1/2
zamknij < >

Duda dla "Rz": Nie jestem spokojniutki i grzeczniutki

Zdjęcie numer 1 w galerii - Duda dla

Fot. Marcin Wojciechowski / Agencja Gazeta

- Śmieję się, bo najpierw słyszałem, że jestem potworem, którym należy straszyć ludzi, bo będzie wsadzał do więzień, kamienował ludzi, zrobi tu Teheran i średniowiecze - mówił Andrzej Duda
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Duda dla &#034;Rz&#034;: Nie jestem spokojniutki i grzeczniutki
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Duda dla &#034;Rz&#034;: Nie jestem spokojniutki i grzeczniutki
Komentarze
Właśnie takiego Prezydenta nam trzeba jak Duda ,Prezydent musi być odważny inteligentny i mieć wygląd Duda taki jest ,o Komorowskim nie wspomnę bo nie jest godzien mojej uwagi .
@tankmar jeszcze będziesz płakał
już oceniałe(a)ś
27
3
@syjamek1809 taż widzisz ze to głupek każde goowno wyliże
już oceniałe(a)ś
24
2
Kadencja się jeszcze się nie zaczęła a już wali oborą i obciachem...
@saint_just a jego wypowiedź do premier, rządu i sejmu,podczas odbierania zaświadczenia o wyborze - jeszcze nie jest prezydentem a już zaczyna rządzić
już oceniałe(a)ś
18
3
<< Powiedzmy sobie brutalnie. Dziś z polskim zdaniem nikt się nie liczy, nikt nas o nic nie pyta. Widziałem do bardzo wyraźnie w PE, witać to było w sytuacjach konfliktów, widać to było przy wojnie w Donbasie - mówił. >> tak jest, teraz się zaczną .. na samą już wieść że Duda prezydent a prawi i sprawiedliwi idą po władzę, Rosja wycofa się z Donbasu i zwróci Krym, państwo islamskie wszystkich przeprosi i się rozwiąże, Teheran wyłączy wszystkie wirówki, talibowie przejdą przy pomocy krucjaty różańcowej na chrześcijaństwo, Polska wejdzie do G8 i stanie się stałym członkiem ONZ, a obatel Czarnecki zostanie prezydentem Fifa itd ps i wszystko bez kreski .!!.
@def11 no i Kim Dzong Un po naradzie z górą Pektu-san zostanie pacyfistą
już oceniałe(a)ś
16
0
Bufon myśli, że pochwalenie się, że jest Katolikiem zmusi Świat do respektu przed nim. Kochany! Polityka zagraniczna, to nie procesja Bożego Ciała w prowincjonalnym mieście.
już oceniałe(a)ś
49
9
"Dziś z polskim zdaniem nikt się nie liczy, nikt nas o nic nie pyta. Widziałem do bardzo wyraźnie w PE..." Brawo! Przyjmujemy ta deklarację za obietnice skutecznego działania. Niech ten człowiek udowodni co to skuteczna polityka. Na razie Prezydentura Pustosłowia w natarciu!
już oceniałe(a)ś
47
6
Nie jestem spokojniutki i grzeczniutki. Jestem żaden jak ciepły budyń. A podpisy dla mnie zbierała mamusia. Ale buractwo...
już oceniałe(a)ś
41
9
nie jestem grzeczniutki jestem załgany
już oceniałe(a)ś
31
4
Pozwolę sobie przytoczyć słowa samego Jarosława Kaczynskiego. Otóż rzekł on o prezydencie Dudzie, ze jest jak młot pneumatyczny czyli robiący duzo halasu wypełniony powietrzem młot. Trudno sie z tym nie zgodzić.
już oceniałe(a)ś
33
1
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka