3/6
zamknij < >

Brunatny głos w telewizji publicznej

Zdjęcie numer 3 w galerii - Brunatny głos w telewizji publicznej

KUBA ATYS

Kandydat Grzegorz Braun podczas spotkania wyborzego
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Brunatny głos w telewizji publicznej
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Brunatny głos w telewizji publicznej
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Brunatny głos w telewizji publicznej
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Brunatny głos w telewizji publicznej
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Brunatny głos w telewizji publicznej
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Brunatny głos w telewizji publicznej
Komentarze
Nie jest rzeczą straszną, że ewidentny psychopata wygaduje brednie, rzeczą straszną jest, że ten agresywny chory osobnik zbiera 100 tys. podpisów.
już oceniałe(a)ś
486
474
@wenzel2 przydałby sie link do wywiadu,a nie głupoty pismaka ;0
już oceniałe(a)ś
78
74
Wygląda na to, że psychopatia jest zaraźliwa , poza tym przypadkiem Brauna i jemu podobnych powinni zajmować się lekarze a nie dziennikarze.
już oceniałe(a)ś
40
66
@pruch15 Faktem jest,że lasy państwowe chciano przehandlować. Książkę Sulińskiego przyniósł w której jest o Komorowskim,ciężko znaleźć w wypowiedzi Brauna jakieś nieudokumentowane twierdzenia .
już oceniałe(a)ś
62
42
@wenzel2 Hitler też mówił wiele prawdziwych rzeczy, poza tym był wegetarianinem. - czy to znaczy, że wegetarianie sa faszystami? to nie tutaj jest problem. Braun oprócz tego ma kilka innych pomysłów. np. intronizacja Chrystusa na króla Polski itp.mocny odchył kościelny. dramatem Polski jest to, że tylko takie indywidua, jak on mówią o rzeczach waznych, pomijanych przez oficjalny obieg - i to daje mu siłę, - tak - my sami tworzymy potwora.
już oceniałe(a)ś
17
22
@wenzel2 Ta kanalia była uprzejma powiedzieć na KUL o abp. Życińskim: "Życiński jako uczestnik życia publicznego w Polsce był łajdakiem i kłamcą" Rektor KUL przeprosił a ten pseudointeligent- nie
już oceniałe(a)ś
7
13
@wenzel2 Tak myslalem, ze artykul na temat Brauna bedzie karykaturalnym przekazem rzeczywistosci. Przekaz ma byc taki - kto nie jest z Komorowskim lub Duda ten jest zly I nalezy go zwyzywac oraz okrasic standardowa formulka i zestawem slów-kluczy. Czytelnicy maja byc pozbawieni myslenia (bo to robi za nich prowadzacy redaktor). Jedyne co maja czytelnicy, to wierzyc w ten artykul I nie glosowac na Brauna. A ja powiem tak - kto nie mysli samodzielnie, nie interesuje sie innymi materialami o Grzegorzu Braunie, nie zada sobie trudu aby sie zapoznac z innymi kandydatami niz Duda/Komorowski, ten jest ograniczony umyslowo. Bezkrytyczne akceptowanie komentarzy politycznych pisanych dla GW przez pseudo-dziennikarzy lub inzynierów spolecznych prowadzi do ograniczenia horyzontu, sklasyfikowania siebie jako podleglej jednostki wobec systemu... system prawie totalitarnemu. Zanim wydacie osad wlasny na temat Grzegorza Brauna (lub innych pozasejmowych kandydatów) proponuje zapoznac sie z innymi zródlami niz GW, TVN, TVP, GazetaPolska, itp. Akurat to, o czym mówi GB jest prawda, ale glówny nurt ma interes w tym, aby prawda byla skrywana a ludzie byli mamieni podstepem, falszem, iluzja zielonej wyspy. Gdybysmy byli zielona wyspa, jak nam to maluja, to z kraju nie uciekloby tyle ludzi I w prasie nie byloby tylu artykulów o emigrantach. A przeciez emigracja ma sie nasilic... Z dobrze zarzadzanego kraju ludzie nie wyjezdzaja. Wiec jesli ma sie cos poprawic, to przeciez logiczne jest, ze musi nastapic zmiana w sferze wladzy (prezydent, sejm, senat). Przeciez obecny uklad sejmowy I prezydent nie gwarantuje poprawy (to wiemy, bo widac, ze emigracja sie nasila I publicznie sie zle wypowiadamy o tzw. wladzy). Natomiast ktokolwiek nowy daje szanse na pozytywne zmiany i moze bedzie lepiej. Wystarczy pomyśleć racjonalnie, nie wierzyć w brednie GW i innych glównych mediów. Pomyslcie zatem - czy GB na prawde jest taki zly jak go maluja? Czy to, ze mysli o polskiej a nie miedzynarodowej sprawie to źle? Czy interes narodowy ponad pozostale jest zly? Czy tak bardzo bedzie wam przeszkadzalo to, o czym GB (lub inni antysystemowcy) mówia? Przeciez sami narzekacie na rzadzacych. To dlaczego ich nie zmienicie na innych, aby dac szanse na MOZE LEPSZE JUTRO? Pozdrawiam
już oceniałe(a)ś
20
4
Linia GW: zamiast odnieść się do przedstawionych w audycji zarzutów, autor tego paszkwilu obraża Brauna ("nikczemny, szczucie, błazen, chuligan") by za chwilę apelować o "tolerancję, szacunku dla innego i przyzwoitości". Talmudyczna mentalność. A ja dzięki tej audycji dowiedziałem się, że Państwa Izrael OFICJALNIE domaga się pieniędzy od Polski (program HEART). Może o tej nikczemności by pan Stasinski napisał.
już oceniałe(a)ś
536
71
Polacy bardzo dużo PYSZCZĄ ale nie potrafią przeciwstawić się takim Braunom, Rydzykom, Kaczyńskim, którzy niszczą państwowość polską. I ciągle podejrzewam czy to są agenci Kremla ? mający rozmontować nasze Państwo ???
już oceniałe(a)ś
182
171
@tp70 Znow mnie pewnie wyrzuca ale ryzykuje bo to jest wazny glos w dyskusji, nie antysemickie bajanie. Przeczytalam ich zyciorysy, sama znam ich z autopsji szczegolnie takich jak rodzina Kaczynskich. To sa glownie ludzie nie z Centralnej Polski, ale zza Buga, spoznieni Polacy jak ja ich nazywam. Z wyjatkiem Lwowa sa to ludzie spolszczeni, na Litwie prawie wszyscy, na Ukrainie mniej. Maja obca Staropolsce mentalnosc, wielbia silna wladze, knuta, nahajke i pseudo wielkosc. Nienawidza wlasciwie dawnej, wielonarodowej Polski. Oni sa nasza jakby diaspora, nie Polska, zyli wsrod obcych i aby wyroznic sie od nich, stworzyli wlasny, falszywy mit Polaka katolika narzucony glownie przez zaborce i zaakceptowany przez kosciol katolicki. Im blizej jest do Rosji i wodza jak Putin. Demokracji nienawidza, nie akcpetuja i ja wysmiewaja. Glownie sa to neofici.
już oceniałe(a)ś
55
18
Panie Redaktorze, a może pokusi się Pan o weryfikację i odpowiedzi w następujących kwestiach: 1. czy istnieje coś takiego jak loża B'nai B'rith? 2. jeżeli istnieje, to czym się zajmuje? 3. czy zgłaszane są wobec Polski roszczenia odszkodowawcze i czy istnieje wspomniana przez Brauna organizacja, która się tym zajmuje 4. czy zgłaszający wskazywali na szacunkową kwotę potencjalnych odszkodowań, a jeś,li tak, to jaką podawano kwotę? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań padnie odpowiedź twierdząca, to należałoby zapytać, dlaczego tezy Brauna uważa Pan za brednie? Dodatkowo należałoby rownież zapytać Pana Redaktora, jakie jest jego stanowisko w kwestii odszkodowań i czy uważa, że Polska powinna takie odszkodowania wypłacać, a jeżeli tak, to na jakiej podstawie faktycznej i prawnej? Może konieczność udzielenia merytorycznych odpowiedzi na powyższe pytania wzmocniłaby rzetelność uprawianego przez Pana Redaktora dziennikarstwa.
już oceniałe(a)ś
311
22
Dziennikarz narzeka bo zamiast miłego gościa trafił mu sie stuknięty cham? Wydaje mi sie oczywiste, ze dziennikarz wie kogo zaprasza i jest profesjonalnie przygotowany do rozmowy. Narzekanie, ze wywiad był dziennikarska porażka, a winę ponosi zaproszony kandydat, jest żenujące.
już oceniałe(a)ś
192
101
@spind6 Nie, nie jest żenujące. Można mu było przerwać lub nawet wyrzucić ze studia, jak to kiedyś zrobiła Monika Olejnik z Brudzińskim. Tu mieliśmy akceptujące (?) milczenie.
już oceniałe(a)ś
33
24
A może tak merytorycznie, obalcie to co Braun mówi...:) ...może zamiast nad formą trochę więcej nad treścią....chyba o to chodzi....
już oceniałe(a)ś
260
26
Przed chwilą obejrzałem ten materiał i doprawdy nie wiem, gdzie dyspozycyjny redaktorzyna GW słyszał i widział brednie. Braun powiedział dosadnie to co każdy myślący i interesujący się losem Polski obywatel wie od dawna. Braun mówił TYLKO prawdę. Ale wiem, że GW - lewacki szmatławiec działa w myśl zasady "Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów"
już oceniałe(a)ś
217
34
Jakże piękne byłyby życie i otaczająca nasz rzeczywistość, gdyby Maciej Stasiński i jemu podobni decydowali kto, gdzie, w jaki sposób i o czym może mówić. Koniec końców, z mózgów gazecianych redaktorów wyłazi tęsknota za epoką "jedności moralno-politycznej narodu" i jedynie słusznych treściach propagowanych przez "środki masowego przekazu". No i jeszcze może warto byłoby odświeżyć (od razu w całości, a co?) artykuł 2. Ustawy o Kontroli Publikacji i Widowisk, którego jedynym interpretatorem byłaby rada mędrców z ul. Czerskiej 8/10?
już oceniałe(a)ś
183
37
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka