1/3
zamknij < >

Wybory prezydenckie 2015. Wodospad populizmu

Zdjęcie numer 1 w galerii - Wybory prezydenckie 2015. Wodospad populizmu

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Debata prezydencka w TVP 1
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Wybory prezydenckie 2015. Wodospad populizmu
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Wybory prezydenckie 2015. Wodospad populizmu
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Wybory prezydenckie 2015. Wodospad populizmu
Komentarze
Wspolnym celem kandydatow,jest chec zniszczenia tego co osiagnelismy.Brylowal belkot,bez cienia pragmatyzmu i elementarnej wiedzy o prezydenturze.Najbardziej groteskowo wypadl, szkolny recytator,Duda.
@24u Żadna agitka tylko sucha ocena faktów które są takie że Palikot to najlepszy kandydat i najlepszy program. Ale polacy do tej kandydatury jeszcze nie dorośli.
już oceniałe(a)ś
14
8
@24u Skończcie dziwki michnika z tą propagandą bo normalny człowiek rzyga jak widzi jak głęboko potraficie wsadzić łeb w doopę gafy.
już oceniałe(a)ś
7
17
Wroński lewituje... ale to nic nie da. Takie propagandowe tekściki nie przysporzą Komorowskiemu poparcia, co najwyżej zrażą czytelników wyborczej.
@minsect Taa agresja przejawiana przez tzw. dziennikarzy agory - w stosunku do przeciwników pomunistów to po prostu kompensacja. Ich sumienie gryzie, wiedzą że łżą i sprzedaja sie jak najgorsze prostytutki, i chronią swoje ego żeby nie dostać rozdwojenia jaźni. Bez agresywnej ekspresji przekoania siebie, ze wierzy sie w te łgarstwa wpadliby w obłed, jak żołnieże którzy mordowali z zimną krwią, potem popełniali samobójstwo. Wroński też ma ten psychiczny problem, w końcu nie wytrzyma.
już oceniałe(a)ś
9
5
@minsect Sprzedaż ogółem w marcu 2015 roku GAZETY WYBORCZEJ wyniosła już tylko 158 523 egzemplarzy (jeszcze w grudniu 2014 roku była o prawie 10000 egzemplarzy większa, chociaż od 500 tys. wiele lat temu to i tak przepaść). Rozpowszechnianie płatne razem dziennika w marcu 2015 r. było niższe o 6,11 proc. w stosunku do lutego 2015 r. W świetle powyższych danych można zrozumieć, że gazecie z Czerskiej nie pozostaje nic innego jak tylko starać się zostać oficjalnym organem prasowym Bronisława Komorowskiego i Platformy Obywatelskiej... Stąd Wielowieyska, Nowakowska, Wroński i inni pracują usilnie jako "bezpartyjni" partyjni...
już oceniałe(a)ś
10
6
@ja_klaudiusz2 Ooooo .... kolejny "psychoanalityk" się znalazł ... już nie śmiem się nawet domagać pokazania w którym to miejscu i w jakiej sprawie "Wroński łże", .... rozumiem, że te jego "łgarstwa" to w okolicach Nowogrodzkiej "oczywista oczywistość" a nawet kanon prawd objawionych prezesa!
już oceniałe(a)ś
4
3
@grzerysz Błzcze jakaś "diagnozą" tego kalibru "analityku" od siedmiu boleści!
już oceniałe(a)ś
3
2
Skoro kukiz jest szkapa to kim lub czym jest ten,któremu w kiszkę stolcową wchodzisz,panie Wroński?
już oceniałe(a)ś
29
21
o do części ocen nawet bym się zgodził. Chodzi tu głównie o fatalny występ Kukiza i nadspodziewanie dobry - Wilka. Natomiast stwierdzenie, że nieobecnością wygrał Komorowski jest po prostu dalszym ciągiem nieopanowanego wręcz włazidupstwa, które uprawiacie (jako "GW") wobec tego polityka. To - jak również ciągle odzywająca się w Autorze dawna mięta do Janusza Palikota - nie pozwala nazwać tego tekstu próbą chłodnego i wyważonego spojrzenia na debatę.
już oceniałe(a)ś
27
19
Uwaga , artykuł zawiera lokowanie produktu.
już oceniałe(a)ś
26
14
Życzymy Panu PrezydĘtowi, aby planowaną przed II rundą debatę odbył z własną liczną rodzinką w Budzie Ruskiej przy grillu. Żenujące to są komentarze Polityki, natemat.pl, Wyborczej, które pisane były jeszcze w trakcie tej debaty.
już oceniałe(a)ś
21
17
Skoro pan redaktor spogląda na tę debatę jako na wydarzenie sportowe, w którym ktoś może wygrać lub przegrać, Komorowski nie mógł jej wygrać w żadnym stopniu. Podstawową zasadą sportową jest to, że wygrywa uczestnik rywalizacji, nie widz. Komorowski mógł co najwyżej zyskać (ale nie zyskał) na debacie. Czy biegacz, który nie bierze udziału w biegu na 100 metrów, wygrywa taki bieg, jeśli reszta tego biegu nie ukończy?
@his_dudeness Komorowski nawet na ustawkach ze znajomymi dziennikarzami wypada slabo i plecie bzdury. Na debacie przed milionami ludzi i z kontrkandydatami w studio zaczalby gafac o macaniu kur czy o wodzie splywajscej fo morza...
już oceniałe(a)ś
11
4
"Dowiedzieliśmy się, że Polska to ruina, kraj bezprawia, eksterminacji, w którym rządzą zdemoralizowane partie i politycy" mówisz Wroński o sobie i swoich kumplach z Czerskiej, bo normalni ludzie wiedzą o tym od dawna
już oceniałe(a)ś
21
15
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka