"Studio Wyborczej. Sprawdzam": Nowe zasady finansowania armii oznaczałyby szereg niepotrzebnych zmian

Stanisław Koziej, Paweł Wroński, Zdjęcia i montaż: Dorota Halicka, Kinga Kenig, Jarek Tokarski
16.10.2015 21:11

- Nie wyobrażam sobie jakiś nowych programów modernizacyjnych. Uważam, że te, które są ujęte w tej chwili w programie wieloletnim, to są właściwie określone priorytety: ochrona przeciwrakietowa, śmigłowce, mobilność, itd. To nic się nie da zmienić. Można co najwyżej robić większe, tylko po co? - zauważa gość 'Studia Wyborczej. Sprawdzam', generał Stanisław Koziej.

W ramach 'Studia Wyborczej. Sprawdzam' redaktorzy 'Gazety Wyborczej' wspólnie z gośćmi omawiają szczegóły toczącej się i nabierającej tempa kampanii wyborczej. Wyborcza.pl zaprasza internautów do oglądania kolejnych odcinków programu. Tomasz Prusek, Dominika Wielowieyska, Agnieszka Kublik, Renata Grochal i Paweł Wroński z redakcji 'Gazety Wyborczej' rozmawiają w nich z zaproszonymi gośćmi na gorące i bieżące tematy. Kolejne wydania będą emitowane na żywo poprzez aplikację Periscope na Twitterze o godz. 17.30, jak również będą publikowane w serwisie Wyborcza.pl.

Obejrzyj całą rozmowę: 'Studio Wyborczej. Sprawdzam': O reformie systemu dowodzenia, polskiej armii i obronności z gen. Stanisławem Koziejem rozmawia Paweł Wroński

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka