Temat dnia "Gazety Wyborczej": "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy". Orbitowski: "Mimo tych wybuchów, pościgów, bitew, to było nudne"[SPOILER]

Łukasz Orbitowski, Jacek Szczerba; zdjęcia i montaż: Dorota Halicka, Studio TV
17.12.2015 20:19

- Nie podobało mi się. Mimo tych wszystkich wybuchów, pościgów, bitew, atrakcyjności, to było nudne - zaznacza Łukasz Orbitowski, który w Temacie dnia 'Gazety Wyborczej' rozmawia z Jackiem Szczerbą o nowej części 'Gwiezdnych wojen'.

Zdaniem Łukasza Orbitowskiego film 'Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy' jest ciągiem 'awanturek', które nie są ze sobą wyraźnie powiązane. W piątek 18 grudnia do polskich kin trafi kolejna część słynnej sagi, której pomysłodawcą był kiedyś George Lucas. Na 'Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy' czekają z niecierpliwością najwięksi fani Hana Solo i Lorda Vadera, ale i zwykli miłośnicy kina. Łukasz Orbitowski, który w Temacie dnia 'Gazety Wyborczej' rozmawia z Jackiem Szczerbą o najnowszej części sagi, nie jest do końca zadowolony z tego, co obejrzał. Dziennikarz 'Gazety Wyborczej' Jacek Szczerba podkreśla, że w jednym na pewno film go nie zawiódł: - Lubię 'Gwiezdne wojny' za jedną rzecz, że ktoś mnie zaprasza do jakiegoś świata, pakuje w sam środek historii i nie wyjaśnia o co chodzi.

W ramach 'Tematu dnia Gazety Wyborczej' redaktorzy 'Gazety Wyborczej' wspólnie z gośćmi omawiają aktualne wydarzenia w Polsce. Wyborcza.pl zaprasza internautów do oglądania kolejnych odcinków programu.

Obejrzyj całe wideo: 'Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy', czyli ciąg 'awanturek', parodia Hana Solo i mocna kobieta. O nowej części sagi rozmawiają Jacek Szczerba i Łukasz Orbitowski [SPOILER] i pozostałe odcinki Tematu dnia 'Gazety Wyborczej'

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka