1/3
zamknij < >

Błaszczak chce umieszczać uchodźców w obozach kontenerowych za drutem kolczastym

Zdjęcie numer 1 w galerii - Błaszczak chce umieszczać uchodźców w obozach kontenerowych za drutem kolczastym

Fot. Jędrzej Nowicki

Bez lekarza. Czeczeńskie dzieci na dworcu w Brześciu. Wiele z nich choruje z zimna. Miesiącami nie mają dostępu do opieki lekarskiej. Pomagają tylko organizacje pozarządowe
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Błaszczak chce umieszczać uchodźców w obozach kontenerowych za drutem kolczastym
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Błaszczak chce umieszczać uchodźców w obozach kontenerowych za drutem kolczastym
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Błaszczak chce umieszczać uchodźców w obozach kontenerowych za drutem kolczastym
Komentarze
Przedwczoraj w niemeckim radiu komentowano pomysly Blaszczaka jako nie humanitarne i nie ludzkie. Ale zanjomi z niemiec przyznaj racje blaszczakowi i orbanowi a nie makreli. Jesli makrela od poczatku by ostro wziela sie za ta nielgalna imigracje to nie bylo by obecnych problemow.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wstyd i hańba, panie Błaszczak.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tak trzymać Panie Mariuszu i nie przejmować się szczekaniem lewaków i ich fundacji
@jacob1111 Japa trollu
już oceniałe(a)ś
0
0
Wskaźnik zabójstw wg. danych UNODC: Polska: 0.7 Niemcy: 0.9 Francja: 1.2 UK: 0.9 Szwecja: 0.9 Portugalnia: 0.9 Dania: 1.0 Irlandia: 1.1 Polska jak zwykle odstaje od postępowego zachodu, nawet mordować porządnie nie potrafimy. Ciemnogród i zacofanie, trzeba koniecznie sprowadzić tu muzułmańskich imigrantów.
@ustawiamdlasiebienick Wg. tych samych danych w Kuwejcie jest 0.4. Może jedź tam? Tylko nie mów im, że chciałbyś zarabiać robiąc statystyki, bo jak im powiesz że wyciągasz wnioski na podstawie różnicy rzędu 0.1 przy rozrzucie wyników od 0 do 84.6 to chyba cię tam nie zatrudnią. (wskaźnik zabójstw 84.6 jest podany dla Hondurasu - katolicki krajk. Przypadek?)
już oceniałe(a)ś
0
0
@beriberihoho No tak, kiedy fakty przeczą twojej teorii, tym gorzej dla faktów, a przecież w Polsce równie często nie zgłasza się policji morderstwa, co w Kuwejcie. :> Słaby jesteś.
już oceniałe(a)ś
0
0
@ustawiamdlasiebienick zacytuj dane a potem powiedz, że są niewiarygodne, nie odnosząc się do pozostałej krytyki. dodaj, że dyskutant jest słaby. zadanie wykonane.
już oceniałe(a)ś
0
0
@ustawiamdlasiebienick wez pod uwage ze u nas czesto zagibionych sie nie szuka by nie psuc statystyk
już oceniałe(a)ś
0
0
@beriberihoho Jakiej krytyki? Hondurasu? Czy Honduras przedstawia się nam za wzór społeczeństwa, do którego powinniśmy dążyć?
już oceniałe(a)ś
0
0
Wszyscy altruiści z komentarza niech więc przyjmą po jednym pod swój dach, albo się zamkną.
@ustawiamdlasiebienick dychotomia myślenia, albo inaczej myślenie zero-jedynkowe czy czarno-białe to jest błąd myślowy. popełniasz go.
już oceniałe(a)ś
0
0
@beriberihoho Błąd popełniają ludzie myśląc, że pomimo 60 lat porażki w integracji muzułmanów z europą tym razem na pewno się uda.
już oceniałe(a)ś
0
0
@ustawiamdlasiebienick nastepnie pCi którzy wołaja o pomoc dl;a powodzian przyjma po jednym, Ci którzy wołaja o godne hospicja , po jednym,-:).... sofizm ci ryje berecik -:)
już oceniałe(a)ś
0
0
@kap_jeden Powodzianie i ich dzieci setkami dołączają do ISIS, strzelają w centrach miast i rozjeżdżają ciężarówkami bazary? Nie? No to przysłowiowe "ić stont".
już oceniałe(a)ś
0
0
@ustawiamdlasiebienick Polacy kradna, chleja i oszukuja. Wiec wypad do wiezienia polaczku.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ja jestem za takimi obozami ale dla odmiany umieszczał bym tam polityków może wtedy zaczęli by pracować dla narodu bo jak dotąd to ten naród okradają i straszą karami.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie ma prostego rozwiązania. Jednak tego konfliktu nie rozwiążemy obozami koncentracyjnymi. To wzmoże tylko chęć przeprowadzania zamachów. Stuprocentowej szczelności na terrorystów nigdy nie osiągniemy. Jedynym, bardzo trudnym i kosztownym, rozwiązaniem są rozmowy, współpraca i podzielenie się dobrobytem. Pokazywanie normalnego świata, włączanie do cywilizacji, z uszanowaniem kultury i tradycji. Albo się dogadamy, albo będziemy musieli WSZYSTKICH wymordować i wymazać z pamięci bibliotek i komputerów (tak aby nie było naśladowców). Nie wyobrażam sobie świata z tej drugiej opcji.
@jurekkoz Wręcz przeciwnie, jak dotąd utrzymujemy 100% szczelność na terrorystów, i chcę żeby tak zostało: biqdata.wyborcza.pl/files/files/H78pQyvZ8m.jpg
już oceniałe(a)ś
0
0
@ustawiamdlasiebienick popieram nikogo nie wpuściliśmy z krajów islamskich i jak na razie nie słyszałem o jakimś zamachu terrorystycznym
już oceniałe(a)ś
0
0
Przecież mamy w dobrym stanie byle obozy koncentracyjne, po co chcecie nowe stawiać? Polskie obozy koncentracyjne to chyba dumnie brzmi?
już oceniałe(a)ś
0
0
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Tematy
Politycy
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka