"Studio Wyborczej. Sprawdzam". Adam Łaszyn: "Umiejętność szybkiej riposty promuje politycznie"

Adam Łaszyn, Paweł Wroński; Zdjęcia i montaż: Kinga Kenig, Jarek Tokarski, Barbara Zaniewska
21.10.2015 20:45

- Większość rzeczy można przewidzieć, ale ogromną rolę odgrywa sama osobowość, umiejętność szybkiej riposty na pewno promuje politycznie - podkreśla specjalista od marketingu politycznego, Adam Łaszyn, który razem z Pawłem Wrońskim ocenia w 'Studiu Wyborczej. Sprawdzam' wtorkową i poniedziałkową debatę.

Zdaniem Adama Łaszyna debata Szydło-Kopacz wypadła gorzej od wtorkowego spotkania liderów partii. Ekspert podkreśla, że Ewa Kopacz nie patrzyła w oczy widzom, zarówno podczas pierwszej debaty, jak i drugiej. Beata Szydło zachowywała się natomiast protekcjonalnie, stosowała formę ataku, a - jak zaznacza specjalista w 'Studiu Wyborczej. Sprawdzam' - atakujący innych nie są zazwyczaj lubiani.

W ramach 'Studia Wyborczej. Sprawdzam' redaktorzy 'Gazety Wyborczej' wspólnie z gośćmi omawiają szczegóły toczącej się i nabierającej tempa kampanii wyborczej. Wyborcza.pl zaprasza internautów do oglądania kolejnych odcinków programu. Tomasz Prusek, Dominika Wielowieyska, Agnieszka Kublik, Renata Grochal i Paweł Wroński z redakcji 'Gazety Wyborczej' rozmawiają w nich z zaproszonymi gośćmi na gorące i bieżące tematy. Kolejne wydania będą emitowane na żywo poprzez aplikację Periscope na Twitterze o godz. 17.30, jak również będą publikowane w serwisie Wyborcza.pl.

Obejrzyj całe wideo: 'Studio Wyborczej. Sprawdzam': Debaty jak bajki robotów? Adam Łaszyn: 'To się bardzo odhumanizowało, z rozmową ma niewiele wspólnego'


Wybory parlamentarne 2015
Już 25 października - wybory parlamentarne. Wszystko o wyborach - w naszym serwisie wyborcza.pl/wybory. Znajdziesz w nim aktualne informacje o kampanii wyborczej, kandydatach, najnowsze sondaże oraz komentarze publicystów 'Gazety Wyborczej'

* Nakręć się na wybory. Powiedz, co dla Ciebie Ważne!
* Obejrzyj rozmowy z ekspertami w programie STUDIO WYBORCZEJWięcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka