"Po starej znajomości - Pomóż swoim rodzicom". Przekaż 1% Fundacji Agory na wsparcie osób starszych oraz inne akcje społeczne "Gazety Wyborczej"

Animacja: Dorota Halicka
18.03.2016 13:22

Fundacja Agory znana z wielu akcji społecznych zmieniających świadomość Polaków w ważnych sprawach, jak choćby 'Rodzić po ludzku' czy 'Polska biega', rozpoczyna kampanie 'Po starej znajomości - Pomóż swoim rodzicom'.

Celem fundacji jest jest wspieranie projektów i działań skierowanych do ludzi starszych i ich rodzin w różnych sferach i na rozmaite sposoby. Fundacja chciałaby przede wszystkim skupić się na działaniach zachęcających ludzi starszych do uczestniczenia w projektach związanych z kulturą, edukacją i rekreacją. Inny obszar działania, to projekty wspierające ludzi, którzy muszą opiekować się swoimi bliskimi w podeszłym wieku. Każde z tych działań pomoże starszym ludziom godnie żyć i dobrze się zestarzeć.

Akcję 'Po starej znajomości - pomóż swoim rodzicom? można wesprzeć, przekazując 1 proc. z podatku, wpisując do zeznania podatkowego numer KRS: 0000210120.

Przeczytaj więcej o akcjach społecznych na stronie Fundacji Agory.

Więcej na ten temat: fundacja agory, rodzice
Więcej na ten temat: fundacja agory, rodzice
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka