1/3
zamknij < >

Abonament RTV. Polacy uciekają z kablówek i platform, bo nie chcą płacić na TVP. Operatorzy przerażeni obowiązkiem przekazywania danych abonentów

Zdjęcie numer 1 w galerii - Abonament RTV. Polacy uciekają z kablówek i platform, bo nie chcą płacić na TVP. Operatorzy przerażeni obowiązkiem przekazywania danych abonentów

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Telewizja Polska dramatycznie potrzebuje pieniędzy. W 2016 r. miała 180 mln zł straty. Dzięki uszczelnieniu sciągalności abonamentu RTV, publiczne media mają dostać 620 mln zł rocznie więcej.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Abonament RTV. Polacy uciekają z kablówek i platform, bo nie chcą płacić na TVP. Operatorzy przerażeni obowiązkiem przekazywania danych abonentów
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Abonament RTV. Polacy uciekają z kablówek i platform, bo nie chcą płacić na TVP. Operatorzy przerażeni obowiązkiem przekazywania danych abonentów
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Abonament RTV. Polacy uciekają z kablówek i platform, bo nie chcą płacić na TVP. Operatorzy przerażeni obowiązkiem przekazywania danych abonentów
Komentarze
PIS i prezes PIS to są złodzieje, co innego mówili jak ich naród wybierze to nie będzie żadnych podatków a co robi PIS. Za abonament RTV chcą żeby płacić podatek żeby Orłoś Maciej mógł zarabiać 75 tysięcy i Kurski Jacek 50 tysięcy miesięcznie a ile ich pracownicy zarabiają to nie chce pisać, bo lista by była duża. I mało tego rządowi i PIS to podatek paliwowy 2, 50 na litrze i podwójnie zdrożeje gaz a zarazem wszystko pójdzie w górę, ale PIS i Kaczyńskiego nie obchodzi, że już ludzie głodują jeszcze bardziej głód dosięgnie ludzi obchodzi go to żeby miał na miesięcznice. Ale ci w rządzie, co są to nie ubliżając to idioci, że słuchają Kaczyńskiego, co za nic nie odpowiada i powie, że głośno myślał a Taki prezydent czy premier pójdzie siedzieć lub za coś będzie odpowiadał z tymi, co rządzą krajem. Niszczy nasz kraj PIS i Kaczyński i nikt nie jest wstanie przeciw stawić się tymi głupotami, co robią. Jak będziemy płacić podatek RTV to Orłoś i Kurski będą jeszcze więcej zarabiać i do tego doprowadzą, że w Polsce dojdzie do buntu tak doprowadzi PIS i Kaczyński, co Podzielił już Polaków pół dobrych i pół złych to tak powinni robić politycy i nikt nie potrafi tego zatrzymać żeby jeden człowiek rządził całym krajem i każdy by się go bał? Już nas nawet za granicą nie szanują polski i spłacać będziemy unii długi, bo PIS ma jakieś, ale do PO i wszystko likwiduje, co zrobili nie obchodzi, że koszty ponosimy tylko nie rząd przechodzi to wszystko na naród i będzie jeszcze gorzej w kraju jak nikt ich nie zatrzyma. Sprzedali Polskę w 97% to i sprzedadzą naród za ich głupie ambicje PIS z PO. Jak nie potrafią inne partie zrobić porządek z głupią partią to morze naród Polski zmądrzeje i zrobi wreszcie Bunt a nie żyli całe życie strachem i wpajali to swoim dzieciom a rząd będzie śrubę przykręcał jeszcze bardziej, bo z narodem nie będzie się liczył jak już się nie liczą, bo widać, co robią z nami wyrzucają ludzi z mieszkań i kamienic i nazywają nas patologią a kto z nas takich robi nasz kochany rząd i PIS? Nie wiem czy wytrzymamy do wyborów jak w takim tempie nas nie zniszczą tylko patrzeć jak zabiorą emerytury i powiedzą, że ZUS splajtował jak tak szybko będą okradać naród razem z prezes Zusu Gertruda Uścińska, która już przygotowała na święta 15 milionów na grody a nie piszę, że w 2016 roku wydała 212 milinów na nagrody a emeryt dostał 6 zł podwyżki a pracownik 300 zł taka jest sprawiedliwość w Polsce, ale winie naród, że tak dają się okradać i nic nie robią i czekają jak na chodnikach będą się walać trupy to może w tedy zmądrzeją i coś zrobią z tym rządem a ja Czekam na bunt, bo się nie zmienią. Żegnam polskich baranów, bo tak mówią o nas zagranicą.
już oceniałe(a)ś
0
0
Operatorzy sieci kablowych powinni odstąpić od kar dla abonentów mających umowę na czas określony w przypadku zrezygnowania z telewizji kablowej. Użytkownicy takich telewizji powinni mieć możliwość na rezygnację z usług bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Apeluję do operatorów aby umożliwili rezygnację z umów. Niech nie liczy się tylko kasa ale też prawo do ochrony danych osobowych gwarantujących mi odpowiednią ustawą. Nie wyrażam zgody aby moja telewizja TOYA przekazywała moje dane komuś innemu nawet jak zostanie wprowadzona ustawa o abonamencie. W momencie podpisywania umowy z telewizją TOYA nie było mowy o przekazywaniu danych. Bądźcie lojalni wobec swoich abonentów mając na uwadze, że każda okresowa umowa kiedyś się kończy i wtedy stracicie więcej niżby teraz odstąpilibyście od naliczanie kar za zerwanie umowy.
już oceniałe(a)ś
0
0
W radio podobnie: ciągle przełączam się „coraz głębiej” na kolejne „abonamentowe” programy radiowe, ale propaganda jest coraz bardziej nachalna. Jedynki już nie daje się mi słuchać, próbuję Trójki czy Radio24, ale też coraz gorzej. Znak zapytania przy RMF i Z (prywaciarze też się „dopasowują”?). TOK FM się jeszcze trzyma. No i znowu trzeba nasłuchiwać stacji zachodnich – BBC, Deutsche Welle, Voice of America itp. Kiedy znowu z Monachium po polsku Radio i Telewizja Wolna Europa?
już oceniałe(a)ś
0
0
Z telewizji publicznej daje się oglądać czasami tylko TVP Kultura, a i to wyłącznie filmy, bo publicystyka już też zapisiona. Do niedawna jeszcze była TVP Historia, ale teraz już tylko trąbią głównie o wyklętych i zbrodniach komuny. Ale ta zmiana to może być wreszcie dobra zmiana - ta regulacja dotknie miliony ludzi i wkurzy ich naprawdę konkretnie, bo się okaże, że część tego, co dostali z 500+, trzeba oddać z powrotem łaskawcom. Oby to był gwóźdź do trumny PiS-u.
już oceniałe(a)ś
0
0
W PR 2 (radiu, dwójce z muzyką klasyczną) przegląd prasy zaczynają od .. pisuarowskiej gadzinówki. Wywalili z ramówki (sob. godz. 16:00) obecny od lat "Klub Ludzi Ciekawych Wszystkiego" Hanny Marii Gizy (pogadanki z różnych dziedzin nauki i kultury z udziałem wybitnych specjalistów oraz słuchaczy , program fascynujący). teraz jest co dw tygodnie albo co jakiś czas (trudno się połapać). Zamiast pogadanek z muzykami i twórcami kultury coraz więcej pogadanek z pracownikami IPN-u... Programu telewizji publicznej przestałam oglądać wieki temu. Filmy - po dojściu do władzy lepszej zmiany, kiedy to filmy w oryginalnej wersji językowej z literkami na dole zaczęły zanikać. Telewizora i radia nie mam od lat i jakoś żyję. Za to ciążyły na mnie dwie umowy z kablówkami , które przezornie już są rozwiązane. I jest cudnie : wiosna za oknem, duzo czasu, szybki internet....
już oceniałe(a)ś
0
0
Tym, którzy nie chcą płacić nie tyle chodzi o pieniądze co o własną godność. To protest przeciwko pisowi i ordynarnej pisiej propagandzie.
już oceniałe(a)ś
0
0
PROSZE O ODPOWIEDZ NA PYTANIE: Jeżeli mam podpisaną umowę z operatorem to nie oznacza że POSIADAM TELEWIZOR , programy mogę oglądać na MONITORZE w związku z tym moje pytanie CZY MAM ZGŁOSIĆ POCZCIE ŻE NIE POSIADAM TELEWIZORA A PROGRAM OGLĄDAM NA MONITORZE ? CZY MUSZE WPUŚCIĆ ....KONTROLERA DO MIESZKANIA? JEŻELI TAK TO NA JAKIEJ PODSTAWIE PRAWNEJ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Obawiam się, że najprostszym i jedynym sposobem sposobem na rozwiązanie tej całej kwadratury koła będzie likwidacja TVP.
@prokuraturarejonowa Nie koniecznie wystarczy założyć firmę zajmującą się dostawą sygnału satelitarnego za granicą, podpić umowy z polskimi stacjami i niech pisowcy się walą... co wyślą WOT przeciwko Niemcom?
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka