna wersja "Kilera". PiS-owska telewizja osiągnęła apogeum zakłamania i porównanie jej do komuny to pochlebstwo!
już oceniałe(a)ś
0
0
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Tematy
Politycy
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka