1/2
zamknij < >

Związek. Jak żyć razem dłuuugo i szczęśliwie

Zdjęcie numer 1 w galerii - Związek. Jak żyć razem dłuuugo i szczęśliwie

Fot. 123RF

  • Zdjęcie numer 1 w galerii Związek. Jak żyć razem dłuuugo i szczęśliwie
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Związek. Jak żyć razem dłuuugo i szczęśliwie
Komentarze
Kiepski, nic nie wnoszący artykuł.
już oceniałe(a)ś
12
43
ale te nalkowce z hameryki mondre som; szystko wiedzom; na 94 procent; lepiej niz wodka.
już oceniałe(a)ś
12
27
"Na koniec będzie o seksie. Tym małżeńskim, bo - jak mówią statystyki - za drzwiami małżeńskiej sypialni dochodzi do największej liczby zbliżeń." No **********. Komu w końcu mam wierzyć? dwa dni temu pisaliście, że w małżeńskiej sypialni dochodzi do największej liczby gwałtów. #sarkazm. ---------------------------------------------- Tekst na poziomie Wysokich Obcasów. Jak na temat z okładki- bardzo źle!
już oceniałe(a)ś
13
25
Nie wierzcie naukowcom. Problemów współżycia dwojga ludzi nie da się zgłębić z pomocą szkiełka i oka oraz najbardziej nawet wymyślnych hipotez. Zyskacie co najwyżej schemat na wspólne życie. O wszystkim decyduje podskórne oddziaływanie mentalności partnerów. Zajrzyjcie do książki "Człowiek w pułapce swojej natury" (www.urzeczywistnienie.pl), a może wszystko stanie się jasne.
już oceniałe(a)ś
0
1
Czytając poniższe posty, nie dziwię się, że jest teraz tyle samotnych osób i tyle rozwodów.
@daga_1 ile ?
już oceniałe(a)ś
2
5
"Osoby podobne do siebie tworzą bardziej harmonijne relacje. Spróbujmy poślubić osobę podobną do nas samych pod względem pochodzenia, zainteresowań, celów życiowych, wartości i poglądów. Przeciwieństwa przyciągają się tylko na krótką metę." A ja myślałem, że imigranci nas mają wzmocnić ;o) A tak na serio - wyobraźcie sobie (kieruję to głównie do lewaków), że tego (między innymi) można się dowiedzieć na kursach przedmałżeńskich. Oczywiście tych lepszych, które są organizowane w duszpasterstwach akademickich, bo na wiejskiej parafii, to nie oczekujmy fajerwerków. W ogóle można usłyszeć takie rzeczy (o miłości małżeńskiej, wzajemnym szacunku, a również, o zgrozo!, o seksie małżeńskim) w kościele katolickim. Tak więc "radzieccy naukowcy" nie odkryli tutaj koła. Jest to wiedza znana od lat. Wystarczy ją stosować.
@tomek.sawyer Kursy przedmałżeńskie są jak sama nazwa wskazuje już przed ślubem. A to jest stanowczo za późno, żeby rozpatrywać swój związek i okreslić swoje oczekiwania co do niego. Różowe okulary sa już na nosie i niczego się już nie dostrzega.
już oceniałe(a)ś
1
0
@tomek.sawyer no tak bo księża rzeczywiście mają ogromne doświadczenie jeśli chodzi o małżeństwa:)
już oceniałe(a)ś
1
0
niezrozumiale jest dla mnie to , ze ciagle probuje sie uzyc wynikow badan amerykanskich naukowacow na amerykanach do tego, aby mowic o europejczykach, moim zdaniem to ma o tyle sens, zeby uzyc ich metod do badan lokalnych i NIC wiecej, prawie zadnych wynikow nie mozna uzyc do opinii o europejczykach
@jarek.jam niby czemu? my jestesmy innym gatunkiem? ludzie to ludzie, hormony dzialaja tak samo
już oceniałe(a)ś
8
3
@thegreatmongo oni nie badaja hormonow
już oceniałe(a)ś
6
2
@thegreatmongo w badaniach powyzej nie ma niczego na temat poziomu hormonow, natomiast wiele na temat zachowac spolecznych
już oceniałe(a)ś
5
1
@thegreatmongo w jednym z ostatnich numerow Swiata Nauki (Scientific American) napisano ze 90% (!) badan psychologii jest wyrzuceniem pieniedzy w bloto bo NIE sa zdeniniowane poprawnie naukow, np niewlasciwie dobrana grupa, zbyt MALA grupa badanych itp
już oceniałe(a)ś
9
1
@jarek.jam Biali Amerykanie pochodzą z Europy - te kilkaset lat to w historii ewolucji człowieka (chyba coś kolo 100 milionów lat) to jest nic. Psychologia też jest wynikiem ewolucji i podstawowe popędy mamy takie same. Jak zrobimy własne badania, to będziemy mogli porównać. A jak nie, to musimy korzystać z ichniejszych, i tyle. To tak jak z GPSem.
już oceniałe(a)ś
7
2
@mu.mix kultura ewoluuje duzo szybciej niz gatunki, wspolczesny czlowiek nie rozni sie niczym bilogicznie od tego , jakim byl 100.000 lat temu czy 100 lat temu , a zachowujemy sie inaczej niz wtedy
już oceniałe(a)ś
6
2
@jarek.jam Ta warstwa kultury jest bardzo cienka, a pod spodem jest cały czas taka sama biologiczna machina jak tysiące lat temu. Silne emocje będą się przebijać przez tę warstwę - spanikowany tłum będzie tratował ludzi na śmierć niezależnie od kultury. Tak samo sprawy związane z seksualnością są uniwersalne: mężczyźni pożądają kobiet w każdej kulturze. Kultura może dyktować, czy w prezencie wybrance przyniesiemy kwiaty czy kozę, ale to są nieistotne szczegóły.
już oceniałe(a)ś
4
1
@mu.mix tak, ale ten artykul jest o "przynoszeniu kwiatow" ?
już oceniałe(a)ś
3
2
@jarek.jam a wyobrażasz sobie przeprowadzenie takich badań w PiSlamie?
już oceniałe(a)ś
1
2
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
    Sport
    Kultura
    Gospodarka