1/2
zamknij < >

21 tys. stron dokumentów z MON dla kolegów Macierewicza

Zdjęcie numer 1 w galerii - 21 tys. stron dokumentów z MON dla kolegów Macierewicza

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Wacław Berczyński i minister obrony w rządzie PiS Antoni Macierewicz podczas konferencji podkomisji do spraw zbadania katastrofy smoleńskiej
  • Zdjęcie numer 1 w galerii 21 tys. stron dokumentów z MON dla kolegów Macierewicza
  • Zdjęcie numer 2 w galerii 21 tys. stron dokumentów z MON dla kolegów Macierewicza
Komentarze
Minister Maciarewicz nie matyczy, ale majaczy - a to duża różnica
już oceniałe(a)ś
0
0
Jestem pewien, że są uczciwi, propaństwowi prokuratorzy i śledczy, którzy gromadzą stosowne dowody (być może konspiracyjnie, co zrozumiałe), aby po odzyskaniu przez Polskę wolności postawić zarzuty, osądzić i skazać bandę krwiopijców degradujących mój kraj.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak sie zachowa administracja Trumpa trudno przewidziec. Ale Trumo broni interesow firm amerykanskich przeciw wszystkim cudzoziemcom. Dla Polski Berczynski jest zdrajac, dla USA przeciwnie. Dzis mozna czytac o tym, ze Trump i wielu ludzi z jego administracji odmawia przyznania, ze Rosja dokonala hacku e-maili Macrona. Wahaja sie, bo Trump jest zamieszany w analogiczny hacking danych z DNC, w dodatku Sally Yates zeznala, ze ostrzegala go na temat powiazan Flynna. Putin jakby trzymal Trumpa w garsci. (por. np. politico.eu).
już oceniałe(a)ś
0
0
Misiewicza o szpiegostwo nie posądzałbym - za głupi. Chyba, ze wyniósł dokumentację i przekazał ją komuś. Natomiast pozostała dwójka to cyniczni kłamcy i oszuści, którzy dla kasy zrobią wszystko a w dodatku dysponują odpowiednim aparatem pojęciowym, by mieć świadomość co robią. Osobną kategoria jest Macierewicz - tu nie wiem czy jest chory psychicznie i wykorzystywany przez obce wywiady czy świadomie działa na rzecz Rosji.
już oceniałe(a)ś
0
0
jak widać z MON można wiele wynieść. Jeśli pracownik Boeinga ma dostęp do dokumentacji konkurencyjnej firmy to może znaczyć, że teraz francuska firma będzie przysyłać dokumentacje z duszą na ramieniu, bo a nuż dostanie ją do rąk pracownik innej firmy amerykańskiej.
@marek_prus Albo już nie będzie nic przysyłać, nie licząc pozwu że słonym rachunkiem
już oceniałe(a)ś
0
0
To jest zdrada a za zdradę w wojsku to kula w łeb.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ciekawy jestem kiedy prokurator w USA zainteresuje się tą aferą korupcyjną i przesłucha pana niedojdę Berczyńskiego? Wielki kłapouchy nie będzie już miał dokąd uciec. W Stanach ostro biorą się za korupcję !
@flat-ower1 Berczynski reprezentowal interesy firmy, ktora wspiera i proteguje amerykanska administracja.
już oceniałe(a)ś
0
0
@flat-ower1 Nie sądzisz, że tą aferą korupcyjną powinien zająć się - jako pierwszy i najbardziej zainteresowany obroną polskich interesów - polski prokurator? A potem polski sąd?
już oceniałe(a)ś
0
0
Osobiście absolutnie wierzę w uczciwość Macierewicza. Tak jak nie mam wątpliwości, że jest kabotynem zdolnym do każdej niegodziwości w imię wyimaginowanych bzdur. W tej sprawie radziłbym trzymać za gardło i nie puszczać, bo to największa wtopa Kaczylandu.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Tematy
Politycy
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka