1/2
zamknij < >

Niewygodne publikacje i badania NBP? Była ekonomistka z banku centralnego opowiada o naciskach

Zdjęcie numer 1 w galerii - Niewygodne publikacje i badania NBP? Była ekonomistka z banku centralnego opowiada o naciskach

Bartek Sadowski/BLOOMBERG/Getty Images

Była ekonomistka z banku centralnego Joanna Tyrowicz
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Niewygodne publikacje i badania NBP? Była ekonomistka z banku centralnego opowiada o naciskach
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Niewygodne publikacje i badania NBP? Była ekonomistka z banku centralnego opowiada o naciskach
Komentarze
Jeśliby spisać antologię zła w wolnej Polsce, to na najwyższym stopniu podium będzie stało Porozumienie Centrum. Źródło polskich kłopotów.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak się na nich patrzy, to aż trudno uwierzyć że to dyletanctwo, a nie celowe działanie na szkodę kraju.
już oceniałe(a)ś
1
0
Excuse me! Jak Glapiński czy inny pisslamski elbanowski mowi, że czegoś nie ma to nie ma. W Iranie też nie ma gayów, ostatnio nie ma gayów w Czeczenii i w ogóle w PL to juz jest tradycją, że czegoś nie ma, bo tak powiedział przedstawiciel sitwy. To już lepiej żeby niczego nie było i do tego prowadzi obecny układ sitwy elbanowsko-pisslamskiej.
już oceniałe(a)ś
1
0
Sami sobie nogę podstawiają. Będą słyszeć co chcą usłyszeć. Tylko czy o to chodzi aby szefowie mieli satysfakcję czy aby decyzje były właściwe? Mają usłużnych i wiernych czy na pewno podejmą właściwe decyzje?
już oceniałe(a)ś
0
0
Z Glapińskiego taki bankowiec jak z toruńskiego Belzebuba ksiądz. Partiokracja w osobie funkcjonariusza PiS opanowała wszystkie instytucje centralne łącznie z NBP. Ściągnięto tam (jak wszędzie) tabuny Misiewiczów i podobnych, trudno od tych osobników wymagać rozumu a przede wszystkim niezależności. Nie ma więc żadnych podstaw do twierdzenia, że bank centralny jest niezależny, bo od kogo lub czego? On ma taką samą niezależność jak prezydent, premierowa i reszta. Jedyne co można powiedzieć o efektach pracy tych "firm" to chodzenie na pasku. To wszystko. Reszta to pijar sprzedawany w sposób mało finezyjny, prostacki .Zaciag PiS jak wszędzie ma przekoannie , że naród głupi to kupi. Nie kupi i jak przyjdzie odpowiedni czas , suweren dokładnie rozliczy za wszelkie popełnione niegodziwości. O to jedno jestem spokojny.
@eend Oni w ten sposób walczą z bezrobocie, ich elbanowskie mlode za to widzą w tym szansę na karierę z odpowiednią pensyjką. A kto się z tym nie zgadza ma propozycje aby wyemigrował na zmywak na Wyspy :P Aby pokazać swoją siłę urządza się marsze faszystów po Warszawce, których jeszcze policja ochrania.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie "NBP odpowiada na zarzuty" ale: "NBP zaklina fakty"
już oceniałe(a)ś
0
0
Czyli w NBP też panoszy się pisowskie "qrewstwo i złodziejstwo"
już oceniałe(a)ś
0
0
A pewnego dnia "nagle" okaże się, że skarbiec pusty. I co wtedy zrobisz suwerenie???
@bemuszko
wina Tuska
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka