4/5
zamknij < >

Michnik: Nie lekceważę tej rewolty

Zdjęcie numer 4 w galerii - Michnik: Nie lekceważę tej rewolty

Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta

Paweł Kukiz
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Michnik: Nie lekceważę tej rewolty
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Michnik: Nie lekceważę tej rewolty
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Michnik: Nie lekceważę tej rewolty
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Michnik: Nie lekceważę tej rewolty
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Michnik: Nie lekceważę tej rewolty
Komentarze
Wypowiedź Michnika jest koronnym przykładem potwierdzającym, że praca do 67 roku życia to błąd. Starszy pan całkowicie nie zrozumiał o co chodzi Kukizowi. I wcale nie chodzi o te nieszczęsne JOWy.
już oceniałe(a)ś
470
162
@alias6 No a o co chodzi? Potrafisz wytłumaczyć? Poza rozwaleniem systemu?? Co bedzie po rozwaleniu tego systemu?? Nie będzie niczego jak mawiał Kononowicz:)?
już oceniałe(a)ś
57
56
@alias6 Intelektualnie to jesteś przy nim mniej niż 0. Więcej pokory.
już oceniałe(a)ś
40
54
@alias6 zrozumiał, tylko żal mu doope ściska, że nie jego ta "gów...ria" słucha tylko jakiegos Kukiza.to jest najgorsze dla tego kogoś.
już oceniałe(a)ś
63
30
@alias6 Oni nic nie rozumieją, JOW-y toszczegół,żeby ie rzec bzdura. I niech lepiej oddadzą władzę teraz bo tak miło jak teraz już nie będzie.
już oceniałe(a)ś
29
25
@alias6 Bo solidarnościowcom trzeba powiedzieć po robotniczemu. Chcemy mieć możliwość zaznaczenia na karcie do głosowania - żadna z przedstawionych propozycji mi nie odpowiada. Powinien być też zapis że jeżeli tak zagłosuje, np 60% społeczeństwa to wybory są nieważne.
już oceniałe(a)ś
34
14
@alias6 a o co chodzi Kukizowi?
już oceniałe(a)ś
24
8
@starzec63 No i co wtedy?? Rządzi Putin czy Pan Janek z Panem Józkiem spod sklepu?? Pomyślałeś kiedyś dłużej niż 3 sekundy?
już oceniałe(a)ś
20
9
@kabza1605 po rozwaleniu TEGO systemu? Dostaniesz odpowiedzialnosc za swoje zycie w swoje lapy. gwoli sprawiedliwosci trzeba przyznac ze i kase ktora teraz ci zabieraja - dostaniesz spowrotem. kukiz co prawda tego nie obiecuje ale jest to JEDYNA droga. on jest ogniwem posrednim. najpierw bowiem trzeba odspawac te ryje od stolca. potem przyjdzie czas na reformy REDUKUJACE udzial panstwa w zyciu czlowieka i w zamian REDUKUJACE obciazenia podatkowei inne zlodziejstkie napasci na obywatela.
już oceniałe(a)ś
13
24
@kabza1605 Od tego są mądrzejsi, tacy jak ty. Co to długo myślą i nic mądrego nie wymyślą.
już oceniałe(a)ś
3
7
@kabza1605 A w jaki sposób można zniszczyć tego raka , którego elity nazywają (nie wiem dlaczego )systemem? Myślisz że jak im powiesz żeby sobie poszli to pójdą ? Nie ! Ich trzeba przepędzić kijem
już oceniałe(a)ś
13
6
@supermarjan Tak bo Kukiz sam będzie rządził krajem i odda dobrowolnie władzę ludziom. I będziemy rządzić wszyscy razem i będzie to kraj miodem i mlekiem płynący. A potem się obudzisz z tego snu:)
już oceniałe(a)ś
15
7
@alias6 Problem w tym, że sam Kukiz nie rozumie o co chodzi Kukizowi.
już oceniałe(a)ś
22
6
@mariuszdd > Podstawową decyzją powinno być zamknięcie GW,pogonienie lobbystów i agentury z mediów. Rozstrzeliwywać czy tylko do obozu wsadzić?
już oceniałe(a)ś
15
6
@supermarjan "Dostaniesz odpowiedzialnosc za swoje zycie w swoje lapy." No. Jak bezdomni, chorzy, niepełnosprawni itd. Ktoś im zabrał odpowiedzialność za swoje życie? A co z tymi, którzy tej odpowiedzialności nie chcą, albo nie są w stanie ponieść? Lwom na pożarcie będziesz rzucał?
już oceniałe(a)ś
13
3
@ksks3 Ten rak jest wszędzie.Jest w większości ludzi w Polsce i co z tym zrobisz?? Będziesz zabijał tych którzy go mają? Łudzisz się że jak będą rządzić inni to będzie lepiej? Ludzie którzy idą do władzy w większości myślą o swoim w tym interesie. Nic z tym nie zrobisz , tak jest na całym Świecie. Ale ja już wolę tak jak teraz w Polsce niż reżim w stylu Korei, Rosji czy Białorusi! Zmiany tak! Ale tylko na lepsze. A co proponuje Kukiz? Sami tego nie wiecie! Co zrobi jak nawet mu się uda odsunąć od władzy tych co teraz?? Sami nie wiecie.
już oceniałe(a)ś
9
2
@supermarjan Przecież Kukiz wszędzie gdzie mówi coś więcej, niż 'że trzeba rozwalić tę partiokrację' twierdzi, że ma poglądy prawicowe jeśli chodzi o 'patriotyzm i hierarchię wartości', a w sprawach społecznych 'jego serce jest po lewej stronie'. Twój wpis tylko potwierdza, że większość ludzi nie ma pojęcia o tym jakie ten facet ma poglądy i tylko sobie wyobraża, co już ten szczery Pan Kukiz zrobi jak 'zniszczy ten chory system'. Żeby nie być gołosłownym: wejdź na jutjub watch?v=dQDxFhehUyg
już oceniałe(a)ś
8
3
@alias6 hahja :) się uśmiałem... a ty wiesz o co chodzi kukizowi? Kukiz to taki typowy chłop małorolny, tak sie ustawi jak mu pasuje. Zwyczajny bajkoopowiadacz, szołmen, nic ponad to.
już oceniałe(a)ś
5
3
@starzec63 oooo, klasa robotnicza sie odezwała. komuna ci sie marzy?
już oceniałe(a)ś
1
1
@kabza1605 jak nie wiesz o co chodzi to wez sie k...a dowiedz
już oceniałe(a)ś
3
1
gó...arzom oddaliśmy polskę w 1989 roku, panie myhnyk......
już oceniałe(a)ś
313
84
Panie Michnik a kto jest piewcą tych głupot, tubą propagandową, obecną Trybuną Ludu.
już oceniałe(a)ś
282
61
Dla GW/TVN każdy głos oddany nie na jedynie słusznego kandydata PO jest bee. Ot i cała dyskusja
już oceniałe(a)ś
244
55
@mks82 TVN przeszło w ręce USA, powoli wycofują się z bycia propagandówką PO i zaczynają wyciągać ich brudy, co jeszcze rok temu było nie do pomyślenia. Szef kazał. Drodzy dziennikarze: usprawiedliwianie się słowami "mam związane ręce, nie chcę stracić pracy, nie chcę podpaść" już nie przejdzie. Nikt wam nie każe tam pracować, zawsze możecie zmienić pracę i zawód; skoro tego nie robicie, a wypełniacie polecenia szefów, to znaczy, że jest wam to na rękę. Wasza profesja już dawno straciła zaufanie społeczeństwa. Nie dlatego, że nami manipulujecie, tylko dlatego, że się na te manipulacje godzicie. Nie macie ani odwagi, ani honoru, ani jaj. Jesteście sprzedajnymi szmatami, tchórzami. Jesteście gorsi niż wasi szefowie, bo to WY MACIE REALNY WPŁYW na to, co wyjdzie spod waszego pióra, NIEZALEŻNIE OD SZYLDU pod jakim występujecie.
już oceniałe(a)ś
8
3
Zaczynamy się bać Panie Michnik?
już oceniałe(a)ś
216
46
@wolfspider Bardzo się boi. Że zrezygnujesz z tego forum na to, prowadzone przez GP.
już oceniałe(a)ś
13
29
@wranek Co to jest GP?
już oceniałe(a)ś
10
2
@wolfspider GaPo?
już oceniałe(a)ś
2
4
@wolfspider Gó... Prawda
już oceniałe(a)ś
4
2
Jak to nie pamięta wół jak cielęciem był. Wy byliście w 89 dojrzali i w pełni ukształtowani i pewnie zwalczaliście komunę bo opływaliście w luksusy a Polska rosła w sile co? Wasza rewolucja zamieniła się w system.
już oceniałe(a)ś
216
35
wszyscy twierdzą, że Duda ma nad sobą czapkę w postaci Kaczyńskiego, a jakoś nikt nie zauważył czapki w postaci Tuska nad Komorowskim, dziwne, bardzo dziwne
już oceniałe(a)ś
165
51
@kolega22 A jeszzce wyżej czapka z biskupów, którym ci niżej włażą w zadek. I to biskupi rządzą w Polsce, stad tu tyle głupoty.
już oceniałe(a)ś
14
12
Czwarty,k...,wieszcz się znalazł.Skoro Komorowski jest tak dobry to nie trzeba straszyć Dudą.Wygra "sam z siebie"".
już oceniałe(a)ś
167
36
@c.t.k A skąd przekonanie, że w polityce zawsze wygrywa lepszy?
już oceniałe(a)ś
3
11
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka