2/2
zamknij < >

Jak się żyje w czarnej dziurze?

Zdjęcie numer 2 w galerii - Jak się żyje w czarnej dziurze?
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Jak się żyje w czarnej dziurze?
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Jak się żyje w czarnej dziurze?
Komentarze
Polacy doskonale wiedzą, jak się żyje w czarnej dziurze. :)
@radar5 Ale tylko z pisiego plemienia...
już oceniałe(a)ś
1
0
wszelkie takie teoretyczne dywagacje przypominaja mi rozwazania na temat plaskiej ziemi dookola ktorej krazy slonce... kiedys znajdzie sie ktos kto zweryfikuje (albo i nie) ile w tym jest prawdy a ile bzdur bez zadnego pokrycia w rzeczywistosci...
już oceniałe(a)ś
0
10
Kto Wam każe pisać takie artykuły? Czy normalne czarne dziury są nudne? Musi być zawsze jakiś olejek, strój kąpielowy i dojeżdżanie do czarnej dziury? Nie rozumiem tego trendu. Mam nadzieję, że to nie pomysł Pana Piotra, tylko narzucone z góry, że ma pisać tak aby gimbaza zrozumiała... Facebook - Puls Kosmosu
@Astro Michiko
Czepiasz sie. To nie jest tekst dla naukowcow. To jest wlasnie dla "gimbazy", a i starszych wiekiem. Ja mam ponad 70 lat, wyksztalcenie wyzsze techniczne. Czytalem z pelnym zainteresowaniem i pewna irytacja, moj stary mozg nie bardzo chcial przyjac do wiadomosci te latajace czarne dziury. A te wstawki o stroju kapielowym nawet troche mi pomagaly usmiechnac sie. Wrzuc na luz. Pozdrawiam.
już oceniałe(a)ś
3
0
Macierewicz, Kaczyński i Rydzyk powinni tam zamieszkać. Radio Maryja mogłoby wciąż nadawać wieczorny różaniec Gdyby Bóg uczynił cud albo teoria Hawkinga by się potwierdziła, można by te audycje odbierać (przynajmniej w formie szczątkowej - słychać by było różaniec a ujadania OjDyra już nie).
już oceniałe(a)ś
6
0
Czarna dziura, czarna dziura...ja tam wolę blond dziury.
już oceniałe(a)ś
0
5
Fura bzdur które wraz z jej twórcami należało by wpuścić do takiej czarnej dziury, oni wszyscy zakładają że wszechświat się kończy na prędkości i energii światła a to jest nieprawda są prędkości nadświetlne -ktoś kto leci talerzykiem i przekracza prędkość światła to ma wrażenie jakby samolotem pokonał barierę dźwięku (ale już bez nośnika dźwięku poruszającego się wraz z samolotem wewnątrz) można lecieć jakiś 7 razy prędkość światła dalej lot wygląda jak teleportacja choć nią nie jest. Do czarnej dziury się nie wlatuje nawet z prędkością nadświetlną. Teoria że grawitacja to zmarszczki czasoprzestrzeni to bzdura - o tyko jeden z objawów grawitacji wchodzącej w interakcję ze światłem z prędkością światła..
@andrzejbak Ten talerzyk to wystarczy taki porcelanowy, czy trzeba mieć taki żaroodporny, co w mikrofalówce nie pęka?
już oceniałe(a)ś
3
0
@andrzejbak Sam to wymysliles czy ze szwagrem przy wodce? :D
już oceniałe(a)ś
2
0
@srb.srooba Andrzej Wie Wszystko!
już oceniałe(a)ś
2
0
@andrzejbak Masło maślane.
już oceniałe(a)ś
1
0
@andrzejbak jest pan mądrzejszy od Einsteina. Gratuluję. I zazdroszczę talerzyka
już oceniałe(a)ś
1
0
"I zabierz kostium kąpielowy, może być gorąco." Co ma piernik do wiatraka ?
już oceniałe(a)ś
1
2
Niech mi jakiś znawca powie, jak w ogóle można wpaść do czarnej dziury? Wiadomo, że w układzie związanym z odległym obserwatorem (czyli z resztą Wszechświata) dotarcie do horyzontu czarnej dziury zajmuje nieskończenie dużo czasu. Nieskończoność to baaaardzo długo. W tym czasie czarna dziura zdąży wyparować wskutek promieniowania Hawkinga, więc nie będzie do czego wpadać. Na logikę wychodzi więc, że nie da się przekroczyć horyzontu i zobaczyć osobliwości.
już oceniałe(a)ś
1
2
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka