"Studio Wyborczej. Sprawdzam". Kto wygrał debatę zdaniem Smolara? Postać najciekawsza i kompletnie nieznana

Renata Grochal, Aleksander Smolar; Zdjęcia i montaż: Jarosław Tokarski, Kinga Kenig, Dorota Halicka
22.10.2015 20:03

Kto zdaniem Aleksandra Smolara wygrał ostatnia debatę? - Myślę, że pan Adrian Zandberg był najciekawszą postacią, również dlatego, że był człowiekiem kompletnie nieznanym - zaznacza prezes Fundacji Batorego w rozmowie z Renatą Grochal w 'Studiu Wyborczej. Sprawdzam'.

Według Aleksandra Smolara dzięki debatom końcówka kampanii wyborczej zrobiła się interesująca. - Pokazała parę osobowości i to reprezentujących małe partie. W długim okresie jest to optymistyczne, bo pokazuje pewien potencjał zmiany na mapie politycznej - zaznacza politolog. W 'Studio Wyborczej. Sprawdzam' rozmawia z Renatą Grochal również o stawce najbliższych wyborów parlamentarnych, lewicy i zmianie pokoleniowej na polskiej scenie politycznej .

W ramach 'Studia Wyborczej. Sprawdzam' redaktorzy 'Gazety Wyborczej' wspólnie z gośćmi omawiają szczegóły toczącej się i nabierającej tempa kampanii wyborczej. Wyborcza.pl zaprasza internautów do oglądania kolejnych odcinków programu. Tomasz Prusek, Dominika Wielowieyska, Agnieszka Kublik, Renata Grochal i Paweł Wroński z redakcji 'Gazety Wyborczej' rozmawiają w nich z zaproszonymi gośćmi na gorące i bieżące tematy. Kolejne wydania będą emitowane na żywo poprzez aplikację Periscope na Twitterze o godz. 17.30, jak również będą publikowane w serwisie Wyborcza.pl.

Obejrzyj całe wideo:'Studio Wyborczej. Sprawdzam': Grochal rozmawia ze Smolarem o rozliczeniu Smoleńska, szansach lewicy i stawce najbliższych wyborów

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka