1/3
zamknij < >

Sojusz Millera z Dudą

Zdjęcie numer 1 w galerii - Sojusz Millera z Dudą

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Leszek Miller
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Sojusz Millera z Dudą
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Sojusz Millera z Dudą
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Sojusz Millera z Dudą
Komentarze
SLD staje się identyczną k... jak PSL - nie ważne z kim, ważne żeby u koryta.
już oceniałe(a)ś
452
23
@strach_sie_bac obawiają się ostatecznego wchłonięcia przez PO
już oceniałe(a)ś
7
12
@strach_sie_bac >>> W dodatku wspieranie Dudy ułatwi SLD późniejszy ewentualny sojusz z PiS, trzeba bowiem najpierw przyzwyczaić wyborców i działaczy do współpracy z partią odpowiedzialną za śmierć Barbary Blidy. <<< Łajdackiej propagandy ciąg dalszy. Tamta władza wysłała kamerzystę do domu Blidów po to, żeby pokazali ją wyprowadzaną w kajdanach, a nie wynoszoną w worku. Jedyną osobą odpowiedzialną za śmierć Barbary Blidy jest Barbara Blida. A funkcjonariusze będący na miejscu są odpowiedzialni za to, że nie zapobiegli w realizacji jej własnej decyzji, do której nikt jej nie przymuszał. Barbara Blida miała umowę (notarialną!) za "śląską Alexis", że Barbara Kmiecik wyremontuje dom Blidów w zamian do posiadania w tym domu przez okres dziesięciu lat prawa do użytkowania pokoju. Paine zapłaciły podatek. Blida się przestraszyła, że ta łapówka miała jakiś słaby punkt. Tak nie było, ale Blida spanikowała. Przyznając się w ten pośredni sposób do nieczystego sumienia. Skończcie ten temat cyniczni manipulatorzy.
już oceniałe(a)ś
6
24
@strach_sie_bac kiedys to byl gosc. teraz to szmata przez pijakow obesrana...
już oceniałe(a)ś
16
7
@Piotr Dzierzawski Po ch... te obelgi. Inaczej nie potrafisz?
już oceniałe(a)ś
10
4
@strach_sie_bac Szmaty i ściery.
już oceniałe(a)ś
3
0
a później pójdą razem na grób Blidy
już oceniałe(a)ś
427
25
@zadrykoza odyebaj się od Pani Blidy, popaprańcu!
już oceniałe(a)ś
10
47
@observanto nie denerwujcie się towarzyszu... już niedługo wasz "wiecznie żywy" Miller ucałuje pierścień wielebnego Rydzyka i złoży hołd poddańczy... już mam popcorn i cole;)
już oceniałe(a)ś
44
3
@zadrykoza a Jarosław uroni łżę, przepraszam,łzę....
już oceniałe(a)ś
36
2
ha ha ha, myslałem, że pomysł z Ogórek był już szczytem mozliwości Leszka ale sojusz z PiS???? :))))))) a wygladał jeszcze na w miarę sprawnego intelektualnie... nie, no zabił mnie... SLD jesienią 0,9%?
już oceniałe(a)ś
354
11
@rh2k Tylko dzięki takiemu postępowaniu SLD przetrwa. Miler wreszcie zrozumiał że jak nic się nie zmieni Platforma zje go prędzej czy później. A koalicja z PIS może się udać i wtedy PSL odbije się od dna bo wrócą do niego ci co dotychczas popierali Platformę.
już oceniałe(a)ś
0
36
@ta56 Coś ci się zupełnie pokiełbasiło,o jakiej partii ty piszesz,o SLD czy o PSL ??? Przeczytaj dobrze tekst który dostałeś do napisania i nie zaczynaj dnia o "małpki " jak twój były guru L.K bo zupełnie nie wiesz co robisz i co piszesz.
już oceniałe(a)ś
17
2
@rh2k Mam nadzieję, że ten stary komuch zniknie wreszcie ze sceny politycznej. Głosowałem na niego, gdy został premierem. Ale zjazdu poparcia z 35 na 11% nigdy mu nie wybaczę. Położył SLD na dechach i teraz na nim skacze.
już oceniałe(a)ś
14
1
@ta56 Uda się jak z Lepperem i Miller się powiesi.
już oceniałe(a)ś
7
1
@saves Miller jeszcze Cię zaskoczy. Gdy weźmie przykład z Leppera i się powiesi.
już oceniałe(a)ś
6
2
Świat się kończy SLD i PIS... Miller a o Barbarze Blidzie już zapomniałeś... ?? Ty zdrajco... "Lewak" kuma się z radykalną prawicą buhahaha
już oceniałe(a)ś
287
20
@nawasaqi A o Polakach pomordowanych przez Niemców już zapomniałeś. Nie, ale już wybaczyłeś Niemcom i z nimi współpracujesz. To się nazywa pojednanie i ma rację Miler że się jedna z PIS bo tylko w ten sposób może przetrwać SLD. Inaczej Platforma by go zjadła bardzo szybko. A tak jeżeli PIS wygra i SLD wejdzie z nim w koalicję to im może pójść i wtedy wszyscy ci wyborcy co uciekli do Platformy wrócą do SLD, a może jeszcze i część platformwersów co spowoduje że SLD mocno odbije się od dna. Zdaje się że wszyscy aktywni politycy Sojuszu to rozumieją i nie protestują. Szczekają tylko odszczepieńcy, ale tacy zawsze się znajdą.
już oceniałe(a)ś
2
24
@ta56 Pojednanie? A nie polityczne ku....stwo? No popatrz... Dzięki za uświadomienie mi tego. Sam na pewno bym na to nie wpadł. Tylko to oznacza że Jeśli PiS wejdzie w ten "sojusz" będzie takim samym zbiorowiskiem politycznych prostytutek jak SLD Millera.
już oceniałe(a)ś
14
0
Miler to chodząca żenada. Czy ktoś jeszce w ogóle przejmuje sie tym co ten pajac robi? Gość prowadzący podobno partie lewicową zawiera sojusz ze skrajnym przedstawicielem episkopatu i nie widzi w tym nic śmiesznego? Oj Miler upadłeś bardzo bardzo nisko.
już oceniałe(a)ś
229
7
W formalinę dziada! Stary pezetpeerowczyk nigdy nie był żadną lewicą, za to zawsze cynicznym macherem wyćwiczonym w politbiurze polskiej zjednoczonej. W formalinę i na wystawę politycznych patologii!
@jarzebiaknaczczo bardzo dobra opinia! przed zanurzeniem do formaliny wypłukać z niego nawóz po Samoobronie! Leszu, zgodnie z hasłem twojej młodości "w Polsce prowokacja polityczna nie przejdzie!"
już oceniałe(a)ś
23
0
Leszek Miller idzie w PiSdu?
już oceniałe(a)ś
197
9
żeby miller od tego kalkulowania nie stał sie kalkulatorkiem jak na razie to bawi sie we wróżkę albo w liczydło, skoro liczy na wejscie do sejmu
@v.prl.pisiorow he, już tak się przejechał na unii z Lepperem ( przecież kandydował z list Samoobrony ? )
już oceniałe(a)ś
15
1
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka