1/2
zamknij < >

Małgorzata Szumowska: W "Twarzy" pokazuję Polskę w wielkim stężeniu. Chcę dać filmem w ryja

Zdjęcie numer 1 w galerii - Małgorzata Szumowska: W

Fot. Markus Schreiber / AP Photo

Małgorzata Szumowska podczas Festiwalu Filmowego w Berlinie, 23 lutego 2018.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Małgorzata Szumowska: W &#034;Twarzy&#034; pokazuję Polskę w wielkim stężeniu. Chcę dać filmem w ryja
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Małgorzata Szumowska: W &#034;Twarzy&#034; pokazuję Polskę w wielkim stężeniu. Chcę dać filmem w ryja
Komentarze
Wzorcowy przykład kariery artystycznej. Tak trzymać, wiele kontaktów, pomysły z naszej pokracznej rzeczywistości, stworzyć lustro dla ludzkich wad, zawirowań, katolicyzmu ludowego (bez Boga). Może przyjdzie czas na wiwisekcję Pislandu, tych Kiepskich przy władzy. Good luck!
już oceniałe(a)ś
71
1
Już po tym zwiastunie widać jak dobrze film pokazuje polska rzeczywistość : katolicka obłuda i ciemnota , nigdy z tego nie wyjdziemy
@isaizu
Never say never ;)
już oceniałe(a)ś
11
0
@isaizu
Nigdy dopoki religia ta nie upadnie, a wlasnie stacza sie szybko. Juz o tym pisze od lat 60 tych ub. wieku abdykowany papiez Benedykt XVI ! U nas na indeksie. Pisl juz o burdelach przy kosciolach..tak, tak Watykaan nic nie ma przeciwko seksualnosci ksiezy byle by majatek trafial do Watykanu, a nie dzieci czy wdow po ksiazach.
Tu jest pies pogrzebany. Upadeek blizki do kompletnego ubostwa, jak w poczatkach
po smerci Jezusa. Wspolnoty pierwotne a nie blichtr, sloto i rozpusta.
Nie folklor i opilstwo z obzarstwem. Kociol rydzykow nie ma boga a cepeloade odustowa.
już oceniałe(a)ś
1
0
Pani Małgorzato, kocham pani robotę.
już oceniałe(a)ś
40
5
Widzę w jednym z komentarzy brzydkie słowa o p. Szumowskiej. Smutne, bo jest praktycznie jednym z niewielu reprezentantów kultury polskiej, stale obecnych od kilku lat na świecie w dziedzinie filmu. Zobaczymy jakie dzieła narodowego socjalizmu przyniosą nam kolejne lata drobnej zmiany. Jakie bravenhearty i bitwy pod lasem nas czekają, remake dzieł Wionczka i Poręby.
już oceniałe(a)ś
42
0
Szumowska "odmładza się" co parę lat, podając co rok inną datę urodzenia. Nie wiem, czemu bo aktorką nie jest, jest atrakcyjną kobietą. Jej pierwszy film był... plagiatem "Szczęśliwej śmierci" znanego pisarza, który nie wyraził zgody na film w jej debiucie. Zamieniła na "Szczęśliwego człowieka". Szumowska idzie "Atrakcjami". Jest bezczelna, konfabuluje, gdy nie da się sprawdzić wiarygodności albo osoby pamiętające te zdarzenia, o których mówi, mają na tyle klasy, żeby nie "prostować' jej fantasmagorii. To się oczywiście podoba. Może niektórym podobać. Ostatni jej film najlepszy ze wszystkich, które zrobiła. Pytanie - czy dobry? Ma niemieckiego producenta, toteż Berlin jest "jej miejsce". I tam dostaje najwięcej nagród. Jej filmy mają w sobie wiele "chamówy". Życzę wielu nagród !
@arrida123
No nie wiem, ale zawsze jak w nicku sa numerki, to jego wlasciciel musi powiedziec cos niemiłego. Co prawda trudno uwierzyc w ruskiego trolla w kontekscie takiego wywiadu, ale...
już oceniałe(a)ś
24
0
@arrida123
Jakim trzeba być idiotą żeby coś takiego napisać i nie pomysleć, że w dobie internetu nie można za bardzo zmienić daty urodzenia, chyba ze insynuujesz że Szumowska rządzi internetem i zmienia ją wszędzie. Na Wikipedii możesz obejrzec sobie notkę z chwili dodania - jest rok urodzenia 1973.
już oceniałe(a)ś
19
0
@arrida123
Jak film może być plagiatem książki? Ty masz jakiekolwiek pojęcie o własności intelektualnej? Podaj przykłady i dowody na konfabulację. Fantasmagoria to nie synonim konfabulacji. Skąd się biorą takie ciołki jak ty?
już oceniałe(a)ś
19
0
@swalks
To prawda, też to zjawisko zauważyłem. A może nie lubi kobiet...
już oceniałe(a)ś
8
0
@inkwizytorstarszy
Hm.... Numerków w nicku nie masz, ale Twoje wypowiedzi pod adresem - na przykład - kk i jego hierarchii do najmilszych nie należą... ;-)
już oceniałe(a)ś
1
3
@arrida123
Czy takich chamow, jakim jestes?
już oceniałe(a)ś
0
0
@willie1950
KK akurat nie zasluguje na mile slowa po roku 1990 okradajac panstwo. Biedne stale panstwo polskie, ktore nie ma na sieroty na inwalidow, emerytoe, sluzbe zdrowia a na opilstwo i obzarswto opaslych biskupow i kardynalow Peltzow np. kosztem tej biedy. Obejrzyj sobie piwniczke tego kardynala pedofila odsunietego od zawodu.
już oceniałe(a)ś
0
0
Trzymam kciuki!!!
już oceniałe(a)ś
28
3
Wielbie Gosie i jej filmy! Obsrajduszki, siebie obsrywaja, kobieta jest mega, szkoda, ze przyszlo jej zyc w polandzie....gdyby nie to holdy by jej skladali, normalna , fajna babka jest!
już oceniałe(a)ś
25
1
Bardzo trudno nauczyć się pokory. Najpierw trzeba dostać mocno w dupę. W twarz nie wystarczy, ale może pomóc.
@piotrzwierz
Nikogo nie nauczyło się pokory przemocą. Biciem w ryj nic dobrego się nie osiągnie. Co najwyżej 'pokorny' wyczeka i odwinie się gdy staniemy plecami.
już oceniałe(a)ś
1
1
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka