Szydłobus w Wyszkowie. Co robiła Beata Szydło na Mazowszu?

Zdjęcia: Aleksandra Jeż, Konrad Kultys; Montaż: Konrad Kultys
03.07.2015 11:21

Beata Szydło złożyła wizytę w Wyszkowie na zaproszenie władz powiatowych PiS . Kandydatka na premiera spotkała się z mieszkańcami oraz pielęgniarkami. Spotkanie z personelem medycznym odbywało się za zamkniętymi drzwiami. Wyszkowian zapewniała, że nie można zapominać o sprawach zwykłych obywateli i że każdy ma prawo do równego traktowania.

Nie tak dawno w Wyszkowie wizytę złożył również prezydent elekt Andrzej Duda. W kwietniu, na przedwyborczym spotkaniu z mieszkańcami miasta alarmował o pilnej potrzebie zmian, które - jako potencjalny prezydent - wprowadzi. Przy wyszkowskiej fontannie Andrzeja Dudę przywitało około 300 osób.

Frekwencja na spotkaniu z Beatą Szydło również dopisała. Czy jest to dobry znak dla kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na nadchodzące wybory? Przypomnijmy - jak pisze Ewa Siedlecka - Beata Szydło i Ewa Kopacz objeżdżając Polskę i agitując za swoimi partiami, łamią kodeks wyborczy.


Mieszkańców Wyszkowa zapytaliśmy między innymi o potrzeby związane z miejscem ich zamieszkania. Sprawdź w naszym materiale, co zmieniliby w swoim mieście.


Polub nas na Facebooku

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka